18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak NIE ratować tonących ludzi z przerębla!

Snafu1013 • 2012-12-30, 13:48
Jakim debilem trzeba być, żeby zareagować tak jak ci ludzi?
Swoją drogą nierzadko słyszymy, że gdzieś w Polsce utonęli ludzi właśnie w taki sposób...

wernetto

2012-12-31, 15:36
wciazszukam napisał/a:



trzy posty wyżej:



Przyklaskiwacz, narzekacz:



Na szczęście jest jeszcze wielu Polaków, którzy rzeczywiście są wszechstronni i potrafią odnaleźć się w wielu sytuacjach. Jak kierowcy zepsuje się traktor, to sam naprawi, a nie czeka tydzień na mechanika, jak to się dzieje w wyspecjalizowanym zachodnim społeczeństwie. A zaraz po naprawie traktora, pójdzie załatać dach, podłączy elektrykę w nowo postawionej dobudówce, a dzieciakowi system przeinstaluje, jak mu się wysypie. Nie mierz innych swoją miarą. To, że Ty dzwonisz po pomoc drogową jak złapiesz kapcia, to nie znaczy że wszyscy mają dwie lewe ręce i zero pojęcia poza dziedziną swojego wykształcenia. A jak Ci się poziom Sadistica nie podoba, to przecież internet długi i szeroki - znajdź sobie portal, gdzie w temacie ratowania ludzi spod lodu wypowiadają się wyłącznie wyspecjalizowani i doświadczeni ratownicy, którzy odbyli wcześniej konsultacje z dyplomowanym fizykiem i technikami z pobliskiej stacji meteorologicznej, ewentualnie z wędkarzami znającymi morfologię dna danego akwenu.




mhm... nie wzywałem jeszcze pomocy drogowej, nie pisz mi mojego, życia bo mnie nie znasz. "Nie mierz innych swoją miarą...", a co ty właśnie robisz? Litości. Jak ci się nie podoba na sadisticu i nie potrafisz normalnie dyskutować tylko hejterzyć, to baj baj. Internet jest długi i szeroki, znajdziesz coś dla siebie.

shatta

2012-12-31, 17:40
Boooooże, jaka banda kretynów. Nie dość że ktoś wpada i widać że lód jest cienki to jeszcze nie wiedzą że tam gdzie pękł jest słaby. Amerykanie sami wyginą.

g6...........66

2015-08-30, 23:56
3 lata minęły a wciąż mnie to wk***ia. k***a Debile :facepalm2: