18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja jestem poszukiwany? Ojojoj! - Na Drogach

GatecrasherKO • 2016-02-05, 18:56
Policjanci zauważyli kierowcę, który nie dostosował się do znaku drogowego. W czasie kontroli okazało się, że lista jego przewinień będzie dłuższa. Mężczyzna ma dokument prawa jazdy, który nie spełnia polskich przepisów, za co grozi mandat w wysokości 500 zł. Ponadto, po konsultacji z centralą, okazuje się, że jego nazwisko jest już policji znane.

ojcieckogut

2016-02-07, 12:54
drodzy Panowie powyżej, macie prawo brać udział w postępowaniu i przedstawić w nim swoje stanowisko - zawsze. słusznie Dooku piszesz, że powinni ci doręczyć do jednostki i to właśnie trzeba było napisać w uzasadnieniu odpowiedniego wniosku.
wniosek o przywrócenie terminu do złożenia odwołania -> odwołanie - > postępowanie od nowa
(w grubym skrócie i uogólnieniu dla każdego rodzaju procedury)


nie będę zamieniał naszej zacnej strony w forum porad prawnych, ale ludzie często mylą wyroki w trybach nakazowych ( czyli wstępnie wydane bez udziału oskarżonych/pozwanych, od których to wyroków można się odwołać pisząc tylko że wyrok się nie podoba ) ze zwykłymi wyrokami ( od których też z resztą można się odwołać, tylko jest trudniej)

w grubym skrócie - jak nie brałeś udziału a dostałeś wyrok - walcz

ps. Dooku jestem pod wrażeniem tego że nie wziąłeś do siebie mojej wypowiedzi i nie wyzwałeś mnie od ch.. i k..... dojrzała dyskusja w internecie.... sadistic elitą sieci :)

marecky86

2016-02-18, 14:39
k***a areszt za niestawianie się na rozprawach i NIEODBIERANIE listów?! k***a jego mać co za nazistowskie państwo. Człowiek wyjeżdża zagranicę, ale musi być w ciągłym kontakcie z ch*j wie kim, bo może przyślą mu list, który musi odebrać, ale jak polecony, to przecież sam musi być na miejscu, żeby odebrać, a jak nie to k***a areszt? :D