18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak działa trąbka?

johnnybgoode • 2014-01-05, 11:00
Może nie sadystycznie, ale kolejna zagadka dzieciństwa rozwiązana


le...........ce

2014-01-29, 23:48
spiepszaj_dzbanie, Czyli, że kolejny drucik robi jako 'napinacz'?

Black Snake

2014-01-29, 23:52
@spiepszaj_dzbanie, to jak jesteś ekspertem to wytłumaczysz mi coś? Kiedyś miałem skuter i mój kluczyk pasował do kufra ze skutera kumpla, ale do jego stacyjki już nie. Jego jeden klucz pasował do jego kufra, jego stacyjki, mojego kufra i mojej stacyjki. Mój klucz jeszcze do kilku innych skuterów pasował, a każdy miał inny klucz. Porównywaliśmy to ząbki były inne. Żeby nie było - większość to chińskie gówna, ale na porządniejszych skuterach (nie chińskich) też próbowaliśmy i się dało.

spiepszaj_dzbanie

2014-01-30, 00:02
@Black Snake
Wielkie luzy (tanie zamki zwykle tak mają) lub wyrobione wkładki słabej jakości, do tego dochodzi powtarzalna kombinacja kluczy.

Jako przykład dodam że mam 6 pasówek które otwierają wszystkie auta z gr. VAG (Skoda/Audi/VW/Seat/Porsche) na płaski klucz nacinany. Do tego 11 pasówek (można je wsadzić do góry nogami co daje mi 22 różne klucze) które pasują do większości samochodów/motocykli oraz kibli/skuterów z kluczem nacinanym.

Black Snake

2014-01-30, 00:12
No i k***a na ch*j ja chciałem alarm do auta podpinać jak przyjdzie mi taki dzban i auto zajebie w 2 minuty i nawet szyby nie stłucze ;/ Mam nadzieje, że bardzo ograniczona liczba ludzi ma te "pasówki". Dzięki za odpowiedź :)

spiepszaj_dzbanie

2014-01-30, 00:16
@Black Snake
Złodziej raczej woli skorzystać z grata lub dzwonu, gdyż nie zależy mu na tym aby zamek był nie uszkodzony. Inwazyjna metoda (niszcząca) jest dużo szybsza i łatwiejsza więc jego wybór będzie oczywisty.

Rumcajs89

2014-01-30, 01:24
Pokazane w równie fajny sposób z czego składa się silnik oraz na jakiej zasadzie działa

vodoslav

2014-01-30, 06:09
~@A.J.K.S
Wojciech, znany tez jako 303 pewnie nadal nie jest zadowolony z podszywania sie; )

Nashi

2014-01-30, 12:13
mikel1994 napisał/a:

Jestem jakiś nienormalny, że dokładnie wiem o co chodzi z tym sześcianem?

To są dwa sześciany, które cały czas się zamieniają miejscami. Mały zmienia się w duży, a duży w mały.
To jak zabawa, w której pary kolejno przechodzą przez "tunel" stworzony z rąk innych par, a później ustawiają się na końcu tworząc dalszą część tunelu. A para z "drugiego końca" zaczyna przechodzić przez ten tunel. I zapętlić :-D


Nie jesteś nienormalny, po prostu wydaje Ci się że wiesz

patroy

2014-01-30, 19:36
vulthoom napisał/a:

Ssanie, sprężanie, praca, wydech... ahhhh, lubię to!



zwłaszcza ssanie, co? :szczerbaty:

ixjot

2014-01-30, 20:24
No proszę, silnik gwiazdowy nawet się znalazł