18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izrael zrywa stosunki dyplomatyczne z Polską

nowynick • 2018-02-01, 13:32
Decyzją premiera Izraela Benjamina Netanjahu Anna Azari zostanie wezwana do Izraela, a placówka dyplomatyczna pozostanie bez ambasadora.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zrodlo-onetu-ambasador-izraela-anna-azari-zostanie-odwolana/k52rfjj

Ja rozumiem, że niemieckie obozy śmierci muszą pozostać niemieckie i określanie ich w inny sposób powinno być karalne, ale ja pierdziele jakim kołkiem trzeba być aby w imię wybielania historii w Jedwabnym itp. najpierw dać wyciągnąć publicznie wszelakie brudy typu szmalcownicy, folksdojcze i kapusie (jakby pejsiki nie miały za uszami w tej sprawie) i psuć relacje międzynarodowe? Przecież to idzie w cały świat teraz jak to Polacy pomagali Niemcom, a teraz każą o tym milczeć (choć o gówno prawda, taka prawda pójdzie w świat). Więcej polski wizerunek na tym traci niż zyskuje. Niemcy milczą, Japończycy milczą, Turcy milczą i zamiast o masowych rzeziach na żydach/Chińczykach/Ormianach światowe media plują na naszą historię jak nigdy.

sezamkowyRozpierdol

2018-02-01, 16:14
Tak to jest jak się prowadzi politykę historyczną zamiast polityki ekonomicznej.
Izrael zarówno jak Polska to kraje, które mają tendencje do prowadzenia polityki historycznej onanizując się przy tym.
O ile Izrael jakimś cudem czerpie z tej polityki korzyści i wyrobił sobie kapitał na pie**oleniu o historii i holokauście (co jest dla mnie czymś kompletnie nie zrozumiałym jakim cudem świat tak zgłupiał i pozwolił żydowskim organizacjom nacjonalistycznym na okupację Palestyny - swoją drogą j***ł ją pies) to Polska prowadząc politykę pie**olenia o historii tylko na tym traci.

A swoją drogą na waszym miejscu to bym zluzował spięte dupska, bo cała ta gównoburza ma jakiś cel i nieprzypadkowo temat ten został podsunięty akurat teraz w tym momencie w rocznicę ofiar holocaustu.
Robią z was idiotów (zarówno żydów jak i polaków), to jest jeden wielki troll, wy macie się spinać a oni (rząd Izraela i rząd Polski) czerpać kapitał polityczny u siebie.

TB303

2018-02-01, 16:21
Temat wre, a PiS wymyśla nowe, bardziej udupiające społeczeństwo ustawy. Brawo dla was, bo chyba nie ma bardziej podatnego na manipulację narodu niż Polacy :amused:

sezamkowyRozpierdol

2018-02-01, 16:33
Szkoda tylko, że zablokowano zbiegowisko betonu umysłowego, pożytecznych idiotów - nacjosp***olin z ONR i RN pod ambasadą Izraela.
Mielibyśmy w wykonaniu pożytecznych idiotów z ONR czy z liżącej Putinowi dupsko Falangę/Xportal piękną antypolską prowokację o której rozpisywałyby się globalne media przez rok.
Można śmiało stwierdzić, że pisowski wojewoda mazowiecki blokując manifestację tego planktonu umysłowego uratował Polskę przed kompletną kompromitacją ze strony tych ameb umysłowych, których jedynym argumentem są palenie kukieł żyda czy hasła "żydy do gazu" :lol:

poligon6

2018-02-01, 16:47
"Temat wre, a PiS wymyśla nowe, bardziej udupiające społeczeństwo ustawy.'

Niestety nie czytam GW, musze poczytać to się dowiem jak PiS mnie udupił.

TB303

2018-02-01, 16:50
Cytat:

Niestety nie czytam GW, musze poczytać to się dowiem jak PiS mnie udupił.


Do mnie nie pisz, bo z tobą nie rozmawiam, prosty człowieczku. Swoją drogą - jak na kogoś kto "nie lubi PiS-u" - dosyć często stajesz w ich obronie.

Belial

2018-02-01, 17:10
Dopóki wrogowie państwa polskiego nie będą ślizgać się na sznurach w wannach lub ginąć w innych wypadkach drogowych, ew. strzelać sobie dwa razy w tył głowy (tak jak dzieje się to z wrogami każdego szanującego się państwa), nie oczekujmy że cokolwiek ulegnie zmianie. Tym bardziej im się odechce, gdy zdadzą sobie sprawę, że podstawy na których opierają swoje oskarżenia, są marne. Nikt nie będzie ryzykował życia dla kreowania fałszywych narracji. No, może nieliczni.

:ok:

spoiler

sezamkowyRozpierdol

2018-02-01, 17:53
A ci dalej o wieszaniach przeciwników politycznych na sznurach i o mordowaniu przeciwników politycznych.
Wam się marzy stalinowska Polska widzę :amused:
Ja rozumiem, że takimi kategoriami myślą elity rządzące z zapędami totalitarnymi, którzy na każdym kroku próbują ograniczyć swobody obywatelskie, wolność oraz prawa w tym wolnego rynku coraz bardziej upie**alając przedsiębiorczość, ale jeżeli coś takiego pada z ust zwykłego szarego kowalskiego, który ma gówno do powiedzenia i jest nikim w hierarchii społecznej a dokładniej - jest tylko zwykłym posłusznym robolem mającym zapie**alać do śmierci na upadające ekonomicznie państwo to pokazuje, jak bardzo ludzie mają sp***olone mózgi i jak bardzo są gotowi oddać swoją godność i wolność i być poddańczym robolem wobec niewybieralnej kasty osób mających największy wpływ na tą planetę.
Gratuluję sp***olenia umysłowego, umysłu-niewolnika i chęci popierania bandyckich metod zwalczania oponentów politycznych charakterystycznych dla bandyckich totalitarnych państw typu Korea Północna ;-)

poligon6

2018-02-01, 18:01
TB303 napisał/a:


Do mnie nie pisz, bo z tobą nie rozmawiam, prosty człowieczku. Swoją drogą - jak na kogoś kto "nie lubi PiS-u" - dosyć często stajesz w ich obronie.



Zwisa mi to kalafiorem, komentuje tylko lemingowy ból dupy. A moze nam opiszesz jak cie PiS prześladuje, jakieś przykłady?

"A ci dalej o wieszaniach przeciwników politycznych na sznurach i o mordowaniu przeciwników politycznych. '

Jesteś tak tępy że nawet iron/sarkazmu nie zauważasz.

sezamkowyRozpierdol

2018-02-01, 18:11
@poligon6

Nie rozmawiam z Tobą, Nie jesteś wartościowym człowiekiem na poziomie, Jesteś tylko żywym gównem, betonem, który nie potrafi niczego innego w życiu robić, nigdzie do pracy cię nie przyjęli, ale przyjęli cię do sztabu pisowskich trolli internetowych i tylko z tego możesz utrzymać swoje wynajmowane gówno-mieszkanie w bloku za 1200/msc.
Sram na Ciebie, za 6 lat jak skończy się kadencja pisu (zakładam jeszcze jedną) to cię zwolnią i pójdziesz pod most i żebrać na ulicy biedaku polaku :amused:


TB303

2018-02-01, 18:16
Cytat:

poligon6


TB303 napisał/a:

Do mnie nie pisz, bo z tobą nie rozmawiam


Jesteś tak tępy, że nie rozumiesz prostego komunikatu?

Informacja specjalna dla debila: To było pytanie retoryczne.

Koniec.

poligon6

2018-02-01, 18:24
"Sram na Ciebie, za 6 lat jak skończy się kadencja pisu (zakładam jeszcze jedną) to cię zwolnią i pójdziesz pod most i żebrać na ulicy biedaku polaku :amused: '

Na razie to sam się osrałeś przegrywie.

"Jesteś tak tępy, że nie rozumiesz prostego komunikatu?

Informacja specjalna dla debila: To było pytanie retoryczne."

Kolejny osrany lewus się zapowietrzył.

lesiot

2018-02-01, 19:04
poligon6 napisał/a:

Kolejny osrany lewus się zapowietrzył.



Przypominam Ci, że dopóki popierasz PiS, bronisz ich durny lewicowych ustaw i poglądów, dopóty sam jesteś typowym lewakiem.
Było o tym już tyle razy, a Ty nadal głupa rżniesz i udajesz, że jesteś "prawicowcem".
Dopóki oboje mamy tak skrajne poglądy i ja świadomie i z pełnym przekonaniem mówię, że mam poglądy prawicowe, to Ty jesteś zwykłym tępym PiSowsko lewakiem (PO nie jest tak lewicowe jak PiS, zrozum to i pogódź się z tym).

TB303

2018-02-01, 19:10
poligon6 napisał/a:

Kolejny osrany lewus się zapowietrzył.


Poglądowo jestem w jakiś 70% prawicowcem, więc ci nie wyszło, pajacu!

poligon6

2018-02-01, 19:15
"Przypominam Ci, że dopóki popierasz PiS, bronisz ich durny lewicowych ustaw i poglądów, dopóty sam jesteś typowym lewakiem.
Było o tym już tyle razy, a Ty nadal głupa rżniesz i udajesz, że jesteś "prawicowcem".

A co ma ustawa o IPN wspólnego z lewicą?, Ustawa o aptekach, cenach minimalnych na ksiązki czy zakazu handlu w niedziele, rozdawnictwo 500+ to są lewicowe ustawy.


"Dopóki oboje mamy tak skrajne poglądy i ja świadomie i z pełnym przekonaniem mówię, że mam poglądy prawicowe, to Ty jesteś zwykłym tępym PiSowsko lewakiem (PO nie jest tak lewicowe jak PiS, zrozum to i pogódź się z tym).'

Ogólnie mam wyj***ne na te rzady jak i poprzednie i śmieszą mnie te lamenty jak to jest źle w Polsce. Jest tak samo jak było za PO. Za PO PiSiory twierdziły ze Polska w ruinie dziś lemingi twierdza ze Polska w ruinie i mamy do tego jeszcze dyktaturę.

"Poglądowo jestem w jakiś 70% prawicowcem, więc ci nie wyszło, pajacu!"

Zapewne, już kilku takich spotkałem tutaj, dali się pokroić że są liberałami/prawicowcami, a o komuniźmie potem pisali że były wypaczenia i ogólnie nie wyszło ale założenia były dobre! PiS to komuna ale najlepszy byłby socjalizm, w ostateczności panstwo socjalne na kształt skandynawski buhahahahahaha!

SQRW3L_ponury

2018-02-01, 19:55
poligon6 napisał/a:


Ogólnie mam wyj***ne na te rzady jak i poprzednie i śmieszą mnie te lamenty jak to jest źle w Polsce. Jest tak samo jak było za PO. Za PO PiSiory twierdziły ze Polska w ruinie dziś lemingi twierdza ze Polska w ruinie i mamy do tego jeszcze dyktaturę.


Poza faktem ze zadłużają nas szybciej, skłócają ze wszystkimi sąsiadami a na kazdym kroku wprowadzają bylejakość i bezmyślne partyjniactwo to jest faktycznie identycznie - jota w jotę to samo...