18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bardzo tego chcesz ?

Bambucza007 • 2012-08-03, 20:07
"Jeśli chcesz osiągnąć sukces tak bardzo jak chcesz oddychać, wtedy odniesiesz sukces."



Szukałem po takich tagach jakie ja umieściłem, nie znalazłem.

Echis

2012-08-03, 20:15
Ali teścia wali. Bardzo chciał urosnąć i mu się udało! Ale niektórym to się nie spodobało i rok przerwy ! A niby kluczem do wzrostu masy było końskie mięsko :)

czarkowskY

2012-08-03, 20:37
tak bardzo chciał odnieść sukces że kuł się w pupe, zrobil 20kg w pół roku i wyj***li go z ostatniej gali UFC, chyba nie jednak o to mu chodziło ;p

_R...........s_

2012-08-03, 21:01
Och ach piękna bajeczka, chociaż mi się bardziej podoba Kubuś Puchatek. Takie tam k***a, zwykłe pie**olenie o bohaterstwie, poświęceniu i motywacji. Nie twierdzę że typ jest złym zawodnikiem, ale ta "opowieść" ma tyle samo wspólnego z rzeczywistością, co świat widziany przez narkomana.

rockface123

2012-08-03, 21:48
i nie żył długo i szczęśliwie? ch*jowa ta bajka na dobranoc ;-(

mkmkmk2

2012-08-03, 22:39
Tak zwany "Chemiczny" Ali :)

ko...........or

2012-08-04, 00:53
no piekny film o czlowieku ktorego zdyskwalifikowali za doping a mial walczyc o pas wagi ciezkiej z Juniorem dos Santos naprawde wiellki wojownik pokazuje sie z takiej strony ten co wstawil ten filmik pewnie przy tym filmiku sie motywuje gdzie igle wbic brawo za takie rzeczy nie stawiaja piwa kolego

cowboy

2012-08-04, 02:05
bo k***a jemu sie robic nie chcialo i wolal przyjebac soku. pie**olicie, tam robi sie wszystko, przekracza ludzkie granice wytrzymalosci.

takie pie**olenie grubych ludzi: ee tam, bierze sterydy, pfu
jakby wystarczylo zajebac sobie strzykawe w dupe i siedziec przed kompem.
nie moi drodzy, sterydy nie pojda za was na silownie.

HejterSadola

2012-08-04, 02:25
Tym krótkim filmikiem uświadomiliście mi że nie mogę się poddać... muszę osiągnąć to czego tak bardzo pragnąłem! Nie prześpię dzisiejszej nocy i wbiję ten 60 level!

Blazejekk

2012-08-04, 02:45
Każdy powinien sobie to rano puścić i realizować swój dzień.

h3h3

2012-08-04, 04:09
kudlaty1125 napisał/a:

Och ach piękna bajeczka, chociaż mi się bardziej podoba Kubuś Puchatek. Takie tam k***a, zwykłe pie**olenie o bohaterstwie, poświęceniu i motywacji. Nie twierdzę że typ jest złym zawodnikiem, ale ta "opowieść" ma tyle samo wspólnego z rzeczywistością, co świat widziany przez narkomana.




Chciałeś napisać dissa, a tymczasem poparłeś przesłanie tego filmiku. Dokładnie - ma tyle samo wspólnego z rzeczywistością, co świat widziany przez narkomana. Byle zdobyć dragi!

Byle osiągnąć sukces!

Ważne, by poza określonym celem nie widzieć nic innego.
Będę inżynierem!
I jeżeli dostatecznie głęboko zasadzisz tą myśl, zostaniesz inżynierem, który będzie projektował kilometrowe mosty, czy samochody bijące światowe rekordy.
Natomiast 'może by tak iśc na studia?' spowoduje, że do końca życia będziesz rozmyślał dlaczego owych mostów nie projektujesz.

Tak to już jest. Jeżeli nie założysz sobie, by być ponad szarą masą - sam będziesz ją tworzył.

And your life will be fuckin' miserable.

Irenvelle

2012-08-04, 04:20
Murzynska recepta na sukces:
Podtop sie
Nie jedz
Nie spij

dziczek91

2012-08-04, 04:32
daje do myślenia..

malvo

2012-08-04, 08:17
Co jest Świeżak grypsujesz ? Wpadniesz do mnie na panterne-bajerke ?