18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

joszko

2012-08-07, 16:50
sto razy bardziej wole jeam beama (bialego!) niz jacka.

jonasz1

2012-08-07, 17:07
a mi smakuje ale mnie nie stać :krejzi:

Darkeduar

2012-08-07, 17:22
Miczok13 napisał/a:

Obecnie to akurat ulubiony napój gimbusów




Szkoda tylko, że żaden z gimbusów go nie pił.

sorra18

2012-08-07, 17:24
Sraka bogow chyba ja pie**ole a piwo moze najlepsze to heniek ew calsberg? Dobry trunek to dobry trunek :D A na takie nie wydaje sie 100 zl lol tylko wiecej a takich to nie probowalem. Z najdrozszych to chyba 18 letniego Jonego lookera i co? I ch*j roznica praktycznie zadna wiec lepiej kupic cos taniego byle nie na siarce:D

Zuku1916

2012-08-07, 17:34
szczerze to kazdy normalny czlowiek ma wyj***ne na to czy jara sie tym ta czy inna grupa. mi smakuje i popijam od czasu do czasu i ch*j gleboko we wlochate dupsko temu komu to nie pasuje ;-)

op...........ve

2012-08-07, 18:18
po ch*j porownywac whisky i piwo ??
gimby pija whisky dla lansu normalni pija bo smakuje wam nie smakuje to nie pie**olcie ze nie dobre

Szalonooki

2012-08-07, 18:40
Jack Daniel's to po prostu dobry trunek. Whiskey, a nie whisky, ani też burbon. Nazywa się, jak się nazywa i koniec ;) .

A dla miłośników Johnnie Walkera mała historia:

W Szkocji był sobie kiedyś Jan domokrążca - zbierał wszelaki alkohol w zamian za inne produkty. Po zlaniu wszystkiego do jednego kotła zamieszał patykiem siedem razy i tak powstał Johnnie Walker.

No dobra, nie lubię po prostu.

azerbejdzanification

2012-08-07, 18:51
Jack Daniels to Burbon, wypijcie sobie szklaneczke Jacka a potem np Grantsa (Whisky). Zobaczycie że burbony są słodkie i walą jak perfum; p

PaQ93

2012-08-07, 18:54
Miczok13 napisał/a:

Obecnie to akurat ulubiony napój gimbusów



Widzę że wiesz co w gimbazie piszczy ;-)

mancio

2012-08-07, 19:07
Piję z colą i moja kasa na to idzie, czyli mój żal dupę ściska, nie JD ale Grant'sa.
I denerwuje mnie to pie**olenie że z colą się trunek profanuje(wydałeś chodź złamanego grosza na flaszkę, którą się tak profanuje? nie? to idź w p*zdu), to tak samo jak piwo z sokiem każdy pije jak mu smakuje.

xts

2012-08-07, 19:45
sorra18 napisał/a:

Sraka bogow chyba ja pie**ole a piwo moze najlepsze to heniek ew calsberg? Dobry trunek to dobry trunek :D A na takie nie wydaje sie 100 zl lol tylko wiecej a takich to nie probowalem. Z najdrozszych to chyba 18 letniego Jonego lookera i co? I ch*j roznica praktycznie zadna wiec lepiej kupic cos taniego byle nie na siarce:D



gratuluje kubków smakowych

azerbejdzanification napisał/a:

Jack Daniels to Burbon, wypijcie sobie szklaneczke Jacka a potem np Grantsa (Whisky). Zobaczycie że burbony są słodkie i walą jak perfum; p



też się zgodze z tym burbonem, jebie lakierem

lapsikoss

2012-08-07, 21:19
Johnnie Walker czerwony na przykład średnio mi podchodzi, a czarny to poezja.
Jack Daniel's whiskey uwielbiam, polecam zwolennikom "niepopularnych trunków" w wersji single barrel.
A najlepsze z tych, które miałem okazję próbować to Chivas Regal 25 (najlepsze w znaczeniu, że najbardziej MI smakowało).

Każdy alkohol wart jest spróbowania, jedni lubią Tatrę i Tyskie, inni czystą, jeszcze inni Malibu, a niektórzy Whisky i Whiskey. Po co się z tego powodu kłócić? Polska...

si...........er

2012-08-07, 21:44
100 lat temu upiłam się tym syfem, tydzien mój pot tym pachniał, co za szajs

andreez91

2012-08-07, 22:15
Miczok13@ niby nektar gimbusów ale moim zdaniem jeden z lepszych tańszych whiskey dostępnych w PL lubię ten czekoladowy aromat po wypiciu, niezbyt mocne gryzienie w gardziel moim zdaniem bardzo bardzo zacny trunek z rana pół szklaneczki i człowiek inaczej żyje :D szkoda tylko ze gimbaza psuje renomę Jacka :/

suchy945

2012-08-07, 22:36
hycel napisał/a:

Się jarają prawie najtańszym łiskaczem w kałflandzie k***a. Chivasa Royal się napijcie, nawet nie wiecie co to jest, jak nie wygoglujecie.
Znalazła się szlachta co pije barwioną gorzałę.



Chyba Chivas Regal...