18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Istotne pytanie na Marszu Niepodległości

Sl...........nx • 2012-11-14, 10:50
Ciekawe, jaka była odpowiedź.


malyrataj

2012-11-14, 20:13
Ok gimbusy, przekonaliście mnie, na następnych wyborach zaznaczę Kaczyńskiego

piotruniusz

2012-11-14, 20:33
lepiej być narzedziem PISu...

Mr Twincal

2012-11-14, 21:18
A mundur to bodaj rosyjski ma na sobie- ot ironia :homer:

każdyloginzajęty

2012-11-14, 21:59
Śmiać mi się chce jak widzę manifestacje lewaków i narodowców.. tacy oni biedni i pokrzywdzeni w demokratycznym państwie (kulejącym ale w miarę demokratycznym). Po dojściu do władzy pierwsze co robią zarówno komuchy jak i narodowcy to zmiany w ordynacji (pozwalające im rządzić bez społecznego mandatu w przyszłości) i przysłowiowy "zamordyzm" wobec tych, którzy się z nimi nie zgadzają.

Bila

2012-11-14, 22:14
Wróżę mu piękną przyszłość,niedługo ktoś mu załomoce do drzwi o 6.00.

Sl...........nx

2012-11-14, 23:29
anonymousm napisał/a:

Red. Slonx,
dzięki za wyróżnienie. Być uznanym przez ciebie za idiotę, to prawie jak nominacja do Nobla - i to pokojowego, ekonomicznego i literackiego zarazem.
Teraz jednak muszę już wracać do pracy. Powodzenia w prowadzeniu firmy! Sądząc, po ilości gówna, które tutaj publikujesz, masz pewnie małą firemkę PR, którą wynajełą sobie PIS, bo nie sądzę, żebyś był w stanie zarobić jeszcze złotówkę, robiac cokolwiek innego, tak bardzo zajęty jesteś demontrowaniem w necie swojej ingorancji.
Chyba, że jesteś, jak podejrzewam, nie właścicielem firmy, byłym gwiazdorem dziennikarwtwa i rzemiosła, a bezrobotnym, niewykształconym fantastą, któremu mamusia opłaca Internet, żeby mógł cały dzień się skarżyć wirtualnym kolegom i zbierać wirtualne piwa.



Jak ty mnie dobrze znasz.
Przejrzałeś mnie, muszę się gdzieś ukryć.

Ludzie, głosujcie na PiS! Każdy, kto krytykuje platformę, jest za Kaczyńskim! Tako rzecze największy mędrzec sadistica, którego słowa niniejszym cytuję.

dadzbog2

2012-11-19, 20:42
Radoslav77 napisał/a:





Wojsko a policja to jest co innego, mają inne przysięgi -tekst poniżej.
Za komuny było zomo, ormo, SB-cja. Dziś dzieje się to samo. Na początku roku Tusk już coś przeczuwał odnośnie nastrojów w Polsce, dał policji podwyżki a sądom chce dać więcej samodzielności - to są sygnały "miłujcie mnie i chrońcie a i ja o was nie zapomnę" :) .
Znalezione w necie:


P.S. Czujesz się takim patriotą a czy przeczytałeś chociaż raz konstytucję?
Zapewniam że czyta się ją łatwo i bardzo szybko:
http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm



tak czy srak, kompadre Oni tak jak i ja pójdą za Polske w bój.