18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak koleś wkręcił Gazetę Wyborczą

artur_sz13 • 2012-03-11, 00:38
Witam!
Poniższe zdjęcie znalazłem na innym portalu. Ukazuje jak koleś wkręcił gazetę wyborczą w sprawie słynnego zakłócenia turnieju o Puchar Wiary Lecha bodajże. W sumie nieco sadysta z niego:)

Dziuchni

2012-03-11, 00:52
Dalej narodzie wierzmy Szechterowi i innym mośkom z Gówno Prawda. Obudzimy się w wychodku na Madagaskarze i tyle będzie po nas...

Eliot Imperio

2012-03-11, 01:02
Dajcie już k***a spokój z tą pie**oloną polityką. Albo się bierzemy za ten burdel i rozpie**alamy go w kosmos, albo popierdujemy i napinamy się każdy w internecie.

xiontZ

2012-03-11, 01:13
@Eliot Imperio
A gdzie tu masz politykę? :-/

silverrose

2012-03-11, 01:17
Cytat:

Jak 15-latek wkręcił Gazetę Wyborczą



Cytat:

Nie mam rowniez dzieci, poniewaz sadze, ze jestem na to za mlody, a zeby miec dziecko w wieku tych z turnieju musialbym zaliczyc wpadke w wieku 15 lat.


to byl turniej plodow? :shock:

artur_sz13

2012-03-11, 01:26
Fakt nie jest już zmieniam 15-latek na koleś

iceman_

2012-03-11, 01:40
xiontZ napisał/a:

@Eliot Imperio
A gdzie tu masz politykę? :-/



za dużo liter więc zrezygnował z czytania i jebnął oklepany już na sadolu tekst 8-)

Magik2501

2012-03-11, 01:43
Oj ale Gówno Prawda specjalizuje się w tym. Pisali jak to kibole Legii straszyli dzieciaki z Polonii na meczu młodzików Legia-Polonia, jak było naprawdę? Kibice Legii dopingowali dzieciaki z Legii, młodzież w barwach Polonii miała spokój.
Kibole Lecha co roku kibicują w turnieju dzieciakom z młodzieżówki Lecha i co roku się ich za to chwali, że mogą się dzieciaki poczuć jak na prawdziwym meczu piłkarskim o czym sami mówią.
WYjątkiem jest ostatnie wydarzenie, jak kibole bodajże Lechii skopali dzieciaki z Arki, ale okazało się, że to też jakaś gównarzeria 15-sto letnia była, a nie żadna zorganizowana ekipa kibiców z Gdańska.

A jak GW manipuluje? Cóż, zauważyłem, że jak opisuje manifestacje nacjonalistów, to dziwnym trafem źle słyszy skandowane hasła (np. było hasło "precz z Brukselską okupacją", napisali "Precz z żydowską okupacją") ale zawsze perfekcyjnie usłyszy jakiś uszczypliwy komentarz anonimowego przechodnia, który akurat jest w okolicy pochodu i coś mówi pod nosem (każdy myślący wie, że to jest prywatne zdanie dziennikarza, ale nie może tego napisać, bo przecież jest "bezstronny").

vass

2012-03-11, 02:10
Co by nie było, to fakt jest faktem, że kibole rozj***li dzieciakom turniej i żeby było śmieszniej sami go organizowali, gdzie tu logika, chyba tylko kibol zrozumie.

emilwkpg

2012-03-11, 02:22
tak tak a prawda jest pewnie taka, ze po napisaniu tego artykulu dziennikarzyna dostał wpie**ol od fanow i teraz ostro sie tlumaczy :D

Misza123

2012-03-11, 03:04
GW pisze bzdury ale kibole tez to wykorzystuja i kryzcza ze GW niszczy ich wizerunek a oni sa idealni, kulturalni i uroczy.

platwi

2012-03-11, 09:14
Sam nie trawie wybiorczej, ale nie sadze zeby zamieszczanie danych osobowych redaktora bylo w porzadku. Oni dostaja wytyczne z gory i musza pisac o rzekomym antysemityzmie, kibolstwie, nacjonalizmie etc. Wiekszosc ich tekstow jest podkoloryzowana do tego stopnia ze artykuly patrzac przez przyzmat tego zawieraja w sobie ziarenko prawdy i tone lgarstw, ale kibice tez nie sa swieci i po co ich rozjuszac publikujac dane redaktorzyny?

zbyszko z lublina

2012-03-11, 09:32
to normalka, w Sosnowcu taka jedna Katarzyna W. wkręciła wszystkie polskie media,
ps j***ć tych tępaków od kibolstwa propagandy w tępieniu tych idiotów nigdy za wiele

zonk

2012-03-11, 09:38
ziuny napisał/a:

http://epoznan.pl/sport-news-31169-Dzieci_plakaly_przez_kiboli_Lecha_ciag_dalszy
hahaha


a no właśnie, to już nie wina GW ani portalu epoznan że jakiś idiota chciał zdać nieprawdziwą relację. Art. Kodeksu Karnego w pełni oddaje to co może się stać temu baranowi.