18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak postępować z odmieńcami

~Angel • 2013-08-21, 11:19
szybko sprawnie i boleśnie


Murekkk

2013-08-21, 14:46
stud3nt napisał/a:

Cioty biją ciotę.

No przepraszam, ale w kilku na jednego + kopanie leżącego? Dobrze, że chociaż na twarz mu nie skakali... Jakby najpierw dali mu ostrzeżenie, żeby ludzi nie gorszył, a dopiero po jakimś czasie jeden z nich mu wpie**olił, żeby się nauczył - stałbym i klaskał. Jakby to był pedofil, gwałciciel, morderca, a nie zwykły poj***ny cwe* - j/w. A tak - zachowali się jak cioty. W odróżnieniu od prawdziwych facetów, okazali się nie mieć prawie żadnych zasad.



Jakby to miało być pobicie to by nie wstał i nie uciekł tylko dostał soczysty wpie**ol, wydaje mi się, że chcieli go trochę przestraszyć i pogrążyć.

subaru123456

2013-08-21, 14:46
p*zdy bez honoru w 4 dorwali transa, który nie dość, że zniewieściały to bić się nie umie. Wielcy mi obrońcy moralność, poziom rozwoju intelektualnego na poziomie przeciętnego zgniłego jabłka.

skarpety_atlety

2013-08-21, 14:55
nie lubie tych pedałów gejów cwe*ów pedziów i ogolnie to jestem homofobem, ale dresów bez zasad kurew jeszcze bardziej nie toleruje JEBAĆ DRES k***A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ver0

2013-08-21, 15:06
Wcale nie został mocno okopany. Dla mnie ekstra inicjatywa! Więcej poproszę !

maciek55

2013-08-21, 15:08
Ver0 napisał/a:

Wcale nie został mocno okopany. Dla mnie ekstra inicjatywa! Więcej poproszę !


To wdziewaj się w pantalony mamusi i wyjdź na miasto.
Aha i nie zapomnij kamery

ra...........el

2013-08-21, 15:13
wpie**ol za to, że ktoś się ubiera jak chce jest ok? matko, wiedziałem, że na sadisticu udziela sie sporo debili ale nie wiedziałem, że jest tu aż tylu mentalnych niedorozwojów. i jeszcze po spodem jakiś pedał wrzuca gifa z Jokerem, który sam jest gościem z wymalowaną gębą (jestem jego fanem ale warto zwrócic uwagę na ten fakt). zakładam, że cioty popierajace takie zachowanie rozpisuja się tu co rusz o tym, żeby j***ć muslimów a tym czasem goście z powyższego filmiku specjalnie się od nich nie różnią. to już chyba wolę sadolową gimbazę niż bandę kretynów o IQ taboretu... <facepalm>

Jariiiiiiiii

2013-08-21, 15:19
Dobrze sk***ielowi , szczerze jeszcze mocniej powinni mu naj***ć bo trochę słabo...

raphael gadasz o tym że nam przeszkadza to że ktoś się ubiera jak chce , zgadzam się że każdy ma prawo sie ubierać jak chce ale przyznaj że topless w kościele nie wypada tak samo jak ubieranie stringów , płaszczyka i chodzenie po mieście. Przez takich sk***ieli jak ten "swobodnie ubierający się mężczyzna" ludzie boją się dzieci wypuścić na podwórko bo nie wie czy ich ku*as nie zgwałci.
To nie jest w porządku swoją drogo terapia "butowa" powinna go choć trochę poskromić, nikt nie chce mieć takich osób wokoło siebie .

LooC

2013-08-21, 15:30
RavenRR napisał/a:


Zobaczymy, jak ciebie kiedyś złapią 20:1, czy wtedy będziesz taki mocny ;) . Zero honoru, widocznie boją się 1vs1, bo dostaliby od transa.



Powiedziałem o napie**alaniu ciot, a nie ludzi, złamasku :)

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy mowią, że powinni albo z nim pogadać, albo zrobić tak zwany honorowy pojedynek 1v1, tylko nasuwa się pytanie: Po jakiego ch*ja?

Taki dewiant jest pozbawiony wszelkiej normalności, facet wychodzący w stringach i pończochach, kiecce i k***a chyba jeszcze morde miał umalowaną to jest umysłowe zero, dno, gruz.

Straszy i gorszy normalnych ludzi którzy nie wiedza czego sie spodziewać po takim pederaście. A jeszcze zajebisty jest koleś który powołał się na Jokera z tych filmów o Batmanie. hhahaha, stary zacznij rozróżniać sztukę filmową od życia :homer:

Popieram kolegę powyżej i pluję w twarz wszystkim, którzy pedalstwo za normalność. Pozdrawiam.

27Pablo

2013-08-21, 16:01
Jak zwykle śmieszne komentarze prawicowców którzy każą się nazywać "Patriotami". Ja pie**ole siedzicie dupą na fotelu przed komputerem,pałacie nienawiścią do wszystkich którzy są inni,tylko po co?

k***a to jest łamanie praw człowieka.Człowiek ma prawo chodzić jak chce i gdzie chce!

Najlepszym waszym wytłumaczeniem jest to że " Nie pozwolicie żeby pedał Was dotykał" k***a kiedy ostatnio pedał Cię dotknął?

Nie wiesz czy Pedałem nie jest kierowca autobusu w którym jedziesz,a może twój lekarz?

Znaleźli się k***a Patrioci od siedmiu boleści. Chcesz zrobić coś dla kraju? Wstąp do Armii a nie k***a siedzisz
jak dupa wołowa na fotelu!

Tak jestem Lewakiem.

PS: Wszystko to żydowski spisek a telewizja kłamie (szczególnie TVN)

DuckDodgers

2013-08-21, 16:03
27Pablo napisał/a:


k***a to jest łamanie praw człowieka.



Z lewej też dostał.

Leginek

2013-08-21, 16:08
ch*ja do dupy. Biją w kilku gościa, który jest transwestytą... p*zdy nie faceci. Chciałbym dodać ,że to nie jest obrona żadnych wartości w ten sposób bo tego człowieka nie zmienią. Poza tym nie wiadomo czy on komuś wgl przeszkadzał, obnosił się z tym czy narzucał taki sposób bycia jaki on preferuje. Jeśli nie to KOGO powinno to k***a mać obchodzić co robi ze SWOIM ciałem ....

kam332

2013-08-21, 16:09
brawo!!! pedalstwo trzeba tępić...

leginek, ja osobiscie nie mam tez ochoty na takie cos patrzec, niech sie przebiera tak, zeby nikt nie widzial

Wuk

2013-08-21, 16:12
To takie męskie... napaść na transseksualistę pobić go w czterech, ROZEBRAĆ, chcieć zobaczyć jak se wkłada butelkę i zaj***ć mu ciuszki :D

nemiroff

2013-08-21, 16:19
co wy k***a płaczecie że kilku na jednego? i co z tego? to trans k***a i nie ma zmiłuj się.
poza tym nie dostał wpie**olu tylko go szturchali, parę kopów w dupę i trzymali go za stringi jak psa na smyczy. elegancja francja.

pjm77

2013-08-21, 16:28
Pomijając sam filmik, ciekawe, że wrzucone przez moda pod takim tytułem. A potem modzi się plują że na sadolu jest nienawiść do tych czy innych grup. Nie oceniam nienawiści samej w sobie, ale ktoś tu ma chyba głębsze kłopoty samookreśleniem się.