18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak koleś wkręcił Gazetę Wyborczą

artur_sz13 • 2012-03-11, 00:38
Witam!
Poniższe zdjęcie znalazłem na innym portalu. Ukazuje jak koleś wkręcił gazetę wyborczą w sprawie słynnego zakłócenia turnieju o Puchar Wiary Lecha bodajże. W sumie nieco sadysta z niego:)

Ra...........or

2012-03-11, 14:32
@ Maraza7.1


Za to ty powinieneś wrócić do szkoły na lekcje czytania ze zrozumieniem. I pisania zresztą też.
Na samym początku tego całego zdjęcia jest napisane wyraźnie ,że "Piotrowicz" wykorzystał sytuacje jaka rzeczywiście miała miejsce aby udowodnić ,że pismaki piszą co mają akurat pod ręką. Więc to ,że wybiórcza miałaprawdziwe zdjęcia z tego całego Kórnika jest akurat mało dziwne i pokazuje jak łatwo media potrafią manipulować takimi jak ty przez proste mówienie tego samego 2 razy jak idiocie.
Poza tym, cały ten "Piotrowicz" w ogóle nie musi się obawiać o sprawę w sądzie, tak jak mówią tutaj co poniektórzy bo Piotruś sam upublicznił swoje dane osobowe podpisując nimi swoje artykuły i wrzucając je do internetu.
I wreszcie na sam koniec - tak zwani "kibole" szukający zadymy to niewielki ułamek chodzących na mecze, pokazywana stale przez media pokroju tej zakłamanej gazety. I jest to jasne dla każdego kto obiektywnie zainteresuje się tematem. Jakoś nie widziałem artykułów na temat licznych akcji charytatywnych albo patriotycznych dokonywanych przez prawdziwych kibiców.

groszekrz

2012-03-11, 14:32
Maraza7.1 napisał/a:

Autor tej "akcji", czyli sprowokowania dziennikarza, to kretyn. Od razu widać, że to jakiś gimbus, wpie**olą go do więźnia na dwa lata, zapłaci parę groszy grzywny i się k***a nauczy...Pojechał po wszystkich, po kibicach, po dziennikarzach i po tych niewinnych dzieciakach, bo finalnie obrazki jakie zobaczyły na tym turnieju nie powinny mieć miejsca a jednak miały i są niepodważalnym faktem.

Wielki k***a Hero, bo podważył wiarygodność gazety.
Kretynie powinieneś być dymany, bo wydaje mi się, że chodziło tylko o twój własny tyłek, żebyś zrobił karierę podobną do tego podpie**alacza co Kręcinę w PZPN nagrał. Sorry ale nie udało ci się, takiemu debilowi jak ty powinno się zakazać korzystania z kompa do końca życia.




skończ już pie**olić

b0hater

2012-03-11, 14:39
A Kto powiedział ,że wszystko co wypisują gazet ty prawda?

WhyMe?

2012-03-11, 14:41
Taka jest prawda. Wciskają ludziom chłam bo i tak wiedzą że kupimy tą gazetę i ją przeczytamy. Zawiń w kartkę gówno, posyp przyprawom winiary i wyślij do gazety że meteoryt spadł ci na taras. A jutro będzie artykuł "Siedzę sobie na tarasie i spadający meteoryt rozbił mi szybę" albo "Nie śpię całą noc bo pilnuję okna" :amused:

CzarnyDevil

2012-03-11, 14:48
autor tej prowokacji jest kretynem i tyle w tym temacie

Eliot Imperio

2012-03-11, 15:06
Do którychś tam z pierwszej strony- A myślicie że kto kieruje gazetami i telewizją? Masz katastrofe kolejową a już po 20 minutach jest nasz premierro razem ze swoją kluszczynką i wprowadzają k***a żałobe. Szkoda że nie stan wojenny, bo już by sobie załatwili od razu jednym machnieciem. Przeraża mnie to. Wczoraj słuchałem w radio jak kaczor płakał że Ci co lecieli samolotem nie zginęli w katastrofie- UWAGA!- Oni lecieli do katynia. Masakra. Jeden debil większy od drugiego a później na takich pierdołach robią debaty i ch*j z tego wielki jest a Janek Tomaszewski nie ma gdzie zaparkować i tam gdzie pie**olnie auto to musi stać bo on do ludzi rozmawiać jeździ i ch*j go to boli że przepustki mu nie dali. Strasznie biedni Ci nasi politycy, ciągle od nich czegoś chcą Ci ludzie z dołu.

Zl...........ny

2012-03-11, 15:16
Ale ale jeszcze 2 lata temu, jak ktoś raczył wypomnieć że GW i TVN kłamią, manipulują informacją, tym samym obywatelami to uważano go za sPiSkowca i chorego umysłowo. Czy zawsze polaczki pierw muszą dostać po ryju, żeby oprzytomnieć? Nie można pomyśleć w przód?

Mathii90

2012-03-11, 17:09
Magik2501 napisał/a:

Oj ale Gówno Prawda specjalizuje się w tym. Pisali jak to kibole Legii straszyli dzieciaki z Polonii na meczu młodzików Legia-Polonia, jak było naprawdę? Kibice Legii dopingowali dzieciaki z Legii, młodzież w barwach Polonii miała spokój.
Kibole Lecha co roku kibicują w turnieju dzieciakom z młodzieżówki Lecha i co roku się ich za to chwali, że mogą się dzieciaki poczuć jak na prawdziwym meczu piłkarskim o czym sami mówią.
WYjątkiem jest ostatnie wydarzenie, jak kibole bodajże Lechii skopali dzieciaki z Arki, ale okazało się, że to też jakaś gównarzeria 15-sto letnia była, a nie żadna zorganizowana ekipa kibiców z Gdańska.

A jak GW manipuluje? Cóż, zauważyłem, że jak opisuje manifestacje nacjonalistów, to dziwnym trafem źle słyszy skandowane hasła (np. było hasło "precz z Brukselską okupacją", napisali "Precz z żydowską okupacją") ale zawsze perfekcyjnie usłyszy jakiś uszczypliwy komentarz anonimowego przechodnia, który akurat jest w okolicy pochodu i coś mówi pod nosem (każdy myślący wie, że to jest prywatne zdanie dziennikarza, ale nie może tego napisać, bo przecież jest "bezstronny").



dlaczego piszesz takie bzdury ? to kibice Arki skopali 7-letnich graczy Lechii na turnieju w Redzie ... jak nie wiesz to nie pisz !

necrosodomizer

2012-03-11, 17:16
A skąd mam wiedzieć że cała ta historia jest prawdziwa? Może to prowokacja w prowokacji? A może za duyżo Archiwum X oglądam?

konkretjak150

2012-03-11, 17:54
platwi napisał/a:


I tak jestescie pajace, slodycze daliscie? Zajebiscie, szkoda tylko, ze jak zrobicie cos pozytecznego to musicie to rozdmuchiwac do kolosalnych rozmiarow, wielka mi k***a filantropia na pokaz. Jak rozpie**olicie pol stadionu to tez wszystkiemu winne media, bo przeciez one was prowokuja! Napie**alacie sie po tych pustych lbach w imie klubu, ktory istnieje w celach zarobkowych, prezesi sie zmieniaja, zawodnicy przechodza dla kasy do innych klubow , a wy tepe barany widzicie w tym jakas ideologie. To nie sa lata 70-te i sport dla sportu, teraz jest tylko kasa. Przykro mi, ale bijecie sie i bronicie honoru mitu, ktory nie istnieje...



Oglądałeś kiedyś mecz na stadionie ? Tak myślałem, że nie, więc udław się swoim ch*jem jak go następnym razem będziesz brał do buzi i nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia.

xerty

2012-03-11, 18:45
a wogóle po co ta cała napinka? Błędnie zakładacie parę rzeczy: koleś niekoniecznie nazywa się tak jak podał w mailu. Podawanie zmyślonych historii karalne jest tylko w przypadku okłamywania własdzy a nie medioów, mających z resztą sposoby naweryfikację, niekażdy kibic to kibol, nie wszyscy wogóle czemuś kibicują - na przykład ja rozstrzelałbym kazdego kibola niezaleznie od przynależności bo wogóle nie podobają mi się fanatycy to samo zrobiłbym z fanatykami religijnymi kazdej maści oraz zdziczałymi oddziałami tzw. władzy.

misiequt

2012-03-11, 19:38
W ogóle po ch*j ruszał ta sprawę, teraz tysiące przeczytało zmyśloną przez niego historię i lemingi jeszcze bardziej utwierdziły się w swoim przekonaniu.

artur_sz13

2012-03-11, 22:40
platwi napisał/a:

Sam nie trawie wybiorczej, ale nie sadze zeby zamieszczanie danych osobowych redaktora bylo w porzadku. Oni dostaja wytyczne z gory i musza pisac o rzekomym antysemityzmie, kibolstwie, nacjonalizmie etc. Wiekszosc ich tekstow jest podkoloryzowana do tego stopnia ze artykuly patrzac przez przyzmat tego zawieraja w sobie ziarenko prawdy i tone lgarstw, ale kibice tez nie sa swieci i po co ich rozjuszac publikujac dane redaktorzyny?



No sorry ale dziennikarz powinien być rzetelny i sprawdzac zródła informacji. To jego zawód i za to mu płacą żeby był pewien że to co pisze jest prawdą szczególnie jeśli stawia innych w złym świetle. To co tu ukazane toewidentna niekompetencja dziennikarza. A co do to tego śmiesznego artykułu Kodeksu Karnego to epoznań zapomniał o paragrafie 4

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

I raczej kibice Lecha nie pójdą do sądu na kolesia który się przyczhynił do ośmieszenia źle piszących o nich mediów.

Sygma#11

2012-03-13, 18:02
Pener666 napisał/a:

jaranie się ch*jowoscią gazet, pisanie długich postów to ch*j, pedalstwo i wbrew słusznemu bogu
:nazimaja:


co za błyskotliwy wpis...
moderatora