18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie montować wyciągarki

stworek • 2012-02-11, 23:18
Prezenterzy Top Gear pokazują jak nie montować wyciągarki.
Prawie jak transformers :lodowka:



Jak by ktoś chciał wiedzieć z jakiego odcinka:
sezon 18 Wielka Wyprawa do Indii

metal15

2012-02-11, 23:31
I po raz setny urywek z Top Gear
Program jest świetny - niezaprzeczalnie.
Ale kiedy k***A przestaniecie wstawiać kawałek po kawałku całą serie żeby zarobić jakieś piwo... to już się nudne robi!

Salomon69

2012-02-11, 23:58
Program zajebisty fakt, ale nic mnie tak nie wk***ia jak ich akcent...

stworek

2012-02-12, 00:01
metal15 napisał/a:


Ale kiedy k***A przestaniecie wstawiać kawałek po kawałku całą serie żeby zarobić jakieś piwo... to już się nudne robi!


Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą ..

metal15

2012-02-12, 00:04
Salomon69 napisał/a:

Program zajebisty fakt, ale nic mnie tak nie wk***ia jak ich akcent...


Ich akcent to jedna z tych rzeczy przez które ten program się tak fajnie ogląda ;) a jak cie wk***ia, to obejrzyj australijską wersję i dopiero się przekonasz co znaczy wk***ienie 8-)

Mi...........an

2012-02-12, 00:05
Może ktoś się k***a zlituje i założy jeden zbiorczy na Top Gear a drugi na cynamon? :roll:

Zembowy Wruzek

2012-02-12, 03:45
Tak bardzo kiedys wierzylem w Top Gear, do czasu kiedy zdalem sobie sprawe ile rzeczy ktore mnie bawily zostaly wyrezyserowane.

Tak jak w filmiku, nie da sie nie uslyszec dzwieku ktory byl wydawany przy wyciaganiu, a juz napewno tacy znawcy jak oni nie zalozyliby linki przypadkowo w tamtym miejscu.

Ale i tak milo sie oglada.

bloodwar

2012-02-12, 11:00
Kiedyś też podniecałem się Top Gearem ale potem zobaczyłem filmik z backstage programu na youtubie gdzie Jeremy zdradzał parę sekrecików min. że podczas podrózy po egzotycznych krajach wcale nie śpią w namiotach czy jakichś przydrożnych motelach, tylko jeździ za nimi wielki, klimatyzowany autobus z pełnowymiarowymi łózkami (często towarzyszą im też członkowie rodziny) bo tak maja zapisane w kontrakcie, że np. podczas sceny gdzie jadą motorem w ulewnym deszczu gdzieś w Indonezji czy Wietnamie kilka minut po nakręceniu ujęcia mieli już zapewniony ciepły prysznic i suche ubrania (taki wymóg firmy ubezpieczeniowej - żeby nie złapali jakiegoś przeziębienia) i jechali w autobusie na miejsce kolejnego ujęcia, gdzie przebrali się w mokre ciuchy a charakteryzatorka polała im włosy i twarze wodą mineralną. A najlepsze było to ujęcie, gdzie próbowali w środku dżungli na środku pustkowia załadować samochody terenowe na jakąś barkę, cała ścieżka dźwiekowa musiała być dokręcona w studio bo 200 metrów od tego miejsca na "pustkowiu" jest... ruchliwa autostrada i tory kolejowe :-) Filmik oczywiście po niecałym dniu został zdjęty z youtuba bo "narusza prawa autorskie", miało to być jakieś pożegnalne backstage na ostatnią edycję , ale że panowie postanowili kręcić program dalej więc filmiku nie puszczono ale ktoś wrzucił go na nielegalu do sieci

Earth

2012-02-12, 11:16
@up

Zajebiście.

stworek

2012-02-12, 11:27
bloodwar napisał/a:

Kiedyś też podniecałem się Top Gearem ale potem zobaczyłem filmik z backstage programu na youtubie gdzie Jeremy zdradzał parę sekrecików min. że podczas podrózy po egzotycznych krajach wcale nie śpią w namiotach czy jakichś przydrożnych motelach, tylko jeździ za nimi wielki, klimatyzowany autobus z pełnowymiarowymi łózkami (często towarzyszą im też członkowie rodziny) bo tak maja zapisane w kontrakcie, że np. podczas sceny gdzie jadą motorem w ulewnym deszczu gdzieś w Indonezji czy Wietnamie kilka minut po nakręceniu ujęcia mieli już zapewniony ciepły prysznic i suche ubrania (taki wymóg firmy ubezpieczeniowej - żeby nie złapali jakiegoś przeziębienia) i jechali w autobusie na miejsce kolejnego ujęcia, gdzie przebrali się w mokre ciuchy a charakteryzatorka polała im włosy i twarze wodą mineralną. A najlepsze było to ujęcie, gdzie próbowali w środku dżungli na środku pustkowia załadować samochody terenowe na jakąś barkę, cała ścieżka dźwiekowa musiała być dokręcona w studio bo 200 metrów od tego miejsca na "pustkowiu" jest... ruchliwa autostrada i tory kolejowe :-) Filmik oczywiście po niecałym dniu został zdjęty z youtuba bo "narusza prawa autorskie", miało to być jakieś pożegnalne backstage na ostatnią edycję , ale że panowie postanowili kręcić program dalej więc filmiku nie puszczono ale ktoś wrzucił go na nielegalu do sieci



Większość programów telewizyjnych jest wyreżyserowana więc nie rozumiem o co Ci chodzi ^^
Myślisz że polskie programy np: Jaka to melodia, Familiada są puszczane w TV bez obróbki ? :lodowka:

xavi

2012-02-12, 11:33
familiada na 100% bez obrobki ^^

rockface123

2012-02-12, 11:57
Na jakim kanale można obejrzeć top gear po polsku ? rzadko oglądam TV więc możecie potraktować to jako żart i się śmiać :D

McMenel

2012-02-12, 12:04
I co z tego że nie prawdziwe jak jest to Show. Sami zresztą przyznają się do tego iż to tak naprawdę jaja sobie robią.

bloodwar

2012-02-12, 12:57
Co innego jest robić show a co innego jest robić ludzi w ch*ja. Jak oglądam np. wyprawę Ewana McGregora i Charleya Boormana jak okrążają świat na motocyklach to wiem, że zapie**alali na tych motocyklach po 18 godzin dziennie przez pół świata, spali w namiotach, pili własny mocz i jedli węże i skorpiony, a nie że 5 minut po wyłączeniu kamery przesiadali się do klimatyzowanego autobusu. I to jest show, a nie oszukiwanie ludzi

camson

2012-02-12, 13:23
k***a co to za lektor ja jebie ....