18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Google promuje homoseksualizm

oc...........an • 2013-06-09, 18:07
No to mnie zaskoczyli. Chciałem zobaczyć jaka jest sytuacja gejów na świecie, więc wpisałem "gay marriage" (no nie, nie jestem gejem... odpie**olcie się ode mnie :emo: )

i wyskoczyło mi coś takiego:




i nie, nie jest to jakieś Doodle, bo jak wpiszecie coś innego to wyskakuje normalnie, bez żadnej ramki:




Niby tylko taki detal, kolorowa ramka, ale szczerze mówiąc nawet mnie to już zdenerwowało.

Moje poglądy można streścić krótko: daj im te same prawa jak hetero i więcej nie zawracaj sobie nimi dupy.

I dlatego właśnie nie rozumiem tego "zachodniego" promowania homoseksualizmu - z każdym rokiem coraz bardziej dochodzę do wniosku, że na zachodzie z gejów na siłę robią ofiary i ciągle "molestują" temat tego równouprawnienia, żeby nabić sobie parę punktów (można to porównać do polskiego stawiania pomników JP2 wszędzie gdzie się da, a hołota zamiast wk***iać się ile kasy znów poszło w p*zdu cieszy się i dalej głosuje na tych samych).

O ile w PL jeszcze rozumiem gejów, bo nie mogą np dowiedzieć się o zdrowie partnera czy uzupełniać PIT razem i muszą walczyć o prawa, które uproszczą im życie a nam nic nie zabiorą, to na zachodzie mają czasem więcej praw od hetero, ba! spróbuj powiedzieć, że nie lubisz gejów (niby masz takie prawo, bo na zachodzie jest Freedom of speech) to masz dużą szansę na naganę lub nawet wyrzucenie z pracy...

O ile do gejów nic nie mam, bo co jak co, ale nie są oni często o wiele normalniejsi od hetero, to już tej całej nagonki i wymuszania na siłę równouprawnienia nie rozumiem...


I taka ciekawostka na koniec: w Szwecji nie tylko związki homoseksualne są zalegalizowane. Również zoofilia jest legalna o ile spełnione są 3 warunki:
-zwierzę czerpie z tego przyjemność
-zwierzę jest dorosłe
-zwierz nie czuje bulu (i nadzieji)

Może dlatego nasi "bracia" sand niggery tak bardzo cenią sobie Szwecję :P





A wg was? Dobrze, że wstawiają takie pierdołki w geście poparcia, czy raczej "njech giną"? ;)

glaudis

2013-06-09, 23:24
Jestem za pelnym rownouprawnienien pedalow. Pod jednym warunkiem: niech sami sobie zrobia i urodza dzieci. Tylko jeden prosty warunek:)

ng...........th

2013-06-09, 23:25
DUST DEVIL napisał/a:

(no nie, nie jestem gejem... odpie**olcie się ode mnie :emo: )




remik93

2013-06-09, 23:28
Raczej nie wstawiali by tak jakby byli za promowaniem pedalstwa. Narazie chcą zrobić tak żeby to było coś normalnego więc nie wyróżniali by tego specjalnie. dopiero potem będą to promować jako coś lepszego niż normalna rodzina. No chyba że w innych krajach ten moment już nastąpił..

JH...........DS

2013-06-09, 23:28
DUST DEVIL napisał/a:

(no nie, nie jestem gejem... odpie**olcie się ode mnie :emo: )


wiesz kto się tłumaczy?

plackie

2013-06-09, 23:30
mnie zastanawia polityka socjalistycznej europy zachodniej która z jednej strony propedalska a z drugiej muslimów głaszcze po główkach i mówią jacy to cacy są itd. a jak dobrze wiemy muslimy są wybitnie antypedalscy. nasuwa mi się tedy taka myśl, że jedyne wytłumaczenie tego jest takie, że chcą poprostu tych ludzi co myślą o swoim kraju własnym, patrioci prawicowi itd. wszelkimi sposobami nie przebierając w środkach stłamsić poniżyć i takie postawy zwyczajnie wyplenić. i że celem tego nowoczesnego komunizmu jest zniszczenie tożsamości narodowej i zniszczenie podziałów na kraje, tyle że dlaczego? czy oni się sami chcą pozbawić władzy? ci premierzy prezydenci te rodziny królewskie (które powinny stać w ochronie wartości tradycyjnych tymczasem królowa angielska chce zmienić prawo i umożliwić damskim potomkiniom sukcesje na równych prawach z męskimi) co oni będą mieli z tego jak ich kraj, Ci ludzie którymi rządzili przestaną im podlegać, stracą przywileje. po co to im dlaczego?

zypon

2013-06-09, 23:36
OJ PEDAŁY !!!!!!!! widzę, że ludzie na sadisticu ciągle myślą o gejach/rżnięciu w dupę itp. i to, że stale piszecie jak ich nienawidzicie nie zmieni faktu, że coś jest na rzeczy. "pedały to pedały tamto, homosie duposie, palić ich w piecach, bić, zabijać ". Ja pie**ole wy macie jakieś natręctwa z tymi gejami na co drugiej stronie jest coś o homo. Mam pewną teorię: jak facet jest zdrowy, ma zdrowe życie seksualne, bzyka się z pannami\panną częściej niż raz w miesiącu to ma następujące podejście do homo: mam wyj***ne, dobrze im życzę, ale to nie jest moja sprawa więc się nie mieszam, chcą brać ślub niech biorą - nie o mnie przecież chodzi. Skrajne formy homofobii to nie ideologia albo pogląd na świat - to raczej forma zaburzenia psychicznego czy tam emocjonalnego. A tak na marginesie ... oglądaliście American Beuty ? Przypomnijcie sobie tego faszyste, który nienawidził gejów - jego historia była dość przewrotna :)

Plecionkarz

2013-06-09, 23:39
Przecież homo mają te same prawa jak normalni ludzie. Hetero też może poślubić jedynie osobę odmiennej płci. Jakby każdy mógł poślubiać kogo mu się żywnie podoba to byśmy mieli małżeństwa z małymi dziećmi, zwierzętami, sprzętem domowym. Pedałowi nikt nie broni wziąć ślubu, a jak prawo dotyczące milionów ma być zmieniane żeby zaspokoić fantazję jednostki to coś tu k***a nie gra.

@up. No to żeś doj***ł: zwracanie uwagi na to, że ktoś ma zaburzenie psychiczne jest zaburzeniem psychicznym. Zaraz się okaże, że hetero to poj***ni zboczeńcy a pedały to normalni ludzie żyjący w zgodzie z naturą.

ko...........rz

2013-06-09, 23:42
Długo byłem przeciwny gejom. Nie, żebym teraz ich polubił, czy coś, ale doszedłem do pewnego wniosku. Bardzo pozytywnego. Po 1 - nie przekażą swoich chorych genów dalej, a po drugie - im więcej pedałów, tym lepiej dla zdrowych facetów - więcej lasek dla nas ;)

Do...........ix

2013-06-10, 00:13

Plecionkarz

2013-06-10, 00:26
To jeszcze nic. W jednym z dodatków do Skyrim można wziąć ślub z drugim facetem i adoptować dwójkę dzieci.

isotop

2013-06-10, 01:11
Ja chyba żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, bo wciąż jeszcze nie spotkałem "dwóch pie**olących się publicznie gejów" o których to jest mowa regularnie jak tylko pojawia się gejowy temat. A może wy ich na siłę szukacie? Wchodzicie incognito do gejowskich klubów obrzydzać się? No ja pie**olę to trzeba się naprawdę starać, aby ich zobaczyć i mieć na ich punkcie soczysty ból dupska.

Oni się jebią, a was dupa szczypie - fascynująca tajemnica natury.

gojira

2013-06-10, 09:44
chyba spisek bo tylko na google.pl wyskakuje ;)

Loaloa

2013-06-10, 16:48
Cytat:

A tak na marginesie ... oglądaliście American Beuty ? Przypomnijcie sobie tego faszyste, który nienawidził gejów - jego historia była dość przewrotna



Takie frustracje rodzą się u ludzi, którzy swój homoseksualizm muszą ukrywać przez otoczeniem i mu zaprzeczać. By nie zostać posądzonymi choćby o najmniejszą sympatię wobec ludzi homo, stają się często wojującymi i agresywnymi uczestnikami wszelakich kampanii szlakujących gejów. Coś na zasadzie "najciemniej pod latarnią". W "American beauty" młody kręcił blanta, a ojciec myślał, że robi laskę sąsiadowi. Był więc przekonany, że sąsiad też jest gejem (tym bardziej, że zaczął ćwiczyć przy odsłoniętym oknie) i zdecydował się na swój "come out".

Ten problem dotyczy pewnej części użytkowników sadola. W internecie podbijają swoje ego i utwierdzają otoczenie w swojej męskości i nienawiści do "pedalstwa", a w rzeczywistości są zagubionymi ludźmi nie potrafiącymi pogodzić się ze swoją odmiennością i poszukujący partnera, który by ich przytulił, pocałował i może coś więcej. Takim ludziom trzeba pomóc, ale nie wyleczyć się z orientacji, tylko zaakceptować ją i być z nią szczęśliwym. Piszcie chłopaki na pw, obiecuję dochować tajemnicy lekarskiej, wszystko zależy od was, ja pomogę zrobić pierwszy krok.

hogg

2013-06-10, 18:53
HAHA, zachowujecie się jak stare k***y spod kościoła z gromnicą w ręku i pierzastym bereciku :)
Mnie np. gówno interesuje czy jakiś kolo dyma innego kola i czy się będzie z nim hajtał. Jak dla mnie to kolo
może nawet poślubić jutro kozę albo brzozę, ten problem mnie nie dotyczy, ani mnie ziębi ani grzeje.
Czemu ma mnie to oburzać?