18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak postępować z odmieńcami

~Angel • 2013-08-21, 11:19
szybko sprawnie i boleśnie


BarbarianFrank

2013-08-21, 16:31
pie**olone zwierzęta i tyle. Kompletnie nie pojmuję takiego zachowania. Jeśli nie jest w stosunku do nich agresywny nie zaczepia ich, to co ich k***a obchodzi jak się ubiera, niech sobie zakłada co chce. Każdy ma prawo ubierać wedle własnego upodobania i ch*j innym do tego.
Można takich ludzi nie tolerować, ale co najwyżej bym się pośmiał z niego czy zdjecię zrobił.
Pomijając już kompletnie fakt że w 5 jednego biją. Jestem ciekaw czy te cioty w uczciwej walce by cokolwiek potrafiły

mr_9mm

2013-08-21, 16:42
Cytat:

2) Za złamanie punktu 5.2 regulaminu, czyli za posty o charakterze agresywnym, rasistowskim, antysemickim, homofobicznym (itp.), nawołującym do przemocy zarówno wirtualnej, fizycznej bądź psychicznej będziemy karać albo blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą

"Jak postępować z odmieńcami - szybko sprawnie i boleśnie" i filmik pokazujący pobicie człowieka.
Brawo. :krejzi:

Azazel91

2013-08-21, 16:54
Ja tu widzę kilku odmieńców na filmiku ale mają przewagę liczebną a szkoda, fajnie się widzi dresów dostających po ryju. Żal mi ludzi którzy uważają to za dobrą rzecz, życzę im aby ich też kiedyś kilku dopadło i przekopało za "miłość do ojczyzny".

ukSz

2013-08-21, 17:38
ten kamerzysta zachowuje sie jak by byl w stanie niewazkosci :D

ściwanek

2013-08-21, 17:48
Powinni go zaj***ć tak,że pedalstwo wyszło by mu z głowy do końca jego życia....

pemb

2013-08-21, 18:32
Bydło i tyle. Jakim trzeba być niedojebem żeby kogoś bić za to, że jest inny. Chce się tak ubierać czy przyjmować ch*je do dupy - jego dupa, jego sprawa. Nie podoba mi się taki ubiór czy zachowanie, to się nie przyglądam i nie wchodzę w interakcje. W starożytności dewiacje można było spotkać w każdym imperium- orgie, homoseksualizm i jakoś było. Banda kretynów wpadła na pomysł, że jest jeden bóg co wszystko widzi i karze za byle góno i nagle wszystko zaczęło być grzeszne, nie czyste, zakazane. A idź pan w ch*j. Reasumując każdy ma prawo robić ze swoim życiem co chce jeżeli nie szkodzi innym; nie lubię parad równości unikam ich, nie lubię pielgrzymek to na nnie nie idę i ch*j.

RavenRR

2013-08-21, 18:52
LooC napisał/a:



Powiedziałem o napie**alaniu ciot, a nie ludzi, złamasku :)

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy mowią, że powinni albo z nim pogadać, albo zrobić tak zwany honorowy pojedynek 1v1, tylko nasuwa się pytanie: Po jakiego ch*ja?



Złamaskiem to cię robili, ujemnie inteligentny użytkowniku Sadola, pewnie cudem wyślizgnąłeś się z pękniętej gumki :)

Skoro dla ciebie honor jest "po ch*ja", to jesteś jeszcze gorszą ciotą niż ten trans i życzę ci z całego serducha, by kiedyś dopadło cię stado pedałów i pobawili się z tobą tak, jak ci kretyni na filmie, przy okazji poszerzając... powiedzmy, że horyzonty ;)

defrastrator

2013-08-21, 18:59
Jebnęli to jebnęli , na ch*j drążyć. Gość wychodząc w takim stroju wykazał brak instynktu samozachowawczego, albo odwagę. Dostał oklep i ch*j z tym. Bardziej interesuje mnie, kto k***a wpuścił tu tą całą ortalionową chałastrę. Nie zamierzam bronić tego transa, sam mam poglądy bardziej w prawo niż w lewo, ale do k***y nędzy jak czytam komentarze tych plebsów to k***ica mnie bierze. Dajcie przy rejestracji konta na stronie jakiś test IQ który z pewnością by ich wykluczył :]

Heathen

2013-08-21, 21:17
LOL oklep po którym koleś wstaje i ucieka....tia.... piwa nie ma.
Wpie**ol powinien zebrać taki by ledwo przeżyć.
To by było istne catharsis...po takiej akcji koleś od razu zostałby naprostowany;)

Doomik

2013-08-21, 23:11
no tak, brawo brawo. Prawda jest taka, że tacy "odmieńcy" często sami nie chcą tacy być, ale już po prostu takimi się urodzili. Mam kumpla geja, który kiedyś mi powiedział, że dałby naprawde wiele, aby być hetero, ale to po prostu silniejsze od niego, ja tam mu wierzę. Fakt faktem, że w wielu przypadkach jest już to raczej choroba umysłowa (jak na filmiku powyżej), więc też nie wiem z czego te chłopaczki takie dumne. Uprzedzając wasze zarzuty - nie nie lubię męskich ku*asów w mojej dupie na sucho i nikogo nie bronię, jest to po prostu moja opinia, o.

Mr.Benny

2013-08-22, 01:00
Ale mu nakopał w źródło świadomego łomżingu.

kenkarru

2013-08-22, 01:18
Dobre chłopaki, pokazali jeba**mu pedałowi gdzie jego miejsce. Pewnie z go na końcu w dupę wyj***li z tej nienawiści do pedałów.

I w sumie sram na to czemu go naj***li. Ale wk***iają mnie wypowiedzi "oni tam wiedzą co robić z pedałami" albo "jak tu nie lubić rosjan". Bo jakbyś ty Panie internecie mały przechodził obok nich i ciebie by tak zhaltowali za to ze jesteś Polakiem albo miałeś koszulkę nie w ten kolor. To byś potem j***ł historie. Jaka to rosja zła. Ogółem prostactwa k***A tolerować nie można.

Przemoc ideologiczna a 4 młodocianych żuli to k***A jest

A PS: Żart żeby było smiesznie
Tato: ch*j Ci w dupę synku.
Synek: Znowu?

Gienek2

2013-08-22, 11:59
a ja myślałem, że to Anna Grodzki przed budynkiem sejmu

a akcja przepiękna. urodziłeś się męszczyzną to się k***a broń ufoludzie

zypon

2013-08-23, 00:06
Hej pedały z sadola !
Prawdziwy, zdrowy mężczyzna przejdzie obok takiego pedała obojętnie, nie spoglądając w jego kierunku aby sobie nie przysporzyć mdłości. Ma na niego z gruntu wyj***ne i ma 1000 lepszych zajęć niż rozmyślanie nad jego pedlastwem.
Natomiast zakompleksieni impotenci intelektualni, napie**alani w dzieciństwie przez rodziców będą na takim pedale gasić swoje frustracje ... jesteście zerami