18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pić? Żeby się nie upić

darthbercik • 2014-04-25, 22:24


Nie wiem jak wy, ale z pewnością sam z chęcią przetestuje to na własnej skórze :)

Po więcej zapraszam do artykułu w j.ang : How Not To Get Drunk

clean_east_wood

2014-04-26, 11:42
k***a rosół się pije, rosół i na kaca też rosół :D

Sobut16

2014-04-26, 11:50
to po ch*j pić ?

septiq

2014-04-26, 11:51
@ Kappy i wysylasz im buziaczki pedale ? tfu

Maddogg

2014-04-26, 11:56
xts napisał/a:



to pedał

Wole być pedałem który dba o swoje ciało by jakoś wyglądać niż być j***nym grubasem. :mrgreen:

sad12ysta

2014-04-26, 11:59
Koleś chyba nie słyszał o AMFETAMINIE

thewhitestar

2014-04-26, 12:16
Maddogg napisał/a:

Wole być pedałem


Skoro tak to chyba pomyliłeś strony. Tutaj takich nie chcemy.

A co do gościa z filmiku to ja pie**ole... ale facet męczy bułę... Cmoka, ciamka, zacina się, powtarza, ciągłe "yyy" i "eee", asłuchalny typ. Kompletnie. To już któryś z rzędu filmik który może i bym chciał oglądnąć, ale po 2 minutach mam jedynie ochotę mu przyj***ć. Jak się k***a kręci takie vlogogówno to trzeba się do ch*ja przygotować, napisać scenariusz, powtórzyć nieudane fragmenty, odpowiednio zmontować I DOPIERO wypuszczać we internety. I z 13 minutowego filmu zrobiłby się 3 minutowy, ale zdatny do oglądania. Chociaż z drugiej strony... Dokąd ten świat zmierza? Jeden nie je golonki bo lubi w dupę, drugi robi poradnik "jak pić żeby się nie upić" - gdzie k***a sens, gdzie logika?

Jerchacz napisał/a:

3. nikt jeszcze nie wymyślił skutecznej metody na picie i nie upijanie się, z tym się akurat zgadzam, bo gdyby wymyślił był by już bogatszy od Gatesa.


Też pie**olisz jak potłuczony. I to mimo że w tym temacie już kilku typa napisało co trzeba fuknąć. I w sumie to chyba sto razy zdrowsze niż wpie**alanie drożdży.

BmaC

2014-04-26, 12:21
Maddogg napisał/a:

Wole być pedałem który dba o swoje ciało by jakoś wyglądać niż być j***nym grubasem. :mrgreen:



To widzę, że się gówno znasz. od tłuszczu się nie tyje tylko od węglowodanów. tłuszcz jest przyswajany przez organizm w potrzebnej dla niego ilości a reszta jest wydalana.

Aerhul

2014-04-26, 12:23
DehydrogenAza. Jeśli enzym rozkładający, to jest to -aza, a nie jakaś "geneza".
No ale to szczegół, nie przygotował się i próbuje zaświecić hobbystyczną znajomością biochemii i angielskiego jednocześnie, ale sam vlog całkiem ciekawy.

@masaq
A chociażby po to, żeby walić w gaz, wstawić się konkret, ale nie przesadzić, takie ~godmode_1 na melanżu :-D

PS. Drożdże nie zjadają witamin, ja pie**ole...
Drożdże są źródłem witamin. Fakt - drożdże muszą się czymś żywić, ale są to CUKRY a nie WITAMINY, gdyż WITAMINY mają na ogół budowę ODLEGŁĄ OD CUKRÓW. Merytorycznie tak sobie...
Składnia i jąkanie się Jachimka, aparycja też do Jachimka zbliżona :D

Genedan

2014-04-26, 12:46
Jak pić by sie nie naj***ć, biegaj do kibla i se palce w gardło wsadzaj a nie drożdze żryj, mojego sposobu też sprubujesz?

Danielutek

2014-04-26, 12:47
"Wpadnijcie do "Setki" przybijemy piątkę..."
" po tym co tu zobaczyłem nie mam ochoty ubić z tobą muchy w kiblu" - Czarek Pazura

solight

2014-04-26, 13:11
masaq napisał/a:

to tak jakby r*chać się bez orgazmu - po co ?


Zapomniałeś, że ty itak nie r*chasz :amused:

lunaa

2014-04-26, 13:30
Mlaska częściej i bardziej irytująco, niż moja młodsza siostra podczas jedzenia, kiedy była mała.

Type

2014-04-26, 13:39
masaq napisał/a:

to tak jakby r*chać się bez orgazmu - po co ?



Dorośniesz, zrozumiesz ... i jedno i drugie :)

di...........os

2014-04-26, 13:47
barbituran napisał/a:

przecież pije się po to żeby się sponiewierać mniej lub bardziej



Twoi starzy-zbieracze puszek przekazali ci tą mądrość?

Maddogg

2014-04-27, 08:20
BmaC napisał/a:



To widzę, że się gówno znasz. od tłuszczu się nie tyje tylko od węglowodanów

Gdzie ja tak niby napisałem?
BmaC napisał/a:



To widzę, że się gówno znasz. od tłuszczu się nie tyje tylko od węglowodanów. tłuszcz jest przyswajany przez organizm w potrzebnej dla niego ilości a reszta jest wydalana.

Masz rację, organizmowi jest potrzebny tłuszcz, ale nie z golonki człowieku ( :lol: ) , są inne, lepsze i przede wszystkim zdrowsze źródła tłuszczu - np. orzechy. Od 3 lat chodzę na siłkę, więc nie pisz mi, że nie mam pojęcia o czym piszę. To, że napisałem, że dla mnie golonka, to tłuste gówno, to nie znaczy, że mam z niej czerpać tłuszcz. Nie rozśmieszaj mnie.

Tyle ode mnie.

Pozdro!