18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja pierdolę

cryptic • 2012-08-22, 23:01

Amerykańscy żołnierze dopuścili się wtedy brutalnego mordu na 24 Irakijczykach. Wśród zamordowanych znalazły się kobiety i dzieci. Do masakry doszło, gdy wybuch przydrożnej bomby pułapki zabił żołnierza piechoty morskiej. Jak powiedział amerykański kongresman, weteran wojny wietnamskiej John Murtha, który relację o incydencie otrzymał od wojskowych USA, koledzy zabitego żołnierza zastrzelili wtedy kilku cywilów w taksówce i wtargnęli do domów w pobliżu miejsca eksplozji. Tam zastrzelili kolejnych kilkanaście bezbronnych osób, w tym kobiety i dzieci.

Keepo

2012-08-23, 21:05
To chyba proste że dostał najwięcej ten kto teoretycznie "nic nie zrobił", bo korporacje na tym straciły. A oni mają wszystko w kieszeni. Mają prywatne armie, polityków, sędziów wszystko one k***a rządzą tym światem.

dback

2012-08-23, 21:06
To jest prosty dowód ile warte jest ludzkie życie a ile pieniądze...

Tuiq

2012-08-23, 21:07
Bo ten pierwszy był gruby.

St...........ke

2012-08-23, 21:11
Za gwałt, czy morderstwo karą też byłoby zapewne 50 lat. Oczywiście, gdyby gwałciciel/morderca podpadł tej samej osobie, co Kim Schmitz. Pieniądz robi swoje ;) a w przypadku Schmitz'a to utrata przez pewną grupę sporych pieniędzy.

;

2012-08-23, 21:13
ten fiut nas okradał... koniec kropka.

mjr

2012-08-23, 21:13
Grubas okradał amerykańskich żydów.
Drugi gość zabił kobietę, ale nie prawdziwą amerykankę.
A te trupy w Iraku to dla nich tylko zwierzęta.

Wyroki są dostosowane do ofiar...

toka

2012-08-23, 21:18
@Damundo
Nie wiem jak ty, ale ja prezesowi Amber Gold dał medal za super pomysł. Jak ktoś jest debilem to niech inwestuje kasę w takie firmy, a potem narzeka że stracił. Już jeden z pseudoposłów wpadł na pomysł, żeby skarb państwa pokrył straty osób. Jak dla mnie nie rusza mnie takie coś, a kasę państwową bym im nie dał.

Kedarr3

2012-08-23, 21:53
Powiem wam tyle tam gdzie sa wieksze pieniadze tam jest wiekszy wyrok proste!!!

konios

2012-08-23, 22:41
wiecie co mnie denerwoje , komentowanie wasze typu ,, przeczytalem i wytlumacze innym " a najbardziej jeden kolegi MJR po pierwsze |MARTA byla polką a ten gnojek spalil ją zywcem i odbylo sie w Angli , skad wiem ? bo znalem ja dobrze i byla siostrą mojego dobrego kumpla pochodzila z kłody woj.wielkoposkie obok Rydzyny z ktorej pochodze . a ten 3 haha ile mogl dostac amerykance przezciez nawet medale by rozdawali jakby mogli za zabijanie tych arabskich scierw\'

clemenza

2012-08-23, 23:39
wojna rządzi się swoimi prawami.

Oko112

2012-08-24, 00:30
Tego naszego kochanego prawa juz nie da się odbudować, je trzeba tylko rozpie**olić i od nowa zbudować.

sz...........an

2012-08-24, 00:57
amerykanie są normalni, dlatego rozpie**alają ciapatych zanim oni przywalą do nich z rpg albo wyciągną kałacha spod kiecy.... inna sprawa że ćwoki typu wikileaks pokazac potrafią tylko, iż oprócz 20 irackich bojowników zginął jakiś kamerzysta... i własnie wtedy najłatwiej wieszać koty na USA... BO PRZECIEŻ TACY ŹLI... przez bande patafianów polaczki uwierzą we wszystko byleby miało w tle "spisek" "zamach" "niewinni" a najgorsze jest to, że naszych żołnierzy ciągali po sądach za rozj***nie paru lepianek gdzie prawdopodobnie zakitosili sie ciapaci bojownicy zdechladu... zamiast dać im medal... ale tak to jest jak polskie prawo opiera się na helsińskiej fundacji praw dałnów a nie na doświadczeniach z ubiegłych lat

Panterusmaximus

2012-08-24, 11:07
A teraz jeszcze Brevik 21 lat za 77 osób ... pewnie windowsa miał legalnego :D

jantrzaskalski

2012-08-24, 12:48
Propsy dla typa za fragi na brudasach.

konował

2012-08-24, 17:31
Film był nawet o tym, ale nie pamiętam jak się nazywał.