18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak naprawić kartę GeForce 8800 GT

BIOSmaster • 2012-07-08, 20:39
Może ktoś kiedyś posiadał taką kartę i również przestała mu działać, tutaj tutorial jak łatwo i szybko ją naprawić


Podpis z Youtube:
Co się stało: Przy produkcji kart tej serii użyto do lutowania cyny słabej jakości, która po pewnym czasie zaczyna mieć problemy z przewodzeniem prądu. Objawy, które temu towarzyszą to dziwne krzaki na ekranie, artefakty, które pojawiają się już w biosie, brak możliwości uruchomienia systemu. Temperatura topnienia cyny to 190C. Po włożeniu karty do piekarnika tzw. "zimne luty" zostają zregenerowane i karta znów działa prawidłowo.

Huherko

2012-07-10, 00:29
W 2 minucie słychać lodówkę ... Panie, ja rozumiem kuchenka Amica, ale lodówkę to Ty chyba firmy Światowit masz :D

zeetox

2012-07-10, 01:35
Dałbym piwo, ale się spóźniłeś. Zdążyłem już wyj***ć moją 8800 na śmietnik :(

BIOSmaster

2012-07-10, 15:46
Cytat:

Jesteś aż tak głupi czy tylko udajesz? Twoja bystrość jest przytłaczająca jak nawet nie potrafisz sprawdzić, że nigdy nic nie dodałem bo liczy się jakość a nie ilość. Wole nie dodawać nic niż wrzucać takie gówno.

Chyba czas na stałe przejść na harda. Prawdziwy Sadistic umiera na chorobę zwaną gimbusiarstwem złośliwym, którą przywleczono tu z kwejków i innych gównianych serwisów dla bezmózgich gimbusów.

Z resztą nie będę kopać się z koniem. Bywaj gimbusie.




Pozwól tylko, że coś wytłumaczę. Jeśli chcę dodać coś sadystycznego to idę na harda i tam wrzucam bo jak byś nie wiedział istnieją jeszcze ludzie, którzy nie chcą oglądać rozjechanego przez pociąg królika w zdjęciach jakości HD, bab z ku*asem, albo psychola, który kroi na kawałki jakiegoś mężczyznę... Bo właśnie po to jest dział hard żeby po wejściu na serwis nie oglądać od razu nie wiadomo czego... Ale to właśnie Ty chyba cierpisz na jakąś dolegliwość i wydaje mi się, że jest nią całkowity brak poczucia humoru. I nazywając mnie gimbusem pokazałeś światu właśnie swoją głupotę bo pod awatarem nawet możesz wiek danej osoby sprawdzić, a że Ty w moim wieku byłeś w gimnazjum to nie moja wina. Ale co mnie to obchodzi... Gnij sobie przed komputerkiem i odświeżaj harda co 2 minuty bo może ktoś coś wrzuci. Zaskocz mnie i sam zapodaj temat na hardzie który dostanie co najmniej 200 piw ;) . Pozdrawiam :lol:

mcmt

2012-07-10, 16:29
BIOSmaster napisał/a:




Pozwól tylko, że coś wytłumaczę. Jeśli chcę dodać coś sadystycznego to idę na harda i tam wrzucam bo jak byś nie wiedział istnieją jeszcze ludzie, którzy nie chcą oglądać rozjechanego przez pociąg królika w zdjęciach jakości HD, bab z ku*asem, albo psychola, który kroi na kawałki jakiegoś mężczyznę... Bo właśnie po to jest dział hard żeby po wejściu na serwis nie oglądać od razu nie wiadomo czego... Ale to właśnie Ty chyba cierpisz na jakąś dolegliwość i wydaje mi się, że jest nią całkowity brak poczucia humoru. I nazywając mnie gimbusem pokazałeś światu właśnie swoją głupotę bo pod awatarem nawet możesz wiek danej osoby sprawdzić, a że Ty w moim wieku byłeś w gimnazjum to nie moja wina. Ale co mnie to obchodzi... Gnij sobie przed komputerkiem i odświeżaj harda co 2 minuty bo może ktoś coś wrzuci. Zaskocz mnie i sam zapodaj temat na hardzie który dostanie co najmniej 200 piw ;) . Pozdrawiam :lol:


Nie daj się strollować gimbusowi. Filmik zajebisty a wypowiedzi typu:
- "hoho ja to już wiedziałem jeszcze przed gimnazjum" nie wnoszą kompletnie nic do tematu poza nieudolną próbą wywyższenia się przez zakompleksioną jednostkę
- "mao sadystyczne!!11oneone" również nie wnoszą zupełnie nic do tematu, ale pokazują, że użytkownik nie ma jeszcze 18 lat a co za tym idzie, dostępu do działu "hard", dla "prawdziwych sadystów"...

rafiki

2012-07-11, 07:59
Jeszcze se chłopaki po lodziku zróbcie w ramach kółka wzajemnej adoracji. Albo graficzkę przysmażcie w piekarniku.

Ja w przeciwieństwie do większości podaje prawdziwy wiek ale mniejsza z tym. Jesteś gimbusem bo jak łatwo policzyć chodziłeś do gimnazjum i to jest niepodważalny fakt no chyba że edukację zakończyłeś na podstawówce. Z takim filmem to se idź na elektrodę.

Kurs szydełkowania też tu wrzucisz?

Kiedyś Sadistic trzymał poziom, a teraz zalewa go gówno takie jak ten film albo inne badziewie wklejane z kwejka. Dalsza dyskusja nie ma sensu bo nie będę kopać się z koniem.