18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak nie zapłacić kary za zatrzymanie się w płatnej strefie

GumowyKurczak • 2014-07-03, 18:20
Witam, spotkała mnie dzisiaj niemiła niespodzianka gdy dowiedziałem się że nie tylko parkowanie ale i jakikolwiek postój w płatnej strefie może Cię sporo kosztować. Okazuje się że fakt, iż zostawiasz w samochodzie kumpla/żonę/dziewczynę czy też zatrzymałeś się by w spokoju zjeść kurczaka z rożna nie ma znaczenia gdy chodzi o płacenie za tenże postój. Sqrwiel ze straży miejskiej czy firmy zbierającej opłaty zrobi Ci fotke, włoży kwitek za szybę i "MYK" - jesteś lżejszy o 30zł (lub więcej).
Aby zetrzeć uśmiech z jego nieskalanej żadną myślą twarzy wystarczy zaraz po wypisaniu ww. kwita wykupić np. 15 lub 30 min. postoju byleby nie przekroczyć czasu 5min pomiędzy godziną wystawienia kwita a wydrukowaniu z maszyny. Następnie udajemy się w miejsce wskazane do uiszczenia opłaty i żądamy anulowania gdyż mamy oczywiście uiszczoną opłatę.
Mam nadzieję że ktoś to przeczyta i zaoszczędzi złotówki podnosząc tym samym ciśnienie wcześniej wspomnianemu wypisywaczowi i niszcząc w ten sposób jego marzenie o premii na wczasy w jakimś stęchłym kurorcie!

Davidofs

2014-07-04, 08:36
Antybozia666 napisał/a:





Tak k***a, a czy który z autorów tych błyskotliwych wypowiedzi jeździ w ogóle autem ? Albo inaczej, czy tankuje samochód ? Powiedzcie mi k***a dla czego jeżeli pewne kutafony zdzierają ze mnie chajs sprzedając mi benzynę po cenie o 120% wyższą niż jej cena rynkowa (mamy kapitalizm i wolność tfu... gospodarka wcale nie jest centralnie sterowana) wliczając do niej różnorakie opłaty z dupy wysrane, to jeszcze jeden ch*j z drugim wymyślił sobie że dodatkowo mam zapłacić za postój w centrum, przejazd autostradą (wybudowało ją państwo za swoje, nie za moje więc płać k***a! ) a i jak pojadę o parę km/h za dużo to jeszcze muszę dodatkowo wycalować parę stówek bo przecież jak zapłacę to będzie bezpieczniej... Ty nazwiesz mnie kombinatorem, cebulaczkiem. Ja powiem Ci żebyś wypiął dupę tak żeby włodarze twojego miasta mogli Cię w nią ładować. Polska to chory kraj, ale jak się niema czego pragnie to się kradnie gdzie popadnie !




No to k***a powodzenia.