18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jackie Chan bije rekordy Guinessa

TomdeX • 2012-12-07, 14:06
Jackie Chan pobił dwa rekordy Guinessa :)
Chan oficjalnie został odznaczony za "najwięcej scen kaskaderskich dokonanych przez żywego aktora" oraz "najwięcej funkcji w jednym filmie".

Ciekawy jest drugi rekord, gdzie Jackie Chan w nadchodzącym filmie "Chinese Zodiac" piastował 15 funkcji - scenarzysta, reżysera, aktor pierwszoplanowy, producent, producent wykonawczy, operator, scenograf, kierownik produkcji, koordynator ds. cateringu, koordynator kaskaderów, brygadzista planu, kompozytor, wokalista piosenki przewodniej, kaskader i osoba ds. rekwizytów.

Poniższy filmik prezentuje jego zadania:



Po tym filmie Chan odchodzi na kaskaderską emeryturkę, więc tym bardziej brawa dla niego za te 101 filmów, gdzie był kaskaderem pełną gębą.


Źródło: hatak.pl

TomdeX

2012-12-08, 14:14
damian88719 napisał/a:

jak ktoś jest do wszystkiego to jest do ....... .


Nie w jego przypadku, nie wiem czy oglądałeś jego poprzednie filmy, ale w wielu filmach zajmował się wieloma funkcjami i jakoś były rewelacyjne. Swoją drogą "Chinese Zodiac" prezentuje się mega, a sam Chan powiedziałem w wywiadzie, że to będzie najlepszy jego film w karierze...
Zapowiedź filmu poniżej, jeżeli będzie polska premiera z pewnością się wybiorę:

Glorek

2012-12-08, 14:17
Jackie jest zajebisty.

Ankane

2012-12-08, 15:04
Uwielbiam tego człowieka. Już jak byłam mała to ojciec puszczał mi filmy z jego udziałem. Podziwiam go za pasję, za wytrwałość oraz za to, że jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Obowiązkowe piwo.

Vendal

2012-12-08, 15:36
Bedzie beka jak zginie na planie.

nietoperz002

2012-12-08, 15:39
k***a...on robi w ch*j rzeczy na raz,a mi nawet ciężko konia dwoma rękoma zwalić :(

pjetja

2012-12-08, 18:40
jeden z nielicznych żółtków których szanuje o i jeszcze ten co wymyslił zupki chińskie ma moje uznanie ;)

EdmundKemper

2012-12-09, 18:02
Mariusz Pudzianowski może się od niego uczyć :D