18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpoznać samochód GITD

nanowaty • 2013-02-09, 00:20
może któregoś sadola uchroni przed mandatem

KomentującyPanicz

2013-02-09, 01:34
Jak rozpoznac? Wystarczy gaz do dechy, a tajniak sam sie wyda...

decode21

2013-02-09, 07:00
Tak zwane nowe "Tuskobusy".

bloodwar

2013-02-09, 08:08
Łatwo rozpoznać bo kazdy ma "CW" na końcu tablicy rejestracyjnej (dla niedomyślnych: CW to skrót o cwe* :-)

ru_ziolo

2013-02-09, 09:50
Żal.
Skoro tak się fotoradarów boicie i przyjęcia na klatę mandatu jeśli złamaliście prawo to jak wy k***a na Harda wchodzicie?
Pussies.

P.S j***ć tuska.

Sl...........nx

2013-02-09, 11:14
ru_ziolo napisał/a:

Żal.
Skoro tak się fotoradarów boicie i przyjęcia na klatę mandatu jeśli złamaliście prawo to jak wy k***a na Harda wchodzicie?
Pussies.

P.S j***ć tuska.



Nie o to chodzi, że ktoś się boi.
Z czegoś trzeba żyć. Jak ktoś żyje między innymi z tego, że bardzo dużo jeździ, to musi łamać chore przepisy w tym jebniętym państwie, żeby nie spędzić całego życia w samochodzie.

Lares86

2013-02-09, 11:39
Ja mam wyj***ne na mandaty. Ja ich po prostu nie płace i tyle. Mogą mi naskoczyć.

gregor40

2013-02-09, 11:47
Slonx napisał/a:



Nie o to chodzi, że ktoś się boi.
Z czegoś trzeba żyć. Jak ktoś żyje między innymi z tego, że bardzo dużo jeździ, to musi łamać chore przepisy w tym jebniętym państwie, żeby nie spędzić całego życia w samochodzie.



Spoko, zapie**alaj dalej, to Twoje życie w samochodzie będzie nader krótkie. Tylko zrób przysługę państwu i rozjeb się sam i skutecznie bo zasiłek pogrzebowy << kosztów leczenia.

Jeszcze suchar:
- Co mają wspólnego saperzy i przedstawiciele handlowi?
- Nie muszą być dobrzy - musi być ich dużo.

damian_tcv

2013-02-09, 11:49
Lares86 napisał/a:

Ja mam wyj***ne na mandaty. Ja ich po prostu nie płace i tyle. Mogą mi naskoczyć.



Mój sąsiad też miał wyj***ne, tydzień temu mu tv i szafe do busa pakowali :lol:

Black Snake

2013-02-09, 12:02
Rozpie**alają mnie c**y wlekących się i uważające, że każdy kto jedzie szybciej od nich jest debilem -.- k***a w Niemczech na autobanie możecie się spotkać z ludźmi jeżdżącymi 200-300km/h i nikt się ich nie czepia. Mogą sobie na to pozwolić bo Niemcy to normalne państwo, które nie szuka tylko zysków z ludzi. Zrobili normalne jezdnie, c**y jak wy nie wleką się lewym pasem. No, ale w Polsce na autostradzie 140km/h i co chwila ograniczenia do 90 i p*zdeczki jadące 70. A żeby was kiedyś tir skasował jak będziecie lewy pas blokować. Najlepiej na dwujezdniowej na czołówkę.

icek Berg

2013-02-09, 12:26
Black Snake napisał/a:

Rozpie**alają mnie c**y wlekących się i uważające, że każdy kto jedzie szybciej od nich jest debilem -.- k***a w Niemczech na autobanie możecie się spotkać z ludźmi jeżdżącymi 200-300km/h i nikt się ich nie czepia. Mogą sobie na to pozwolić bo Niemcy to normalne państwo, które nie szuka tylko zysków z ludzi. Zrobili normalne jezdnie, c**y jak wy nie wleką się lewym pasem. No, ale w Polsce na autostradzie 140km/h i co chwila ograniczenia do 90 i p*zdeczki jadące 70. A żeby was kiedyś tir skasował jak będziecie lewy pas blokować. Najlepiej na dwujezdniowej na czołówkę.




Coś chyba pie**olisz mój drogi...

Pracuję w Niemczech i jeżdże po ich autostradach i co ?
Kiedy gonię 160 bardzo rzadko ktoś mnie wyprzedza.
Więc nie wiem gdzie widziałeś kogoś jadącego 200 - 300
Aha autobaHn a nie autoban

...Nie szuka zysków z ludzi... tak kraina mlekiem i miodem płynąca

A co do reszty się zgodzę

Abgda

2013-02-09, 12:26
ru_ziolo napisał/a:

Żal.
Skoro tak się fotoradarów boicie i przyjęcia na klatę mandatu jeśli złamaliście prawo to jak wy k***a na Harda wchodzicie?
Pussies.

P.S j***ć tuska.



Ja po prostu nie zgadzam się z kodeksem drogowym. Dlatego wolę być cwany (czyt. mieć szczęście).

P.S Popieram.

icek Berg napisał/a:

Kiedy gonię 160



Chyba o to chodziło @Black cośtam. Spróbuj w Polsce pociśnąć 160 hm/h, nawet na drogach zdatnych do takiej jazdy, to zaraz leming Cię będzie wytykał palcem od idiotów. Ograniczenia są bezsensowne. Czasem na drogach, gdzie się 30 km/h nie da jechać, bo można koło urwać, ograniczenie jest do 60. Gdzie tu sens?

avox

2013-02-09, 12:27
no fajnie, łatwo taki samochód rozpoznać idąc pieszo czy jadąc na rowerze, ale zanim dostrzeżemy głowicę czy antenki na dachu jadąc chociażby 70-80 km/h to już mamy zdjęcie zrobione... Raczej wiedza jak wygląda samochód z fotoradarem nie uchroni nikogo z sadoli przed mandatem

backbone

2013-02-09, 12:29
Po co rozpoznawać? Wystarczy jeździć z głową i tak jak należy.