18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izrael zrywa stosunki dyplomatyczne z Polską

nowynick • 2018-02-01, 13:32
Decyzją premiera Izraela Benjamina Netanjahu Anna Azari zostanie wezwana do Izraela, a placówka dyplomatyczna pozostanie bez ambasadora.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zrodlo-onetu-ambasador-izraela-anna-azari-zostanie-odwolana/k52rfjj

Ja rozumiem, że niemieckie obozy śmierci muszą pozostać niemieckie i określanie ich w inny sposób powinno być karalne, ale ja pierdziele jakim kołkiem trzeba być aby w imię wybielania historii w Jedwabnym itp. najpierw dać wyciągnąć publicznie wszelakie brudy typu szmalcownicy, folksdojcze i kapusie (jakby pejsiki nie miały za uszami w tej sprawie) i psuć relacje międzynarodowe? Przecież to idzie w cały świat teraz jak to Polacy pomagali Niemcom, a teraz każą o tym milczeć (choć o gówno prawda, taka prawda pójdzie w świat). Więcej polski wizerunek na tym traci niż zyskuje. Niemcy milczą, Japończycy milczą, Turcy milczą i zamiast o masowych rzeziach na żydach/Chińczykach/Ormianach światowe media plują na naszą historię jak nigdy.

CbK

2018-02-01, 13:37
Skoro tak się upierają to piszmy wszędzie o żydowskich obozach, żydowskim gazie śmierci, o gettach gdzie żydzi uciekali przed walką o miasta w których żyli.

Wiewór

2018-02-01, 13:39
Wszystko racja tylko gdzie jest napisane, że Izrael zerwał stosunki dyplomatyczne z Polską?

Skutek tej ustawy jest odwrotny. Znowu Polska narobiła sobie na świecie wrogów.
Wszyscy dowiedzą się jaka była prawda.
Stare chińskie przysłowie mówi "nie rusz gówna po zacznie śmierdzieć".
PIS wbił patyk w sam środek mega gówna i zamieszał jak w garnku.
Zaczęło j***ć na cały świat...

100Burned

2018-02-01, 13:39
Inaczej; jeśli żydzi się plują o zakaz mówienia ,,polskie obozy ..." ponieważ wśród Polaków byli tacy, którzy w zagładzie żydów pomagali to może zaczniemy pisać w komentarzach pod każdą publikacją ,,żydowskie obozy ..." zgodnie z żydowską logiką taki termin może mieć rację bytu, ponieważ niektórzy żydzi czynnie przyczynili się do eksterminacji swoich pobratyńców.

A jeśli chodzi o jad- żyd zawsze kąsał, zawsze. Jedyna opcja żeby przed żydowskim żądłem się uchronić to bezwarunkowo przystać na ich warunki, wszystko oddać itd, a to wiadomo u nas nie przejdzie. Niech szukają innych fhajehów.

krzyks

2018-02-01, 13:41
nowynick napisał/a:

Decyzją premiera Izraela Benjamina Netanjahu Anna Azari zostanie wezwana do Izraela, a placówka dyplomatyczna pozostanie bez ambasadora.



...i tyle jest prawdy w całym tym artykule. Zerwanie stosunków wiązałoby się raczej z wydaleniem naszego ambasadora. Ta została pewnie wezwana na "dywanik" właśnie za prowadzenie niewłaściwego dialogu. Tam u nich też są debile pokroju naszego Ryśka, a u nas media, które podsycają problem.

A tu mądrości Tuska.

Donald Tusk

@donaldtusk
Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą...


Chyba nie czytał ustawy :kawa:

Jo...........23

2018-02-01, 13:43
To polski rząd powinien wywalić kłamliwą babę.
Niby wyszło podobnie, ale niesmak pozostał.

Mam nadzieję, że część rodaków wreszcie coś zajarzyła...

100Burned

2018-02-01, 13:44
krzyks napisał/a:



...i tyle jest prawdy w całym tym artykule. Zerwanie stosunków wiązałoby się raczej z wydaleniem naszego ambasadora. Ta została pewnie wezwana na "dywanik" właśnie za prowadzenie niewłaściwego dialogu. Tam u nich też są debile pokroju naszego Ryśka, a u nas media, które podsycają problem.

A tu mądrości Tuska.

Donald Tusk

@donaldtusk
Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą...


Chyba nie czytał ustawy :kawa:




No też mam nadzieję że w Izraelu jest choć jeden niedebil i zjebie z góry na dół ambasadorkę za pie**olenie głupot i szukanie dziury w całym.

A słowo tuska jest kompletnie nic nie warte, szkoda słuchać i czytać co on tam płodzi.

krzyks

2018-02-01, 13:45
100Burned napisał/a:

Inaczej; jeśli żydzi się plują o zakaz mówienia ,,polskie obozy ..." ponieważ wśród Polaków byli tacy, którzy w zagładzie żydów pomagali to może zaczniemy pisać w komentarzach pod każdą publikacją ,,żydowskie obozy ..." zgodnie z żydowską logiką taki termin może mieć rację bytu, ponieważ niektórzy żydzi czynnie przyczynili się do eksterminacji swoich pobratyńców.



W sumie skoro oni uważają, że to żydów się tam mordowało, to były żydowskie 8-)
A swoją drogą sami swoje interesy zabezpieczyli podobną ustawą o holokauście. Dzisiaj Oświęcim uważają za miejsce kaźni na żydach, a przecież żydów wykańczano w Brzezince. W Oświęcimiu byli głównie Polacy (od czerwca 1940), a żydzi głównie jako kapo. Obóz dla żydów w Brzezince został otwarty w 1942 roku.
W sumie to im powinna być na rękę ta ustawa, bo jednak żydzi, którzy kolaborowali z niemcami mieli w znaczącej części obywatelstwo naszego kraju.

Wiewór

2018-02-01, 13:48
Cytat:

No też mam nadzieję że w Izraelu jest choć jeden niedebil i zjebie z góry na dół ambasadorkę za pie**olenie głupot i szukanie dziury w całym.



Ty jesteś debil dalit. Ambasadorka jest przedstawicielką swojego kraju. Jej słowa to nie są jej prywatne przemyślenia tylko oficjalne stanowisko rządu, który reprezentuje.

pazuzu

2018-02-01, 13:48
Ja to tu tylko zostawię


100Burned

2018-02-01, 13:50
krzyks napisał/a:



W sumie skoro oni uważają, że to żydów się tam mordowało, to były żydowskie 8-)
A swoją drogą sami swoje interesy zabezpieczyli podobną ustawą o holokauście. Dzisiaj Oświęcim uważają za miejsce kaźni, a przecież żydów wykańczano w Brzezince. W Oświęcimiu byli głównie Polacy (od czerwca 1940), a żydzi głównie jako kapo. Obóz dla żydów w Brzezince został otwarty w 1942 roku.



Także śmiało- żydowskie obozy, w jednym pracowali jako szpicle, w drugim byli eksterminowani. Zgodnie z żydowską logiką oba obozy można nazywać ,,żydowskimi".

Abraxus napisał/a:



Ty jesteś debil dalit. Ambasadorka jest przedstawicielką swojego kraju. Jej słowa to nie są jej prywatne przemyślenia tylko oficjalne stanowisko rządu, który reprezentuje.



Idź zaaplikuj sobie czopera na uspokojenie.



W zasadzie dobrze, że nasz rząd mówi jak jest. Kto się ma od Polski odwrócić niech się odwróci.

mateusos

2018-02-01, 13:51
Prawda jest taka ze swiatowe media pomijajac kilka zydowskich tabloidow maja to w dupie. A tusk powinien dostac w pysk z lopaty :-|

Wiewór

2018-02-01, 13:51
Ten znowu o odbytach. JA pie**olE. Co ty masz w tej głowie? Tylko ku*asy, sodomia i odbyty.

100Burned

2018-02-01, 13:52
Abraxus napisał/a:

Ten znowu o odbytach. JA pie**olE. Co ty masz w tej głowie? Tylko ku*asy, sodomia i odbyty.



No jakoś jak widzę twój nick to od razu takie skojarzenia.

Może weź usuń konto, załóż nowe i pisz tak, żebym cie nie rozpoznał.

Weltór ma link w podpisie jakbyś chciał skorzystać :ok:

Poza tym w innym temacie pisałeś że lubisz czopery i na pewno nie miałeś na myśli motocykli. Ty i motocykl? Weź przestań :amused:

poligon6

2018-02-01, 13:54
"...i tyle jest prawdy w całym tym artykule. Zerwanie stosunków wiązałoby się raczej z wydaleniem naszego ambasadora. Ta została pewnie wezwana na "dywanik" właśnie za prowadzenie niewłaściwego dialogu. Tam u nich też są debile pokroju naszego Ryśka, a u nas media, które podsycają problem. "

I o to chodzi ustawa była dyskutowana z ambasadą Izraela i albo polacy znalexli jakiegos superinteligenta co oszwabił zydów, albo po prostu olali sprawe. wychodzi na to drugie bo wtedy gównoburza wyniknełaby wczesniej.

A co do gównianych ustaw. To amerykański kongres pogwałcił ostatnio powszechne prawo ze jak nie ma spadkobiercy to majątek przejmuje państwo. Teraz blizej nieokreslone organizacje żydowskie bedą się mogły domagac od państwa np kamienicy, której spadkobiercy zgineli na wojnie. dodatkowo rzad USA zobligował się do wywierania nacisków na takie państwa. Jak dla mnie prawniczy majstersztyk, Żydzi wygraja sobie proces w USA i w ich imieniu rzad uSA bedzie sie domagał rekompensaty. Noż k***a!