18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak by wyglądał świat gdyby naziści wygrali wojnę?

ivra • 2013-06-07, 15:52
Trailer najnowszej części gry Wolfenstein: The New Order. Mała wariacja twórców na temat tego jak wyglądałoby życie na hitlerowskiej ziemi.


Stary91

2013-06-07, 17:40
Za wolfa zawsze piwo !

JH...........DS

2013-06-07, 17:41
jakby hitler wygrał to by roboty były a tak nie ma i ch*j

remi1982

2013-06-07, 17:42
Atreyu napisał/a:

remi1982 - wolałbyś grać po stronie mordującej polaków?



To jest tylko gra komputerowa i zapewne nie ma tam obozów śmierci gdzie utylizowałoby się Polaków. Tak więc nie spinaj się.

P.S. Uprzedzając niepochlebne komentarze - jestem rasistą, antysemitą, homofobem, nie trawię muzułmanów. A mój pradziadek służył w Wehrmachcie i jestem z tego dumny. I ch*j.

!Timon

2013-06-07, 17:44
Scenariusz byłby pewnie analogiczny do ZSRR. Najpierw zaczęłoby się wyrzynanie na świeczniku + terror na dole, podlegaliby mu wszyscy nie tylko Polacy czy Żydzi.
Zmęczeni ciągłym życiem w strachu i wzajemnym mordowaniem się, ci z góry wybraliby kogoś umiarkowanego na wodza. Stopniowo socjalistyczny moloch zacząłby się chylić ku ruinie gospodarczej targany bonusowymi konfliktami wewnętrznymi.
Świat już przeszedł taką dyktaturę od czasów rewolucji bolszewickiej więc widzę tutaj sporą analogię.
Tam wrogami była burżuazja i wszyscy co nie chcieli być komunistami [albo nawet chcieli tylko za mało] tutaj wrogami byłyby konkretne narody.

mefju90

2013-06-07, 17:45
Europa bez muzułmanów ? Let me dream about it

robert357

2013-06-07, 17:46
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak to dobrze, że naziści nie wynaleźli bomby atomowej.

nanab

2013-06-07, 17:47
polska wyglądała by tak samo tylko bysmy byli nie w ue tylko w 3rz, mielibysmy dobre drogi, samochody, kasę i mówilibyśmy po niemiecku. Poza tym bez różnicy, no może poza tym ze nie było by tylu złodiei w rzadzie

!Timon

2013-06-07, 18:00
@nanab

Obawiam się, że skala terroru po wojnie byłaby nieporównywalnie większa niż za Stalina.
Fakt, DZISIAJ byłoby pewnie tak samo poza tym, że byłoby nas o parę milionów mniej.

Atreyu

2013-06-07, 18:00
remi1982 napisał/a:


To jest tylko gra komputerowa i zapewne nie ma tam obozów śmierci gdzie utylizowałoby się Polaków. Tak więc nie spinaj się.



Gra, książka, film. Nie szanuję i nie rozumiem propagandy i systemów które dążyły do zniszczenia Polski. Co innego pograć w grę Niemcami, a co innego w świecie rzeczywistym uznawać ich za "właściwą stronę". Tylko o to mi chodzi.

remi1982 napisał/a:

A mój pradziadek służył w Wehrmachcie i jestem z tego dumny. I ch*j.



A mój był polakiem na kresach i jestem z tego bardziej dumny! ;-)

chujwtorcie

2013-06-07, 18:06
kobrys napisał/a:

Obawiam się, że skala terroru po wojnie byłaby nieporównywalnie większa niż za Stalina.
Fakt, DZISIAJ byłoby pewnie tak samo poza tym, że byłoby nas o parę milionów mniej.



Przepowiedziałbyś mi jeszcze kurs dolara na przyszły rok? Z góry dziękuje.

P.S. To piwo z przypadku Ci postawiłem, tak to jest jak człowiek zapie**ala nocki po 12 godzin.

rozyk

2013-06-07, 18:10


ale oni wygrali wojne tylko ze zmienili LOGO :mrgreen:

Ne...........es

2013-06-07, 18:13
BETHESDA FTW !!!! najlepsza firma jaka w ogole k***a istnieje ! wypie**alac z infinity ward,ubisoftami, EA i tymi innymi smieciami. a i jeszcze szacuenk do valve i bioware ;p

BongMan

2013-06-07, 18:15
k***a, rozyk, to samo mi do głowy przyszło :D

Rael3251

2013-06-07, 18:15
matko jak ja się stęskniłem za grami w których można do niemiaszków strzelać :D a tu ciągle jakieś battlefieldy i inne pierdoły

szmiglak

2013-06-07, 18:19
ja... chcę !