18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja pierdolę

cryptic • 2012-08-22, 23:01

Amerykańscy żołnierze dopuścili się wtedy brutalnego mordu na 24 Irakijczykach. Wśród zamordowanych znalazły się kobiety i dzieci. Do masakry doszło, gdy wybuch przydrożnej bomby pułapki zabił żołnierza piechoty morskiej. Jak powiedział amerykański kongresman, weteran wojny wietnamskiej John Murtha, który relację o incydencie otrzymał od wojskowych USA, koledzy zabitego żołnierza zastrzelili wtedy kilku cywilów w taksówce i wtargnęli do domów w pobliżu miejsca eksplozji. Tam zastrzelili kolejnych kilkanaście bezbronnych osób, w tym kobiety i dzieci.

Kakushkin

2012-08-22, 23:06
No cóż, Kora za 3 gramy trawki może dostać do 3 lat, a taki prezes Amber Gold za wych*janie wszystkich na grube miliony do 5 lat :)
Sprawiedliwość musi być.

wiesiors4

2012-08-22, 23:16
Damundo napisał/a:

No cóż, Kora za 3 gramy trawki może dostać do 3 lat, a taki prezes Amber Gold za wych*janie wszystkich na grube miliony do 5 lat :)
Sprawiedliwość musi być.


Tak, też oglądamy kwejki, nasi znajomi wstawiają je na swoje walle :roll:
świat jest popie**olony i nic z tym nie zrobisz.

Sz...........an

2012-08-22, 23:21
@up nie świat tylko ludzie. A wszystko kręci się wokół forsy i władzy.

Kakushkin

2012-08-22, 23:26
@wiesiors4

Taką wiedzę nabyłem w nieco innych mediach niż portale dla gimnazjalistów ;)

kaiel

2012-08-22, 23:27
kolejne idiotyczne porownanie w stylu: kominiarz jest czarny wiec jest murzynem ,banan jest zólty wiec jest ...

kaziolord

2012-08-23, 00:26
USA = pojeby i tyle, mam nadzieje że im chociaż kosmici dojebią.

makabrax

2012-08-23, 01:12
@Damundo
dodajmy że Korę chcą politycy od palipsa bronić oraz róznego rodzaju "artyści" polscy również chcą aby ja "uniewinnić", a jak ciebie przyk***ią za posiadanie grama to cie wpie**olą wyrok i nikt się nie wstawi... równi i równiejsi...

dN...........N!

2012-08-23, 02:37
no ale przecież wszyscy doskonale wiemy, że prawo jest po to żeby likwidować indywidualistów.

rząd musi mieć monopol na narkotyki, alkohol, zabijanie, torturowanie i okradanie plebsu.

poza tym jeszcze jedna sprawa - rządy są własnością bogatych.

NiedźwiedzioGłowy

2012-08-23, 02:50
To was w ogóle dziwi?

Gdyby ten morderca gwałciciel albo żołnierze zamordowali osoby zarabiające miliardy dolarów tak, jak przemysł muzyczny, to by się skończyło na kilkunastokrotnych dożywociach. Ludzkie życie nie ma wartości, jeśli człowiek sobie na nią nie zapracuje.

xterminatorx

2012-08-23, 08:31
Nie Kora, tylko od teraz Olga J. :mrgreen: Czy to się komuś podoba czy nie, posiadanie marihuany jest przez polski system prawa zakazane. Wk***ia jedynie fakt, że jak znajdą przy jakimś małolacie śladowe ilości zielska to młodzik ma przej***ne i może to ciążyć w jego młodym życiorysie, a gdy sprawa dotyczy jakiejś ćpunki z pierwszych stron gazet to nagle robi się wrzawa - ale jak to? Przecież Kora to ikona polskiej sceny muzycznej. Dla mnie osobiście może być biskupem. Złamała prawo niech odpowiada tak jak zwykły zjadacz chleba. Jeśli nie to ch*j z takim prawem.

Krzysztof_Jarzyna

2012-08-23, 08:45
W chorym państwie trzeba po prostu nie dać się złapać.

ul...........rt

2012-08-23, 11:00
Nawet film o tym zrobili Battle for Haditha.Polecam ;)

Sz...........an

2012-08-23, 14:08
Kapitalizm to jest jeden z najgorszych ustrojów. Jesteś silny, masz władzę i pieniądze to przetrwasz. Nie masz nic, to lepiej jak najprędzej zaopatrz się w rewolwer i strzel sobie w głowę zanim zrobi to ktoś lepsze od ciebie. Całe szczęście że ustrój nasz w Polsce przypomina mieszankę gówna ze szczochami. Wolę to niż czysty kapitalizm. U nas podatek od wzbogacenia wynosi 10% u nich 50%.

St...........el

2012-08-23, 20:56
Szeryfian, ale z ciebie pojeb. Łudzisz, w innych ustrojach nie było inaczej? :homer:

Niesprawiedliwość społeczna jest od zarania dziejów, czy podoba ci się to czy nie.