18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nas robią w ....+Polska mentalność.

Provid3r • 2013-01-29, 01:17
Widząc posty niektórych ludzi zostałem zmuszony siłą wk***ienia zaapelować do Was,abyście przestali narzekać na naszą krajową politykę tak ślepo i się tym trochę zainteresowali zanim coś piszecie-bo to takie modne.
Nawiązując do kogoś słów ''kiedyś luksusem był maluch'' porównajcie z opowiadań rodziców (może własnych doświadczeń) jak było do niedawna.Piszę między innymi o latach dziewięćdziesiątych,kiedy to żeby żyć trzeba było jechać na jumę na zachód żeby lepiej żyć,a inżynierowie i obecnie równie dobrze zarabiający lekarze zarabiali tyle co nic.Polak zawsze znajdzie powód do narzekania.
:->
Filmik na wieczór-całkiem do mnie przemawia,pokazuje jak działa cała ta machina-zwana światem. :emo: :terror: :emo:


watch?v=nQ-5C8w_eUk

WhyMe?

2013-01-29, 01:27
Długie filmiki są ch*jowe dlatego ich nie oglądam :hitler:

Provid3r

2013-01-29, 01:39
@WhyMe? to ma sens,szkoda być ignorantem :) .

Anarchangel

2013-01-29, 01:49
Piwo za determinację ;-)
Niestety dla większości tutaj temat będzie przekraczał możliwości poznawcze oraz zainteresowania (czyt. konsumpcjonizm, fizjologia własna oraz "prawdy z TV")
...według większości spisków nie ma, a papież JP2 najwyraźniej postrzelił się sam :lol:

Provid3r

2013-01-29, 01:58
@Anarchangel ,dzięki!
Ludzie,musimy się nauczyć myśleć sami ;) .Jesteśmy manipulowani jak zabawki,dla niektórych ludzi nimi jesteśmy.

WhyMe?

2013-01-29, 02:20
Provid3r napisał/a:

@WhyMe? to ma sens,szkoda być ignorantem :) .


A jak k***a :krejzi:

lapps

2013-01-29, 03:25
@provid3r

zmien opis bo ci wyjebia ten filmik za to, ze sie nie zgadza z opisem. to co mamy teraz w polsce to jest wlasnie dazenie w strone tego co jest opisane w tym filmie. za komuny nic nie mielismy, wiec jak tylko sie udalo pozbyc komunizmu to wszyscy wyciagneli rece do dobrodusznych bankierow z zachodu. bo tez chcielismy miec troche luksusu. troche kolorowych talk show przy, ktorych nie trzeba myslec, troche nowoczesnych samochodow, ladne mieszkania, nowe telefony, tablety, telewizory plazmowe. dziewczyny za autorytet biora jakies kim kardiashian czy inne wymysly, chloptaszki chca byc gangsta jak 50 centow. i nie obchodza ich zadne wartosci, zasady czy cokolwiek. sa wychowywani przez telewizje i popkulture i pragna tylko pieniedzy, luksusu i pozycji. i ch*j kogo obchodzi, ze nasze prawa sa deptane, skoro dostalismy tyle "dobrego". szkoda tylko, ze na krzywy ryj i w koncu przyjdzie czas zeby sie z tego rozliczyc.

a politykow mamy takich, a nie innych bo robia to co oczekuja od nich osoby o szczebel wyzej

curt1

2013-01-29, 04:14
ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawe filmy związane z tematyką ataku na wtc. tak jak większość była tylko i wyłącznie "relacjami" - a dla czego w cudzysłowie, to zaraz napiszę - część, również była swoistym 'Tribute to WTC', ale znalazłem również to -> /watch?v=oYxcTyCnhF8

jest to 40 minutowy dokument, który pokazuje jak łatwo było przeprowadzić mistyfikację ataku terrorystycznego na WTC jaki znamy chociażby z TVNu. ukazuje on również co się tak na prawdę mogło dziać. są wywiady z ekspertami, którzy z niewiadomych przyczyn z czasem sami sobie zaprzeczają. pokazuję nam również jak łatwo i jakimi metodami, właśnie wyżej wspomniane relacje można było zmanipulować i podać dopiero do opinii publicznej.

z racji, że sprawa jest na prawdę złożona polecam również obejrzeć pełen dokument o tym, dla kogo ten atak i w jaki sposób był na rękę. po co tak na prawdę stany strzeliły sobie w stopę.
/watch?v=mEhj7fUxaiQ

osobiście nie jestem jakimś zagorzałym fanem teorii spiskowych, ale nie trzeba być uczonym aby zauważyć, że od jakiegoś czasu krok po kroku coś się na tym świecie wali. i uważam, że gwoździem do trumny może być FEMA, amerykański odpowiednik sanepidu. było o tej organizacji jakiś czas temu na sadolu, przy temacie szczepionek na ptasią grypę. wspomnę tylko, że jeden z członków mojej rodziny pracuje w sanepidzie i na pytanie o tą szczepionkę, czemu nie weszła do użytku, usłyszałem, że to był pic na wodę fotomontaż i że ogólnie była tak żenująco ch*jowa, że nawet nfz nie chciał w to kasy topić - a wszyscy wiemy, że on lubi wydawać bez sensu kasę, zwłaszcza tam gdzie jej nie potrzeba.
ale wracając do tematu FEMA. również na ytb można znaleźć ciekawy materiał, z polskimi napisami, zarejestrowany przez dziennikarzy, którzy przyjechali na miejsce niecodziennego kompleksu. z ich relacji wynika, że FEMA sfinansowało ośrodek, do przetrzymywania i być może eksterminacji ludzi. w jakim celu? nikt nie wie, ale świadczą o tym uwiecznione na taśmie chociażby wielorzędowe ogrodzenia, z zasiekami na szczycie, które są skierowane do wewnątrz, aby nikt nie mógł przez nie uciec oraz odnowione hale z uszczelnionymi hermetycznie drzwiami i oknami wraz z dobudowanymi ogromnymi piecami, które są za duże i jest ich zbyt wiele jak na ogrzewanie tego kompleksu.
takich kompleksów, zaadaptowanych po starych fabrykach jest ponoć w stanach wiele. jeżeli ktoś dobrze poszpera znajdzie również artykuły o tajemniczych składowiska, rozsianych po całych stanach, na których składowane są ogromne stosy, liczące po kilka tysięcy sztuk, trumien zrobionych prawdopodobnie z jakiegoś rodzaju plastiku. leżą sobie one tak "o" na paletach pod gołym niebem, i czekają na lokatorów. ale również nie wiadomo po co i dla kogo, w jakim celu. choć sami przyznacie, że na przykład 10 000 plastikowych, nowych trumien, leżących na paletach, prosto z fabryki może budzić co najmniej ciekawość.

kończąc, chciałbym tylko dodać, że nie chcę nikogo straszyć, ale warto przejrzeć ten materiał, bo nikt nie zadawał by sobie tyle trudu aby utrzymywać chore imaginacje. tak czy siak, mam nadzieję, że się mylę, ale jeszcze za mojego życia spodziewam się, że coś pie**olnie.

25...........25

2013-01-29, 06:24
@curt1

Sam kiedyś bawiłem się w tworzenie grafiki komputerowej, małe, proste projekty i myki z warstwami były mi znane, ale nie przypuszczałem, że można takie coś odj***ć w czasie rzeczywistym. Od zbrodni, bo katastrofą czy zamachem tego nie można nazwać, minęło 12 lat i co teraz? Co ludzie robią w tej sprawie? USA, doj***ło z Bogu ducha winnymi kozojebcami, którzy rzekomo maczali w tym palce. A większość ludzi na świecie przyjęła te wersje ot tak. A jak już Mohammed ibn Barack Obama zaj***ł wyimaginowanego Osame, to ludzie w USA całkowicie zapomnięli o 9/11, to była taka swoista rekompensata rządu USA.
Wystarczy zapytać się osób starszych, babci, dziadka, rodziców czy innych, którzy nie orientują się w temacie. Co myślą o tej sprawie, czy samoloty wj***ły się w wieże czy też nie?

Najśmieszniejsze jest to, że te wieże zostały ubezpieczone na kilka miesięcy przed zamachem.

"Zaledwie na trzy miesiące przed atakami, Żyd, Larry Silvrstein, pod szyldem Silverstein Properities, wydzierżawił na 99 lat budynki World Trade Center. Wydzierżawił je za zaniżoną kwotę 3,2 miliarda dolarów. Kwotę miał uregulować w przeciągu 99 lat (616 milinów opłaty wstępnej a później 115 milionów rocznie). Cały kompleks WTC, Silverstein od razu ubezpieczył na sumę 7 miliardów dolarów. W ubezpieczeniu zaznaczył klauzulę o ewentualnym ataku terrorystycznym (normalnie praktycznie nie do zdobycia w ubezpieczeniach i zupełnie nie praktykowana)..." źródło wolnemedia.net

Kim jest sam Żyd? http://pl.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein

Nie ma co wierzyć tym ścierwom z tv, najlepiej wyj***ć z tej "cywilizacji" do buszu i tam egzystować pośród buszu, bo z tym gównem nie da się wygrać. Dla nich zwykły, szary człowiek jest niczym, zwykłą marionetką, która zapie**ala jak robal i dostaje gówno w karafce.

// Pieniądze k***a, pieniądze są najważniejsze dla tych kurew. Zobaczcie jak to wszystko ładnie się komponuje. Sfingowany atak przez USA dał możliwość wejścia do Afganu, w celu rzekomo pomocy i stłamszenia ogólno pojętego terroryzmu. Tak naprawdę każdy wie po ch*j pchali się do smolusów. Później nieuchwytny kozojebca, niejaki Osama, zostaje namierzony i zaj***ny przez foki, też z tą akcją były szopki w ch*j, ale cały świat przyklasnął czarnemu fagulcowi i wszyscy byli w niebo wzięci. Wnioski nasuwają się same, wierzcie w co chcecie.

To mój ostatni post na forum, pewnie za niedługo znajdę się w nekrologach w rubryce "Samobójcy".

Borys_

2013-01-29, 06:46
jestes z rodziny TUSKA ?

McMenel

2013-01-29, 08:14
Może i ja coś dorzucę do tematu. Pamiętam czasy "komuny" i powiem tak nie było źle. Czasami było ciężej ale nie było rodziny która miała by kredyt w banku na kilkanaście lat. Pracowało się , żyło się i był święty spokój gdzie dziś każdy jest niepewny jutra. Lata 90 i szaleństwa pana Balcerowicza doprowadziły do tak strasznej sytuacji iż w głowie się to nie mieści. Polska mimo iż obaliła "komunę" wcześnie i pokojowo wyszła na tym o wiele wiele gorzej aniżeli inne państwa. Sytuacja gospodarcza stworzona przez rządy wielkiej S pozwoliła na niemal natychmiastowe wzbogacenie się wybranych grup osób. Szybko prywatyzowano każdy zakład pracy. Za psie pieniądze. Bez logiki i bez jakiegokolwiek ekonomicznego sensu. To na co pracowały dwa pokolenia polaków sprzedano w ciągu kilku lat. I to pod pretekstem spłaty zagranicznego zadłużenia które zaciągnął Gierek. Z tymże nikt nie poinformował społeczeństwa iż w czasie stanu wojennego w ramach sankcji podniesiono procent kredytu o 30 punkcików. Oczywiście po zakończeniu stanu wojennego i obaleniu "komuny" nikt nie odważył się cofnąć sankcji w tej postaci. Ponieważ wszystkim zależało aby największy kraj byłego bloku sowieckiego klęknął przed potęgą światowej finansjery. I tak właśnie USA stworzyła sobie rynek zbytu na swoje towary i usługi a i przy okazji stworzyła naród który niewolniczo pracuje za głodowe pensje.

blablablablablabla

2013-01-29, 09:00
Jak się podobało zobaczcie serię Zeitgeist. Mind blowing...

Apropo pieniędzy, tym ludziom nie zależy na pieniądzach! Oni od 1913 roku posiadają na własność Amerykańską mennicę. Przekupili ówczesnego prezydenta i przegłosowali projekt w kongresie w czasie Świąt Bożego Narodzenia kiedy było tylko kilku kongresmenów. Od tamtej pory systematycznie odrzucali połączenie wartości dolara ze złotem aż w latach 70 zupełnie odrzucili jakikolwiek kruszec jako stabilizator wartości waluty. Teraz Dolar jest warty tyle ile jest go na rynku i tylko to określa jego wartość (podobnie jest zresztą ze wszystkimi walutami na świecie). Jeśli chcecie zainteresować się tematem na poważnie jeszcze raz polecam serię Zetgeist, a jeśli kogoś odrzuca propagandowy styl filmów dokumentalnych to zachęcam do zobaczenia filmu The Money Masters. Wszystkie są od dawna dostępne na ytb z polskimi napisami. Tym ludziom zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE na WŁADZY. A najgorsze jest to, że to sam system takich ludzi produkuje, bo założenia są sorry ale powiem dosłownie - debilne. Za długo by opisywać i opowiadać jeszcze raz zachęcam do zobaczenia serii ZEITGEIST.
http://www.youtube.com/watch?v=Ob_Kbnf3zCk - to jest fajna kreskówka dot. bankowości (dla niezorientowanych temacie, polecam zobaczyć nawet dwa razy)

CzarnyDevil

2013-01-29, 11:20
Zietgeist zostal obalony w 2/3, wykazano niescislosci i klamstwa - w 2/3 dlatego, ze nie ma jakichs wiekszych obiekcji do czesci o wtc

Adid7

2013-01-29, 12:15
Największym wrogiem ludzi od zawsze był zbyt rozrośnięty rząd, ograniczający co raz bardziej w życie osobiste jednostek i rujnujący gospodarkę.

Jackus

2013-01-29, 12:25
Aż dziw że nie było (?) Bo ten filmik chyba nawet na pudelku już był