18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jackie Chan bije rekordy Guinessa

TomdeX • 2012-12-07, 14:06
Jackie Chan pobił dwa rekordy Guinessa :)
Chan oficjalnie został odznaczony za "najwięcej scen kaskaderskich dokonanych przez żywego aktora" oraz "najwięcej funkcji w jednym filmie".

Ciekawy jest drugi rekord, gdzie Jackie Chan w nadchodzącym filmie "Chinese Zodiac" piastował 15 funkcji - scenarzysta, reżysera, aktor pierwszoplanowy, producent, producent wykonawczy, operator, scenograf, kierownik produkcji, koordynator ds. cateringu, koordynator kaskaderów, brygadzista planu, kompozytor, wokalista piosenki przewodniej, kaskader i osoba ds. rekwizytów.

Poniższy filmik prezentuje jego zadania:



Po tym filmie Chan odchodzi na kaskaderską emeryturkę, więc tym bardziej brawa dla niego za te 101 filmów, gdzie był kaskaderem pełną gębą.


Źródło: hatak.pl

Moby_Dick

2012-12-07, 14:10
jedyny zabawny i wszechstronny żółtek :)

tds1974

2012-12-07, 14:15
Lubię, uwielbiałem jego filmy będąc dzieciakiem (były puszczanie w dwójce, późnym wieczorem). Z oczami na zapałkach czekałem. Szacun dla gościa. Piwo dla wstawiającego.

blackjacek

2012-12-07, 14:26
Niby w czym tu bije rekord?

kucma19

2012-12-07, 15:29
Poprostu ktos wyklada kase a on zamiast zatrudnic ludzi sam zatrudnia siebie. W ten sposob ma 15 pensji i rekod. przez jego pazerno produkcja idzie wolniej bo 1 czlowiek bedzie robil dluzesz dane czynnosci niz 15 ludzi. taki zajebisty a pazerny i lapczywy na kase. pozazdroscic plecow

Radysh

2012-12-07, 15:55
kucma19 Bzdury pierdzielisz. Z gościa jest kiepski aktor ale gość jest zajebisty w tym co robi. Zwróć uwagę na to co leci w napisach gdzie "za udział wzięli" w jego filmach. Gość tym żyje i jest świetny.

kashshaptu82

2012-12-07, 15:58
mozna cos tam pohejtowac, ale nie da sie ukryc, ze bohater z dziecinstwa wielu z nas jak i legenda kina. piwko dla tego pana!

Kris LaMuerte

2012-12-07, 16:39
Krata browara dla Chana. Jeden z moich ulubionych aktorów, prawdziwy człowiek orkiestra i jeden z niewielu, który niebezpieczne sceny wykonuje sam, nie narażając w zamian życia kaskaderów. Można by powiedzieć, że odchodzi na emeryturę z przytupem hehe :)

PS: Chciałbym mieć taką kondyche jak on na te lata :)

ellsworth

2012-12-08, 10:43
TomdeX napisał/a:

Jackie Chan pobił dwa rekordy Guinessa :)
Chan oficjalnie został odznaczony za "najwięcej scen kaskaderskich dokonanych przez żywego aktora"


Chciałbym zobaczyć kto został nagrodzony w kategorii "najwięcej scen kaskaderskich dokonanych przez martwego aktora".

AngryCow

2012-12-08, 11:37
Jackie to kręcił super filmy, szczególnie te starszej daty w rodzimym Hongkongu ;-)


xXDoggXx

2012-12-08, 11:42
Pozytywny aktor w ch*j, i nie pie**oli się tylko woli sam się połamać żeby scena zajebiście wyszła a nie jak inni osrani bo sobie kuku zrobią to są c**y nie aktorzy. Prawdziwy aktor jest nim od początku do końca a Jacki ma co wnukom opowiadać a inni co najwyżej na pytanie wnuka "Jak ty to zrobiłeś dziadku?" mogą odpowiedzieć "To nie ja, 50% roli odegrał mój kaskader". Jackie kozak do końca, wielki keg dla niego, pozdro.

c24rny

2012-12-08, 12:22
tds1974 napisał/a:

Lubię, uwielbiałem jego filmy będąc dzieciakiem (były puszczanie w dwójce, późnym wieczorem). Z oczami na zapałkach czekałem. Szacun dla gościa. Piwo dla wstawiającego.



Pamiętam, że dawno temu leciały 'Policyjne opowieści' których stary nie pozwalał mi oglądać, bo było późno ; /

damian88719

2012-12-08, 13:29
jak ktoś jest do wszystkiego to jest do ....... .

Kannibal992

2012-12-08, 14:08
Niby w chinach tyle ludzi a sam musiał film kręcić. A tak na serio gościu jest mistrzem, bo taki powinien być prawdziwy aktor a nie jakaś ciota co ma za sobą 50 kaskaderów i drugie tyle dublerów do sceny przejścia przez ulice kręconej w studiu.

xqwzts

2012-12-08, 14:08
Ciekawe ile kości miał w życiu połamanych...