18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak by wyglądał świat gdyby naziści wygrali wojnę?

ivra • 2013-06-07, 15:52
Trailer najnowszej części gry Wolfenstein: The New Order. Mała wariacja twórców na temat tego jak wyglądałoby życie na hitlerowskiej ziemi.


De...........K2

2013-06-07, 22:49
Ten futurystyczny klimat w ogóle do mnie nie przemawia RTCW to było coś ktoś pamięta?


Ciesin

2013-06-07, 22:59
Wygląda bardziej jak kontynuacja Call of Duty, niż Wolfensteina. Obym się mylił.

Ne...........es

2013-06-08, 00:29
k***a, czy wam wszystkim juz kompletnie ODpie**olILO? filmik jest o trailerze nowej gry bethesdy a wy pie**olicie o drugiej wojnie swiatowej, 'co by bylo gdyby..', o k***a muzulmanach i zydach itp itd. wezcie moze wyjdzcie czasami z domu hm?

nanab

2013-06-08, 00:47
Divianes napisał/a:

A według mnie jakby wojna dalej się ciągnęła po dziś dzień to nie mieli by żadnych zahamować z szukaniem nowych technologii i coś przybliżonego mogło by powstać. Wygrywa ten co szybciej się rozwija, a nie tak jak teraz największe firmy, nie pozwalają na rozwój czegoś co może ich pogrążyć.


A niby po co miała by się ciągnąć bez przerwy? Z kim by mieli walczyć? Nie wygrywa ten co szybciej się rozwija. Mogłeś o tym nie słyszeć, bo to bardzo mało popularne wydarzenie, ale było kiedyś coś takiego jak 2 wojna światowa, poczytaj o tym.

DezerterMK2 napisał/a:

Ten futurystyczny klimat w ogóle do mnie nie przemawia RTCW to było coś ktoś pamięta?



Ale nob, tą misję przechodziło się z samym nożem wycinając wszystkich po kolei tak ze pozostali tego nie widzieli.

PrsDBW

2013-06-08, 02:49
Nie chcę być po prostu "hejterem" ale Wy jesteście po prostu tępi.

robert357

2013-06-08, 12:48
@DezerterMK2

Chyba żartujesz. Wolfenstein 3D to było coś. Spear of Destiny było gorsze, ale nadal mi się podobało. Następny Wolf który moim zdaniem był wart to Wolfenstein z 2009 r. W Return to Castle Wolfenstein nie podobały mi się te wstawki z nieumarłymi, skradanie się na przymus w pewnych misjach oraz ostatnia misja z bossem. To skreślało go z mojej listy.

coopra

2013-06-08, 13:19
Świat byłby bez muzułmanów i innych takich - Hitler o jedno doskonale by zadbał i jestem tego pewien.

KARAKOL

2013-06-08, 13:21
przynajmniej nie był by ciabatych

Krzysio93xd

2013-06-08, 16:04
Mówcie co chcecie , ale Hitler jak z jednej strony był totalnym popie**oleńcem i wielu z Nas by sobie nie hasało po tym jakże popie**olnym aktualnie świecie to zapanował by tutaj porządek. Bez ciapatych , bez szmatogłowych sk***ieli oblewających swoje żony kwasem i r*chających kozy . Wylęgło by się i pewnie inne ścierwo ale przynajmniej tyle dobrego :)

Teraz nic tylko czekać na bana za obrazę uczuć islamu i rasizm. Tylko pytanie jak k***a w tych czasach nie być rasistą patrząc na to co się dzieje ? Sadol się zmienia a nie tak była koncepcja tej strony , tak mi się wydaje. No ale cóż.... ten świat jest piękny tylko ludzie to k***y.

vredes

2013-06-09, 00:38
taaa niemcy wyj***li by nas z powierzchni ziemii i tyle by było, dobrze że watahy czerwonoarmistów spuściły im soczysty wpie**ol, w końcu poczuli bat na plerach. Należało im się.
Co do kwestii czystek etnicznych to nie była to głupia idea, biały człowiek na kontynencie europejskim i tyle w temacie a ciapate h*je i inne murzyńskie ścierwa WON WON WON!!!!!!
Cytat:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne...........es

2013-06-09, 03:15
joystik1337 napisał/a:

Nie byłoby muslimów, żydostwa, katolicyzmu ( chociaż do tego nic nie mam, bo sam jestem wierzący ), pedałów, poj***nych feministek ani lewaków. What a wonderful world...


Ja pie**ole, jestes dokladnym przykladem zalosnego kretyna. Chrzescijanstwo to takie same gowno jak islam tylko w inne formie. I nie piersol nic o zydostwie bo twoj kosmiczny zombie byl zydem

pylaochos

2013-06-09, 14:28
Muszę się przyznać, że się spuściłem :oops: