18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak przeżyć w Puszczy

kicimus • 2011-10-27, 11:58
czyli polski bear grylls

Vireek

2011-10-27, 16:21
Zjadłbym kebaba...

Dlaczego

2011-10-27, 17:28
na szczęście jest żubr.

HotSzot

2011-10-27, 17:43
haha :D Świetne ! Nie próbował wpieprzać robactwa, gleby, ani innych Gryllsopodobnych rzeczy, żeby zaimponować :) Z humorem, na poprawę dnia ;) Piwo.

Pan Mularz

2011-10-27, 18:38
Jakie to typowe. Przedstawiciel głupszej części społeczeństwa znajduje alkohol z czego jest zadowolony, a następnie zaczyna go pić, zachowując się niczym narkoman zażywający dawkę narkotyku. Ostatecznie oznajmia, że idzie zjeść śmieciowe jedzenie, które sprawia, że staje się coraz bardziej otyły.
I pomyśleć, że tego typu ludzie mogą głosować...

pakicito

2011-10-27, 19:01
Cytat:

Jakie to typowe. Przedstawiciel głupszej części społeczeństwa znajduje alkohol z czego jest zadowolony, a następnie zaczyna go pić, zachowując się niczym narkoman zażywający dawkę narkotyku. Ostatecznie oznajmia, że idzie zjeść śmieciowe jedzenie, które sprawia, że staje się coraz bardziej otyły.
I pomyśleć, że tego typu ludzie mogą głosować...


no ciekawe na kogo ty orle ynteligentnie zaglosowales

Żeliwna_Pięść

2011-10-27, 19:02
Chyba pierwszy post z sensem- nie mogę napisać że to już było bo było by to kłamstwo ale na sadisticu widziałem coś podobnego z tagiem: Marek Hardkorarek

^50Cent^

2011-10-27, 19:16
Zimny żubr i kebab to podstawa przeżycia w polskiej puszczy.

Pan Mularz

2011-10-27, 19:39
izeltaz napisał/a:

@up

k***a jaki ty głupi jesteś :glowawmur:



Osoby nazywające mnie głupim, ubliżają same sobie ;-)

pakicito napisał/a:


no ciekawe na kogo ty orle ynteligentnie zaglosowales



Nie wiem czy powinienem tutaj o tym pisać, bo zaraz zlecą się mentalne gimbusy, które zaczną skrzeczeć o tym, że sadistic, to nie miejsce na tematy polityczne :-D

Hybris

2011-10-27, 19:58
Mularz zadajmy sobie pytanie co ma picie browara i cieszenie się jego smakiem do głosowania?!
Nie dostrzegasz ironii w tym filmiku, a twoja dedukcja jest żenująca i gówno warta. Nie udawaj mądrego, bo Ci to nie wychodzi.
Obrażasz nasz życiodajny napój jakim jest borwarek, a mimo to sam stawiasz pseudo- piwka innym filmikom. Rapier dolę niech Ci skróci!

D.Hume

2011-10-27, 20:38
Mularz napisał/a:



Osoby nazywające mnie głupim, ubliżają same sobie ;-)



Nie wiem czy powinienem tutaj o tym pisać, bo zaraz zlecą się mentalne gimbusy, które zaczną skrzeczeć o tym, że sadistic, to nie miejsce na tematy polityczne :-D




k***a stary, powiedz mi, co z tobą jest nie tak? :-?

Edek Łomiarz

2011-10-27, 20:44
Jak to co... lekarz odbierający poród upuścił go na podłogę.
I tak się wtedy pie**olnął że do dzisiaj mu zostało.