18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak popełnić samobójstwo - Krok po kroku.

Narutek • 2017-05-07, 21:38
1. Kup rewolwer.
2. Wsadź go sobie do buzi (nie dildo głuptasie)
3. Pociągnij za spust. :samoboj:

Pozdrawiam mam nadzieje ,że pomogłem.

Jak za ostre to na harda :D


Pigwaranek

2017-05-08, 19:15
Nigdy nie zrozumiem idiotow, ktorzy probojac sie zabic, wkladaja lufe do ust. To jakies przyzwyczajenie od ssania pytongow czy jak? Przeciez to jest k***a ryzykowne, mozna przezyc. Nie lepiej przystawic do skroni? 100% smierc..

JohnMadafaka

2017-05-08, 19:55
@C.Z.E.S.I.E.K Dobre z tymi ołówkami :D To jakiś film?

sa...........os

2017-05-08, 20:00
Pigwaranek napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem idiotow, ktorzy probojac sie zabic, wkladaja lufe do ust. To jakies przyzwyczajenie od ssania pytongow czy jak? Przeciez to jest k***a ryzykowne, mozna przezyc. Nie lepiej przystawic do skroni? 100% smierc..



Większe masz prawdopodobieństwo że skutecznie odbierzesz sobie życie, wkładając gnata do ust, niż waląc w skroń.
Przy włożeniu lufy do ust, prawdopodobnie rozerwie Ci łepetynę na strzępy, chyba że będziesz trzymał gnata tak krzywo, że sobie przestrzelisz policzek, ale tak to tylko polska elita wojskowa potrafi. Przy strzale w skroń wystarczy że drgnie Ci ręka, a może się skończyć na utracie wzroku. Na hardzie zdaje się parę lat temu zakładałem temat o mechanice tego procesu i kwestiach balistycznych, ale nie chce mi się szukać.

Wszelkie miłe służby przeglądające to forum informuję jednocześnie, że post ten nie ma na celu ułatwienia nikomu odebrania sobie życia i tak dalej i tak dalej.

Thetus

2017-05-08, 20:26
A gdzie zgubiłeś punkt "Nie zapomnij włączyć kamerki w ajfonie/gopro"?

LOOFAH

2017-05-08, 22:13
@~sanctusdiavolos Mi się wydaje, że najlepiej jest ten pistolet jednak pod brodą przystawić i strzelać niemal pionowo, do góry. Jak Ci się przy strzale w usta ręka omsknie to wyjdzie miękkim a rdzenia nie przebije. Gdzieś nawet widziałem takiego faila już.

sa...........os

2017-05-09, 15:26
LOOFAH napisał/a:

@~sanctusdiavolos Mi się wydaje, że najlepiej jest ten pistolet jednak pod brodą przystawić i strzelać niemal pionowo, do góry.



Coś w ten deseń, nie? Tak, temu kolesiowi też się tak wydawało ;-) .

Jorgen88

2019-02-25, 06:43
Co ja tutaj robię?