18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak myślicie egzamin zdany??

mi...........us • 2012-12-12, 22:07
WORD Dąbrowa Górnicza w dniu 12.12.12r





Tak, to był egzamin. :idzwch*j:
Ciekawe czy reakcja taka sama jak babeczki z Częstochowy po staranowaniu betonowego płotu :D :loldev:

tofur

2012-12-13, 18:45
Przecież to jest specjalny samochód dla niepełnosprawnych. Oczywiście, że można zdawać na takim egzamin. nawet na swoim samochodzie można zdawać (jak np zdajesz na automatyczną skrzynię tylko). nie musi być k***a WORDowski!

dzasek87

2012-12-13, 18:49
to nie jest samochód WORDa p*zdo jedna, tylko jakiejś tam szkoły uczącej... Krzystof - szkolenie osób niepełnosprawnych więc nie śmiej się kaleko umysłowa z innych

Camel_06

2012-12-13, 20:08
Tyś czlowieku byl w DG ... a na L-ce napisane jak byk "Siemianowice Śląskie". Polecam okuliste, chyba ze ktos uwaza ze egzamin polega na zasuwaniu przez pare miast i powrocie do osrodka. Pomijajac fakt ze to nie jest L-ka egzaminacyjna, tylko tak jak ci nade mna napisali nauka jazdy dla niepelnosprawnych.

Cyklon Be

2012-12-13, 21:12
Policeman napisał/a:

Nie widzę oznakowania WORD'u, ale szczerze mówiąc taka osoba nie powinna nigdy dostać prawka. Takie kobiety [jak mniemam] zabiją potem ludzi na drogach, tępe c**y, którym wydaje się, że prowadzenie samochodu to wyznacznik bycia nowoczesną i wyzwoloną kobietą...


DO GARÓW k***A!!!

:D



Po pierwsze, to to jest WORD w Dąbrowie Górniczej. Po drugie, tak to była kobieta, tyle że niesłysząca... wzięła L-kę ze swojej szkółki, dlatego ten samochód nie jest z WORDU... zestresowała się kobitka na łuku i zamiast nacisnąć pedał hamulca to nacisnęła gazu... Nie słyszała że ktoś krzyczy, ani nic, bo jest k***a głucha. P.S. domyślam się, że Ty od niemowlaka zapie**alałeś po ulicach 200 km/h. Ale k***a typie trochę wyrozumiałości... Ciekawi mnie k***a jeszcze jedno, czy bez tych "tępych cip" by Ci ktoś loda zrobił, albo dał dupy.

An...........ea

2012-12-13, 21:15
Cytat:

Nie widzę oznakowania WORD'u, ale szczerze mówiąc taka osoba nie powinna nigdy dostać prawka. Takie kobiety [jak mniemam] zabiją potem ludzi na drogach, tępe c**y, którym wydaje się, że prowadzenie samochodu to wyznacznik bycia nowoczesną i wyzwoloną kobietą...


DO GARÓW k***A!!!


jak mniemam po takich bluzgach jedyną kobietą jaką miałeś była własna rączka bo strasznie drażliwy jesteś... wierz mi ja jak jeżdżę uważam na drodze i dostosowuję prędkość do warunków na niej panujących ale co nie znaczy że nie umiem przygrzać ;) po za tym nie wspomnę o Panach w Golfach wchodzących w zakręty 100tką czy pijanych baranach za kółkiem

przemas1234

2012-12-14, 09:57
o h*j wam chodzi wyjechała na miasto -wyjechała -więc o co kaman

mi...........us

2012-12-14, 10:33
Proximate napisał/a:

To jest WORD w Dąbrowie, moja była tam zdawała, dla zainteresowanych ze Śląska (nie z Sosnowca) jest to jedno z najłatwiejszych miast do zdania prawa jazdy, większość ulic to jednokierunkowe, szacuje się, że każda laska zdaje max. 3 razy.
Inna sytuacja w Katowicach, gdzie ja zdawałem, to już inna bajeczka. W każdym jeśli chodzi o sam łuk to ch*je oblewają nawet jak zatrzymasz się w wyznaczonym miejscu po cofaniu na łuku, dlatego że jesteś za blisko jakiejś linii, ch*j że stoisz w kopercie -.-

P.S.
Do autora: Ty widziałeś kiedyś samochody Wordu? Bo byś nie pie**olił, że to od nich, nie wiem czy ona wjechała od strony jezdni czy jakimś cudem była na łuku. Ale samochody WORDu w Katach i Dąbrowie są czerwone, co widać w tle..



Poczytaj sobie przepisy pajacu :) to był egzamin

jerry

2012-12-14, 10:43
nawet oznaczenie na aucie się zgadza. Prowadzi kaleka :D

EdmundKemper

2012-12-15, 21:51
Ja pie**olę -,- To był egzamin niepełnosprawnej osoby, więc przeprowadzany był na samochodzie nie WORD-owskim tylko nauki jazdy.