18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak ośmieszyć multimilionerów w kilka sekund

GTNofficial • 2014-03-10, 21:35
Może i nie otrzymał od nich żadnego wsparcia, może i nie zarobił dużych pieniędzy dzięki udziałowi w programie, ale ten numer udał mu się doskonale... :-D


actionbronson

2014-03-10, 21:37
Tak, tylko że oni nadal mają swoje miliony, a on został ze swoim psim jedzeniem.

ro...........k5

2014-03-10, 21:53
wk***iają mnie mają ''trochę'' kasy a panoszą się jak Bogowie świata i myślą że mogą każdego zgnoić..
pieniądze to nie wszystko. Ale wszystko bez pieniędzy to ch*j. :P

ZmianaNicka

2014-03-10, 22:04
dlaczego psa... mógł im podać azjatów tak dużo ich mamy, albo brudasa

svetrey

2014-03-10, 22:16
@averatec
prosze powiedz, ze trollujesz;d

karvinkurv

2014-03-10, 23:07
do hell kiczyn go, czy jak tam ten program sie nazywal.

WyJEgErMaN

2014-03-10, 23:32
dam piwo,niech wiedzą,że znam angielski :D

mataertest

2014-03-10, 23:47
ja pie**ole, ludzkie myślenie. Nawet jeśli im smakował, to gdy dowiedzieli się, że to karma dla psów, w której jest nawet więcej mięsa niż w mięsie dla ludzi, już muszą k***a wypluwać, bo im się coś stanie

In...........or

2014-03-10, 23:50
Dla tych co nie kumają. Program polega na tym:
Koleś przychodzi do programu ze swoim produktem albo pomysłem na biznes.
Prezentuje siebie i swój produkt, a ci ludzie na krzesłach tzw. Aniołowie Biznesu,
oferują pomoc materialną w zamian za zyski, udziały i patenty, uczestnikowi programu.

Aniołowie biznesu to tacy ludzie, którzy inwestują w firmy we wczesnej fazie rozwoju w zamian za udziały, udzielają także porad jak prowadzić biznes, dzielą się doświadczeniem, kontaktami itp.

Ol...........up

2014-03-11, 00:31
Ludzie to typowe amerykańskie show. Tam 90% gestów (już nie mówię o scenach) jest zaplanowane. Takie akcje są wprowadzane co jakiś czas by podbić popularność programu. Ci ludzie musieliby być głupi, żeby ot tak zjeść żarcie niewiadomego pochodzenia od kogoś "obcego".

P.S. Skąd się wzięły "nagle" te psy?

Eustachy6

2014-03-11, 00:51
No i co z tego? Koleś zrobił normalne danie i nazwał to "dog food" to już powód do rzygania? Jak matka usmaży wam schabowego i w połowie konsumpcji powie, że to nie dla was tylko dla psiaka to też będziecie charczeć? :D

Modrzew88

2014-03-11, 01:23
Podobała mi się polska wersja tego programu. Siedziało w niej kilka osób, które nikomu nic nie dawały bo szkoda im było kasy na cokolwiek. Szanowne jury tylko i wyłącznie się wymądrzało lub naśmiewało i nie ważne było czy przychodził do nich amator z oryginalnym/głupim pomysłem, czy fachowiec działający wiele lat w biznesie z konkretnymi wyliczeniami i kreatywnymi pomysłami.

trebeter

2014-03-11, 01:39

mareczkos

2014-03-11, 01:46
@trebeter
Jak oglądam takie rzeczy to się wstydzę za tego kolesia co to prezentuje... -_-"

ProVVe

2014-03-11, 01:48
pie**olenie... Zjadłem kiedyś psie żarcie suche, to mięsiste i czekoladki... Powiem krótko czekoladka smakowała lepiej niz ta taka ch*jowa czekolada z "zajaca", suche za twarde aczkolwiek smak przypominał jedne ze starych chipsów... Natomiast to mięsiste mogłoby walczyć teraz z turystyczną... Bo jedyne co by odpychało to zapach, a jak wiemy turystyczna lekko mówiac wyj***ła się na mordę... Nie będę pisał o oczywistych oczywistościach jak np różne afery w przemyśle mięsnym...