18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak przeżyć w Puszczy

kicimus • 2011-10-27, 11:58
czyli polski bear grylls

BiOoSs

2011-10-27, 20:57
Moge sie założyć że ten filmik jest autorstwa jakiegos użytkownika tego forum hmm tylko ktorego ...
,

artiee

2011-10-27, 21:05
Wszystko rozumiem... Ale Żubr ?
Faktycznie koleś ma coś z Beara - pije mocz.

Pan Mularz

2011-10-27, 21:09
Hybris napisał/a:

Mularz zadajmy sobie pytanie co ma picie browara i cieszenie się jego smakiem do głosowania?!
Nie dostrzegasz ironii w tym filmiku, a twoja dedukcja jest żenująca i gówno warta. Nie udawaj mądrego, bo Ci to nie wychodzi.
Obrażasz nasz życiodajny napój jakim jest borwarek, a mimo to sam stawiasz pseudo- piwka innym filmikom. Rapier dolę niech Ci skróci!



Nie chce mi się nastawiać twoich procesów myślowych na odpowiednie tory. Wybacz.

D.Hume napisał/a:


k***a stary, powiedz mi, co z tobą jest nie tak? :-?



Pozwól, że ci pomogę:
Jestem inteligentny.

Edek Łomiarz napisał/a:

Jak to co... lekarz odbierający poród upuścił go na podłogę.
I tak się wtedy pie**olnął że do dzisiaj mu zostało.



Cóż za rynsztokowa wypowiedź...

Suun09

2011-10-27, 21:14
@up

może i jesteś inteligenty... nie wiem mam to w dupie, stwierdzić można natomiast jedną rzecz: jesteś bardziej zakompleksiony niż ustawa przewiduje ;)

mikel1994

2011-10-27, 21:16
@mucośtam

dorosły, inteligentny, dobrze wychowany, dobrze zbudowany, zdrowo się odżywiający i niepijący alkoholu. Co Ty k***a na sadisticu robisz w takim razie? Idźże pisać komentarze pod newsami na onecie. Chyba że to już jest kolejne Twoje konto po byciu tym, który wszystkich bił, miał najlepsze auta etc. wiecie o kogo chodzi.

A filmik dobry.

Suun09

2011-10-27, 21:18
wniosek tylko jeden z tych wszystkich komentarzy: nikt cie to nie lubi więc wypie**alaj śmieciowy mularzu :)

kicimus

2011-10-27, 21:19
@up zgadzam sie jestem doskonale przekonany ze to jedna i ta sama osoba

white_rabit

2011-10-27, 21:22
@Mularz
kiedyś jakiś filozof powiedział: "Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy."
a z twojej górnolotnych wypowiedzi raczej wnioskuję że nigdy nie się nie mylisz.

PSone. przepraszam że musiałem zniżyć się do jego poziomu, ale z niektórymi czasem tak trzeba.
PS2. "Cóż komu z tego, że zjadł wszystkie rozumy, jeśli nie ma własnego."
i PS3. "Najmądrzejszy jest, który wie czego nie wie."

Earth

2011-10-27, 21:26
Ludzie, trochę luzu. Widać gołym okiem, że Mularz udaje, albo po prostu rzucił go chłopak więc musi się dowartościować, co zresztą mu wychodzi w stopniu co najwyżej średnim.

Pan Mularz

2011-10-27, 21:34
Widać macie jakieś urojenia, to jest moje jedyne konto na sadisticu.

Ps. Idę oglądać Kuchenne rewolucje.

Czekoo

2011-10-27, 21:35
Pewnie jego własna ręka nie chce mu walić dlatego taki spięty siedzi i pokazuje swoją "inteligencję" ;)

topek13

2011-10-27, 21:58
zaje****y filmik ; )... Mularz stul już cichutko papke. Dzięki

dan322

2011-10-27, 22:41
Mularz napisał/a:



Nie chce mi się nastawiać twoich procesów myślowych na odpowiednie tory. Wybacz.

...

Pozwól, że ci pomogę:
Jestem inteligentny.

...

Cóż za rynsztokowa wypowiedź...



aaahahahhahaha jesteś debilem

white_rabit napisał/a:

PSone. przepraszam że musiałem zniżyć się do jego poziomu, ale z niektórymi czasem tak trzeba.



ahahhahahaa kolejny

xiontZ

2011-10-27, 22:54
Mularz napisał/a:

Jestem inteligentny.



Mularz to nie jest nick. To stan umysłu.

lajka

2011-10-27, 23:00
Dżeczy k***a ??????