18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie montować wyciągarki

stworek • 2012-02-11, 23:18
Prezenterzy Top Gear pokazują jak nie montować wyciągarki.
Prawie jak transformers :lodowka:



Jak by ktoś chciał wiedzieć z jakiego odcinka:
sezon 18 Wielka Wyprawa do Indii

kmonnz

2012-02-12, 13:39
rockface123 napisał/a:

Na jakim kanale można obejrzeć top gear po polsku ? rzadko oglądam TV więc możecie potraktować to jako żart i się śmiać :D



BBC Knowledge

Mavi

2012-02-12, 13:43
bloodwar napisał/a:

Co innego jest robić show a co innego jest robić ludzi w ch*ja. Jak oglądam np. wyprawę Ewana McGregora i Charleya Boormana jak okrążają świat na motocyklach to wiem, że zapie**alali na tych motocyklach po 18 godzin dziennie przez pół świata(...)



Tak a te terenowe mitsubishi i uaz'y dla picu i milego towarzystwa mieli?

Nie ma podrozy na takie zadupia z jedna kamera - zawsze jedzie cala ekipa, rezyser, zabezpieczenie w zywnosc, napoje i medykamenty. Ktos musi zabrac pelna skrzynie narzedzi i czesci zamiennych, etc.

A co do TG to chcialbym zobaczyc ten autobus jak jedzie za hammondem na biegun i pewnie ze dwa autobusy za ekipa, ktora jechala toyotami.


--
pzdr:
Mavi

Jeadong

2012-02-12, 14:02
To jak nie montować tej wyciągarki ?

Lelon

2012-02-12, 14:03
Gra aktorska na poziomie trudnych spraw.

PKSdriver

2012-02-12, 18:46
najgorszy odcinek specjalny TG

Zembowy Wruzek

2012-02-13, 02:41
[quote="Jeadong"]To jak nie montować tej wyciągarki ?[/quote

nie tak jak oni :-) ]

MudPie

2012-02-13, 10:23
bloodwar napisał/a:

Co innego jest robić show a co innego jest robić ludzi w ch*ja. Jak oglądam np. wyprawę Ewana McGregora i Charleya Boormana jak okrążają świat na motocyklach to wiem, że zapie**alali na tych motocyklach po 18 godzin dziennie przez pół świata, spali w namiotach, pili własny mocz i jedli węże i skorpiony, a nie że 5 minut po wyłączeniu kamery przesiadali się do klimatyzowanego autobusu. I to jest show, a nie oszukiwanie ludzi



To im napisz, że chcesz żeby jedli skorpiony i pili własny mocz, podczas kręcenia programu motoryzacyjnego, gdzie chodzi o motoryzacje i samochody, a nie program sztuka przetrwania. Wszystkie wyprawy dotyczą aut aby sprawdzić je w danych warunkach, a nie test przetrwania prowadzących.