18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prosty jest Windows 8

WiktorS • 2012-12-21, 01:46
Mała demonstracja jak prosty w obsłudze jest nowy Windows 8. Tak btw, fajnie zrobiona reklama :)


ga...........ro

2012-12-21, 18:57
Już dawno zauważyłem że coraz częściej wszystko się upraszcza. Systemy operacyjne, to co następny tym bardziej uproszczony jak dla debili. Zanie długo ludzie nawet nie będą czytać w tych systemach tylko będą oglądać obrazki jak małpy. Coraz bardziej z ludzi się chce zrobić bezmózgów. Nie ma to jak głupie społeczeństwo łatwo nim sterować.

pjm77

2012-12-21, 19:36
8 to gówno. Kafelków nie da się wyłączyć (dało się w betach). Typowy przykład innowacji dla samej innowacji, bez prawdziwego zapotrzebowania ze strony klientów. Co to za argument że był projektowany pod ekrany dotykowe? A co ja mam k***a w domu automat do rejestracji u lekarza? Będę siedział przy biurku i dziobał palcem w ten zasrany ekran? Na ch*j to komu? Trzeba było zrobić wersję na telefony i tablety i osobną na komputery osobiste, przecież tego używa się inaczej i innych celach. Ja potrzebuję w domu wygodnego dostępu do wielu programów jednocześnie, pełnej wielozadaniowości i intuicyjnego interfejsu gdzie wszystko mam dostępne za jednym kliknięciem. I myszki i klawiatury oczywiście, bo bez tego może i obsługa komputera wygląda jak z "Raportu Mniejszości" tyle że jest w k***ę niewygodna na dłuższą metę.

hiddenattack82

2012-12-21, 20:09
reklama dla mietkich pedalow cheers

wk***ia mnie jak wiele debilow z tej strony probuje byc wielkimi europejczykami i na polskim forum ZAPODAJA angielskich kilka slow - banda pedalow, chcesz szprechac po angielsku wyp***...j do anglii tu masz polskie forum

grandevil

2012-12-21, 20:23
aktorstwo na poziomie trudnych spraw

koc

2012-12-21, 20:26
najlepszy jest Linux [choć mam 7]to mac jest lepszy

silvian

2012-12-21, 23:41
A działa jeszcze komenda format C: ?

ja...........ax

2012-12-22, 03:20
chiver5 napisał/a:

A idźcie w p*zdu z tą ósemką. Żeby wyłączyć komputer, muszę najechać myszką w prawy, górny róg, zjechać do ustawień (sic!), nacisnąć ikonę power i dopiero 'Zamknij'. Mega nieintuicyjny system, z wieloma nikomu niepotrzebnymi gównami i te kafelki... jak chcę się bawić kafelkami to włączam Xboxa, a nie komputer... Jednym słowem: ch*jnia. Radzę pozostać przy 7.


a wiesz że masz przycisk do wyłączania komputera na obudowie, działa też alt F4 jak jesteś na pulpicie alt ctrl del to też fajny skrót ...

hiddenattack82 napisał/a:

reklama dla mietkich pedalow cheers

wk***ia mnie jak wiele debilow z tej strony probuje byc wielkimi europejczykami i na polskim forum ZAPODAJA angielskich kilka slow - banda pedalow, chcesz szprechac po angielsku wyp***...j do anglii tu masz polskie forum


sugeruje pierw samemu po polsku pisać

raper900

2012-12-22, 12:02
silvian napisał/a:

A działa jeszcze komenda format C: ?


Począwszy od Windows 2000, a być może nawet 95 (z tym że w 9x można wyjść do trybu czystego DOSa) ta komenda NIE DZIAŁA, ponieważ nie można formatować dysku, na którym znajduje się system operacyjny.

Cytat:

a wiesz że masz przycisk do wyłączania komputera na obudowie, działa też alt F4 jak jesteś na pulpicie alt ctrl del to też fajny skrót ...


Z tego co pamiętam ten przycisk domyślnie usypia komputer, a nie go wyłącza.
ALT+F4 i CTRL+ALT+DEL to skróty, których masa tępych użytkowników komputerów nie zna. Nawet CTRL+S jest dla nich problemem.

Pumbass

2012-12-22, 15:56
1:04 - wyczuwam pedofila...

chiver5

2012-12-22, 16:45
jabolmax napisał/a:


a wiesz że masz przycisk do wyłączania komputera na obudowie, działa też alt F4 jak jesteś na pulpicie alt ctrl del to też fajny skrót ...



Alt+f4 nie działa, a ctr+alt+del wyjdzie tak samo długo. Poza tym ten niuans to jest tylko wierzchołek góry lodowej wk***iających rozwiązań. Być może sprawdza się to przy ekranach dotykowych, ale na pewno nie na laptopach i stacjonarnych.

thbrgftvwqe

2012-12-23, 00:22
chiver5 napisał/a:



Alt+f4 nie działa, a ctr+alt+del wyjdzie tak samo długo. Poza tym ten niuans to jest tylko wierzchołek góry lodowej wk***iających rozwiązań. Być może sprawdza się to przy ekranach dotykowych, ale na pewno nie na laptopach i stacjonarnych.



Tak trudno się doedukować i kliknąć Win+I (win to ten przycisk co START odpalał do tej pory) i masz wszystko po prawej wyświetlone, lepiej napie**alać na system, że ch*jnia, że płacz i że pocałujcie mnie w dupę. Win 8 jest bardziej udany niż osrana 7, która co 15 sekund coś wypluwa, ma problemy ze wszystkim i ur*chamia się tyle co rozrusznik Twojego dziadka.

ALT+F4 działa, CTRL+ALT+DELETE to shit, a przycisk na obudowie wyłącza kompa, a nie go usypia. Mam windę 8 od jakieś srakiej tam bety i nie uświadczyłem żadnych problemów, odkąd mam nic nie czyściłem, a zapala się w 3 sekundy. Nie ma paska start? O jezu chyba się pochlastam no bo przecież to takie ISTOTNE!

Weźcie sobie zainstalujcie uber XP i pracujcie na nim do usranej śmierci, a reklama miodna, pokazuje jak wiele takich tępych dzid jak wy się jeszcze znajdzie. :facepalm:

Keep hatin.

thez

2012-12-23, 14:15
@up

Gówniarz z Ciebie i tyle. Miliony użytkowników korzysta z windowsa od jakichś 17lat. I przywykli do pewnych rozwiązań. A tu jest wszystko zmienione w bliżej nieokreślonym celu. Między 9x/me, a XP jest przepaść, to całkiem inne systemy. Ale GUI zostało podobne. Bo po co zmieniać to co dobre.

Tak samo jak ubuntu. Uwielbiałem ten system dopóki nie zmienili GUI gnoma na ten nowy shit.

Do tego 7 nie wypluwa nic co 15 sekund. To pokazuje, że albo gówno się znasz na komputerach i ją wykończyłeś, albo masz pirata który nie był aktualizowany ze 2 lata i syf z neta wpie**ala go na bieżąco.

Do tego w większości laptopów przycisk zasilania domyślnie usypia komputer. Można to zmienić, ale mówimy o stanie w jakim wychodzi z fabryki :-)

thbrgftvwqe

2012-12-23, 20:20
Winda 7 miałem najaktualniejszą jaką się dało, więc mi nie pie**ol, używam komputera tak samo na 7 jak i na 8 i 8 jest dużo lepsza. Co do wyglądu, to naprawdę w ch*j zwracam na niego uwagę, ale jeśli już tak patrzeć to lepiej stać w miejscu jak j***ny jaskiniowiec bo coś "jest" dobre, po Twojemu powinniśmy dalej popie**alać parowozami, no bo przecież były dobre po tym jak je udoskonalili i przestały wybuchać co 15 minut, weź się opanuj. Nie mówiłem o laptopie tylko o stacjonarce czytać nie umiesz? Przy okazji co do Twojego "podobnego" GUI to też nie źle pie**olisz ale dobra, dla mnie bezsensowne jest kłócenie się z typem co twierdzi, że lepiej stać w miejscu, to że swój rozwój intelektualny zakończyłeś na podstawówce, bo było "dobrze", to nie znaczy, że reszta ma stać razem z Tobą, bye.

Murzyn200

2012-12-23, 20:29
amsterdream napisał/a:

zaczyna się pranie mózgów.


btw. na tym filmie widziałem przynajmniej dwóch pedofilów


Poważnie? Wystąpiłeś z tatą w reklamie?

swodz0010

2012-12-28, 21:16
01:24 Steve Jobs z długimi włosami! Przyszedł szpiegować!