18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Google promuje homoseksualizm

oc...........an • 2013-06-09, 18:07
No to mnie zaskoczyli. Chciałem zobaczyć jaka jest sytuacja gejów na świecie, więc wpisałem "gay marriage" (no nie, nie jestem gejem... odpie**olcie się ode mnie :emo: )

i wyskoczyło mi coś takiego:




i nie, nie jest to jakieś Doodle, bo jak wpiszecie coś innego to wyskakuje normalnie, bez żadnej ramki:




Niby tylko taki detal, kolorowa ramka, ale szczerze mówiąc nawet mnie to już zdenerwowało.

Moje poglądy można streścić krótko: daj im te same prawa jak hetero i więcej nie zawracaj sobie nimi dupy.

I dlatego właśnie nie rozumiem tego "zachodniego" promowania homoseksualizmu - z każdym rokiem coraz bardziej dochodzę do wniosku, że na zachodzie z gejów na siłę robią ofiary i ciągle "molestują" temat tego równouprawnienia, żeby nabić sobie parę punktów (można to porównać do polskiego stawiania pomników JP2 wszędzie gdzie się da, a hołota zamiast wk***iać się ile kasy znów poszło w p*zdu cieszy się i dalej głosuje na tych samych).

O ile w PL jeszcze rozumiem gejów, bo nie mogą np dowiedzieć się o zdrowie partnera czy uzupełniać PIT razem i muszą walczyć o prawa, które uproszczą im życie a nam nic nie zabiorą, to na zachodzie mają czasem więcej praw od hetero, ba! spróbuj powiedzieć, że nie lubisz gejów (niby masz takie prawo, bo na zachodzie jest Freedom of speech) to masz dużą szansę na naganę lub nawet wyrzucenie z pracy...

O ile do gejów nic nie mam, bo co jak co, ale nie są oni często o wiele normalniejsi od hetero, to już tej całej nagonki i wymuszania na siłę równouprawnienia nie rozumiem...


I taka ciekawostka na koniec: w Szwecji nie tylko związki homoseksualne są zalegalizowane. Również zoofilia jest legalna o ile spełnione są 3 warunki:
-zwierzę czerpie z tego przyjemność
-zwierzę jest dorosłe
-zwierz nie czuje bulu (i nadzieji)

Może dlatego nasi "bracia" sand niggery tak bardzo cenią sobie Szwecję :P





A wg was? Dobrze, że wstawiają takie pierdołki w geście poparcia, czy raczej "njech giną"? ;)

ni...........¼a

2013-06-09, 18:17
Geje jak chcą się pie**olić w dupska to niech to robią, ale u siebie w domu. Przestrzeń publiczna to nie jest miejsce na ukazywanie swoich wynaturzeń. A już promowanie tego typu zachowań urąga wolności osobistej innych, normalnych osób. Jestem za wolnością, ale dopóki czyjaś wolność nie ogranicza mojej. A za naruszenie mojej wolności uważam widok obściskujących się lub całujących pederastów.
Wogóle śmieszy mnie twierdzenie pedałów, że chcą mieć równe prawa. Wystarczy, że nie będą obnosić się tak ze swoim waginosceptyzmem. Nie rozumieją chyba, że to nie ich pociąg do odbytu wkurza ludzi, tylko to ciągłe narzucanie się.

Loq14

2013-06-09, 18:29
Dobrze wiemy że szukałeś info bo z chłopakiem będziesz ślub brać.

pakicito

2013-06-09, 18:31
piwo za hasło w drugim obrazku

blokers27

2013-06-09, 18:43
Jak wpiszesz "parada równości" również jest "kolorowo" ;p Cóż za kolorowy świat nam się maluje;]

Ja proponuję już dać sobie spokój z Homo, a zająć się Muslimami... To jest prawdziwe zagrożenie dla Europy...

Koniec Åšwiata

2013-06-09, 18:44
Tęczowa ramka zniszczy cywilizację, ja wam mówię, łuuuuuuuuu.

preliator

2013-06-09, 19:24
Już wyjaśniam: Te wszystkie organizacje LGBT, działacze, aktywiści itp. działają na zasadzie związków zawodowych. A jak działają związki zawodowe wiemy doskonale z polskiej rzeczywistości: garstka prezesów i działaczy, którzy mogą nawet nie mieć pojęcia o danym fachu, wmawiająca społeczeństwu, że reprezentuje interesy danej grupy zawodowej i przy okazji robiąca złą opinię ludziom, o których niby ten związek walczy - narzekanie, że ciągle mało itp. Wyobraźcie sobie bo by było, gdyby taki związek zawodowy kiedyś zrealizował swoje cele - prezesi i działacze musieliby zacząć uczciwie pracować, a to jest nie do przyjęcia, więc będę wymyślać coraz to bardziej absurdalne wymagania i cele, by tylko przetrwać. Tak samo działają organizacje gejowskie.

A co ze zwykłymi homosiami? Większość z nich nie jest wcale zainteresowana "małżeństwami" gejowskimi ani adopcją dzieci. W ostatnich francuskich marszach przeciwko zrównywaniu praw par gejowskich z normalnymi rodzinami uczestniczyło wielu gejów.

hello_world

2013-06-09, 20:29
Siejesz ferment, mnie to nie wyskakuje :D

Loaloa

2013-06-09, 22:01
Hej kołtuny! Zgłoście się do googla i róbcie im taki ból dupy, jaki prezentujecie tu od kilku dni. Wytłumaczcie, że ta ramka ogranicza waszą wolność słowa i obraża uczucia.

backbone

2013-06-09, 22:39
Pedały do gazu.

Soniac

2013-06-09, 23:10
Już chciałem wkleić u siebie dla potwierdzenia tejże informacji ale nie! Nie będę hasła nabijał w statystykach ;]

Bladź

2013-06-09, 23:19
W Szwecji niech robiÄ… co chcÄ… ale z Polski niech sp***alajÄ….

FlyKamil

2013-06-09, 23:19
Nie mogą dostać takich Praw jak NORMALNI ludzie bo są wyrzutkami i ponoszą odpowiedzialność za swoją "inność".
O ile się jebią w zaciszu domu nie przeszkadza mi to, ale propagowanie tego gówna w mediach mnie zwyczajnie wk***ia

Sick_Stick

2013-06-09, 23:21
Wyjmij baterie, bo jest na full, a lapek i tak siÄ™ Å‚aduje ;)

Zap

2013-06-09, 23:22
@shirubesutaa

Dobrze gada ! Polać mu ! :)