18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak przejśc grę Tony Hawk Pro Skater 3 w 4 minuty?

MichaU • 2013-01-31, 12:30
Właśnie tak:

rEwx

2013-01-31, 15:07
@Suty_dziobaka
Zapominałeś o mega failu jakim było D3, a i cod skończył się na mw1.

Anders Breivik

2013-01-31, 15:11
THPS3 i THUG2 2 najlepsze części serii. No i jest jeszcze THPS4 z Polską muzyką, ot taka ciekawostka.

hooyoo

2013-01-31, 15:15
Bogman, dobrze prawisz. Zapomniałeś tylko o jednym - nie ma w żadnej grze lepszego soundracka niż w dwójce. dlatego thps2>all

Dz...........ak

2013-01-31, 15:20
klik34 napisał/a:

@Up male poprawki do tej twojej listy:

Max Payne 3 - Według mnie klimat jest świetny a fabuła lepsza niż kiedykolwiek. Jeżeli ukończyłeś grę to wiesz że są tam misje w starym brudnym nowym jorku i w rio.



I właśnie misji w Nowym Jorku chce się więcej. Gdyby dodano z jedną lub dwie to gra by sporo zyskała. :-)


klik34 napisał/a:

Battlefield 3 - Wut ? Za grą nie przepadam ale z tego co wiem to Frostbite 2 ma jedne z lepszych destrukcji otoczenia. Jedynie chyba Bad Company 2 miało to lepiej zrobione.



Liczyłem na podobną destrukcję co w BC2 i się srogo rozczarowałem. Jeżeli coś można było zniszczyć to dopiero po aktywowaniu jakiegoś skryptu.


klik34 napisał/a:

2 i 3 - Trójka jeszcze nie wyszła.



Ale na udostępnionych materiałach wideo widać, że gra będzie kontynuowała pomysły z dwójki. Przejdziesz jedną ulicą i natrafisz na hubę. Zabijesz kilku przeciwników i znowu ruszysz korytarzem. Zbyt mało swobody.

A grafika też nie będzie zbyt imponująca. Pecetowa wersja ma obsługiwać DIRECTX 11, ale sama gra jest robiona pod konsole. I to niestety widać. Niedostatki oprawy zostaną przykryte tuzinem filtrów.
Jedyne co zrobiło na mnie jako takie wrażenie, to żaba na jednym z trailerów.




klik34 napisał/a:

Brothers in Arms: Furious 4 - Gra tak samo jeszcze nie wyszła. Ba nawet nie wiadomo czy w ogóle ujrzy światło dzienne bo ciągle coś jest nie tak.



Oby nie wyszła pod nazwą "Brothers in Arms". W sumie to mogłaby nie wychodzić wcale. :-P








rEwx napisał/a:

@Suty_dziobaka
Zapominałeś o mega failu jakim było D3, a i cod skończył się na mw1.



Masz rację. :-)

MCL

2013-01-31, 15:25
@Breivik
THPS4 z polskim gównorapem w stylu Tedego i innych? Obiło mi się o uszy, że grała tam Paktofonika, jeden wyjątek może, ale to i tak nie poziom nawet sznurówek takich zespołów jak SOAD, Iron Maiden, czy ACDC. Czy czysto skate punkowe ekipy. Nie słuchałem THPS4 w polskiej wersji i bardzo się z tego cieszę.

Każda wersja miała swój klimat... thug2 najbardziej kaciłem na starym kompie, grając na klawiaturze, thps2,3,4 na pierwszym playstation z kumplami z osiedla się siedziało, robiło trasy, napierdzielało, najnowsze straciły klimat, a wynalazki w stylu ride (miałem miesiąc to gówno. Oprócz bezsensownego skakania po pokoju w zasadzie nic ciekawego, triki nie wchodzą, detektor słaby... wole wyjść na prawdziwą deskę) to już gównażeria nad gównażerią. Ale do dziś czasem włącze THPS4 żeby pośmigać po trasach, porobić jak najdłuższe kombosy, posłuchać tej muzyki... ostatnio nawet 7letnia kuzynka się wciągnęła jak wuj kupił PS2 i jak jej przeszedłem THPS4 do zoo :D Teraz mi mała żyć nie daje jak przychodzę w odwiedziny hehe.

Jeśli kogoś interesuje to wyskrobałem lata temu mały breakdown całej serii: http://mclpl.blogspot.com/2009/10/tony-hakws-pro-skater.html nie będę cytował, kto chce to przeczyta.

violaoo

2013-01-31, 15:39
3:39 - zna ktos tytuł nutki? z góry dzięki ;)

ultrasgraphic

2013-01-31, 15:40
Pamiętam, że był tam też level bodajże o nazwie Roswell, a tutaj nie jest pokazany :)

Hexe

2013-01-31, 15:45
ultrasgraphic napisał/a:

Pamiętam, że był tam też level bodajże o nazwie Roswell, a tutaj nie jest pokazany :)



*cruise ship :)

flyier

2013-01-31, 15:53
Suty_dziobaka napisał/a:


Crysis 2 i 3 - obie znacznie brzydsze od części pierwszej. I bardziej liniowe.


Od wczoraj bodajze dostepna jest open beta Crysisa 3, sciagnij sobie, ustaw grafike na maxa i obejrz jakas sciane, podloze albo przedmiot z bliska i wtedy nie smiesz powiedziec ze ta gra jest brzydka

WujaszekStalin

2013-01-31, 15:54
MCL napisał/a:

@Breivik
THPS4 z polskim gównorapem w stylu Tedego i innych? Obiło mi się o uszy, że grała tam Paktofonika, jeden wyjątek może,.




Nie przepadam za TDF'em, ale PFK to strasznie słaby rap, "sukces" tylko dzięki samobójstwu narkoskoczka.

MichaU

2013-01-31, 16:05
violaoo napisał/a:

3:39 - zna ktos tytuł nutki? z góry dzięki ;)



CKY - 96 Quite Bitter Beings

MCL

2013-01-31, 16:08
@violaoo
CkY - 96 Quite Bitter Beings

Tomiki

2013-01-31, 16:16
violaoo napisał/a:

3:39 - zna ktos tytuł nutki? z góry dzięki ;)



CkY - 96 Quite Bitter Beings

łobodu

2013-01-31, 16:29
@MCL
Chłopie, ty chcesz w takiej grze takie kawałki? ACDC? nic do nich nie mam, lubię ich tylko to w ogóle nie pasuje.
Doklejmy jeszcze w ogóle Sabatona albo Rammsteina, wtedy połowa graczy będzie napie**alać " du hast mich" i headbanga przed monitorem grając THPS :P
Według mnie tam powinny być kawałki hip hopowe ale nie hip hopolo. Xzibit,Ice cube, Public Enemy, D12 sama klasyka.

Szwancolot

2013-01-31, 16:35
Suty_dziobaka napisał/a:


Crysis 2 i 3 - obie znacznie brzydsze od części pierwszej. I bardziej liniowe.



To że masz problemy z odpaleniem C2 i C3beta na full nie znaczy że gorzej wygląda.

Prawda. C2 było wypuszczone 3 miesiące za wcześnie i posiadało swoje problemy. Ale wyglądało już lepiej niż 1.

Co do C3 to za krótko gram, w dodatku jest to beta i tylko multi. Poza tym kuleje optymalizacja.

Co do "konsolizacji" (nie wiem czy to nie neologizm :D ) gier to prawda. Ale CryEngine3 jest jednaki na wszystkich platformach, gra nie jest portowana. Ba, nie znajdziesz tych samych tekstur na PS3 i na PC. Poza tym silnik jest napisany z wyprzedzeniem pięcioletnim. Po co by to robili na konsole?