18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Rumuni sprzedają 'złoto'

sQeh • 2012-05-21, 10:27
Na trasie Pieńsk-Zgorzelec grupa Romów zatrzymywała przypadkowych kierowców i sprzedawała im piękne, żółte sygnety. Swoich potencjalnych klientów informowali, że nie mają pieniędzy na paliwo, a oferowany w zamian z pomoc towar jest wykonany ze szczerego złota :amused: . Tuż po godzinie 11:00 zatrzymała ich zgorzelecka policja. Przy handlarzach znaleziono 3 sygnety wykonane najprawdopodobniej z tombaku, a przy podróżującej z nimi kobiecie pokaźny plik banknotów Euro. Zapis wideo jednej z takich.


alhazar

2012-05-21, 10:48
Na wlocie do Częstochowy od strony Wawy widziałem identyczną sytuację....

P@...........@C

2012-05-21, 12:09
Marna, wczoraj ten filmik poleciał, za było.pl

kamiljot

2012-05-21, 12:33
Za wj***nie cyganów piwo :D

snif

2012-05-21, 13:51
haha spotkalem h*ja rok temu na obwodnicy w krakowie ten sam krawat mial nawet:D

sQeh

2012-05-21, 14:24
P@N K@C napisał/a:

Marna, wczoraj ten filmik poleciał, za było.pl



Poleciał ponieważ nie było tekstu opisującego zawartość, więc nie pie**ol.

~Velture

2012-05-21, 16:38
Na wjeździe do warszawy od katowic gdzieś ok 20km przed warszawą miałem taką akcje.
Jakiś stary mercedes c180 na niemieckich blachach machał ręką na poboczu. Zatrzymałem się i mi napie**ala 'you speak english? no money for petrol' w kółko tylko te pare wyrazów.
Dał mi jakąś 'wizytowke' wydrukowana na zwykłej kartce papieru i wyciętą nożyczkami i pie**oli ,że do domu w niemczech nie dojedzie i potrzebuje kasy i mi moze sprzedac 'złoty' sygnet. Z litości chciałem mu dać 10l benzyny bo mam kanister aby dojechał na stacje ale ten tylko 'mony, mony, mony. gold ring 1 tałzend ojro mi baj im dojczland. ju baj for 200 zlotych'.
Skończyło się tak samo jak na filmie czyli zadzwoniłem na policje i gościowi uniemożliwiłem odjechanie bo chciał sp***olić jak wyjąłem komórke.

Pater patriae

2012-05-21, 16:47
Ja pie**ole, czemu ludzie nie rozróżniają Rumuna od Roma? Rumun (dawniej Wołoch) to mieszkaniec Rumunii, Rom to Cygan, który nie ma swojego kraju i tylko pasożytuje. Nauczcie się tej różnicy i przestańcie obrażać Rumunów i nie NIE JESTEM RUMUNEM, ale mnie wk***ia ta ignorancja. :facepalm3:

Co do tematu, to jak wiele razy już wspominałem, wypie**olić nie pracujących Cyganów/Romów, czyli de facto 99% z Polski i będzie po problemie.

kietong

2012-05-21, 17:23
Rumuni to nie pie**oleni cyganie.

pawel-jwe

2012-05-21, 17:28
Spotkałem kiedyś takiego kantującego ch*ja na trasie Piła <-> Koszalin (tuż przed miejscowością Lotyń). Zatrzymałem się i pytam o co chodzi, a ten ta sama gadka, żeby mu dać kilka złotych na paliwo, to odda nawet swój pierścień. No to ja wyciągam 10PLN z portfela i łapie za ten jego tombakowy ring - mina cygana bezcenna ;D Od razu koleś mówi że za mało, żeby co najmniej 50PLN za taki pierścień, no to ja biorę swoją 10 i jadę dalej w trasę :)
j***ne cyganusy... co jak co, ale w takich sytuacjach dziękuję całemu światu, że Polacy to rasiści.

al...........10

2012-05-21, 17:41
pawel-jwe napisał/a:


j***ne cyganusy... co jak co, ale w takich sytuacjach dziękuję całemu światu, że Polacy to rasiści.


Nie mogę tego rozszyfrować. Dlaczego dziękujesz całemu światu za to, że Polacy to rasiści?

mikEWrona

2012-05-21, 17:47
Grrr dlaczego dałeś cenzure temu dzieciakowi na ryj ? Pedobear nie będzie zadowolony.

Kiciok

2012-05-21, 17:51
Kiedyś robili inaczej. Podbija do Ciebie taki i faktycznie pokazuje Ci złoty pierścień. Próba, wszystko ok. Dogadujesz się z ceną, a ten musi niby na chwile odejść i wymienia na tombak. Telefon potrafi podmienić sprawny na złom, a co dopiero pierścionek.