18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ISLAMOFOBIA

galanonim • 2013-05-25, 18:57
W ciągu 48 godzin od zabójstwa Rigby'ego przez dwóch czarnoskórych napastników policja otrzymała na specjalnej gorącej linii telefonicznej doniesienia o ok. 140 incydentach uznanych za przejaw islamofobii - pisze sobotni "Independent"

"ISLAMOFOBIA" ... nowa linia obrony islamu...



zrodlo: interia.pl

Ba...........co

2013-05-25, 20:04
Rasizm - to brzmi dumnie!

Ptoon

2013-05-25, 20:51
Końcówka fobia zakłada, że nie masz argumentów i jesteś psychicznie chory! Tak więc, ANTYISLAMIZM to jest pojęcie, którego trzeba używać! A teraz miłego meczu życzę...

Kuriki

2013-05-25, 21:22
I z wikipedii:
"Islamofobia – antyspołeczne uprzedzenie i dyskryminacja w stosunku do islamu i muzułmanów. Pojęcie odnosi się do wszelkich przejawów dyskryminacji i rozpowszechniania nienawiści.

Określenie "islamofobia" pochodzi od słów: nazwy islam i greckiego słowa phóbos (gr.φόβος) – strach. Termin ten używany był już w latach 80. XX wieku[1].

W 1997 roku brytyjski think tank, Runnymede Trust określił islamofobię jako "strach i nienawiść wobec islamu i wynikające z nich strach i wrogość wobec muzułmanów", zaznaczając, że przejawem islamofobii jest także dyskryminacja ekonomiczna, społeczna i socjalna wobec wyznawców religii islamu[2].

Pojęcie bywa krytykowane przez ateistów takich jak Sam Harris jako używane w celu zablokowania krytyki religii [3]."

Serio k***a? Islam to coś co powinno zniknąć z tego wszechświata bo dąży do brutalnego i całkowitego podporządkowania swoim chorym prawom reszty świata :nietoperz:

DaWeed

2013-05-25, 22:16
j***ć wszystkich ciapatych - to jest powód do dumy

brudny

2013-05-26, 00:02
Tak jestem Islamofobikiem :d

Nejm

2013-05-26, 00:03
Od momentu zabojstwa tego Anglika przez muzulmanow, Sadistic wręcz błyszczy! Boże jak tu pięknie <łezka w oku> Wbrew pozorom to najpiekniejszy okres w moim życiu.

Wypie**alać z europy !

Dobrutro

2013-05-26, 00:03
Fobia to nieuzasadniony lęk przed czymś. Tutaj powinno używać się zwrotu wstręt. Czyli islamowstręt, albo homowstręt.

Zella

2013-05-26, 00:04
Ja bym to nazwała instynktem samozachowawczym. :roll:

Plecionkarz

2013-05-26, 00:05
Fobia sugeruje, że ktoś jest chory, ma jakieś problemy z psychiką. O wiele lepiej mówić, że się ma: ciotowstręt, arabowk*** czy też żydopogardę.

Robot

2013-05-26, 00:30
W stolicy Dagestanu był zamach, pie**olnęła w powietrze kobieta-samobójczyni, zabiła parę osób, wielu raniła - brudne ścierwo w akcji.

Kakushkin

2013-05-26, 00:35
Nie jestem językoznawcą czy nawet humanistą, ale dla mnie te wszelkie islamoFOBIE czy homoFOBIE to z p*zdy wymyślone przez lewaków określenia, żeby się czepiać ch*j wie czego normalnych ludzi. Fobie to rzeczy których się boimy, a bierze się to słowo do określania rzeczy/zjawisk/emocji, które wywołują niechęć, nienawiść. Ludzie napie**alający szmatogłowych pałami po mordzie raczej się ich nie boją, chcą im pokazać gdzie ich miejsce i że mogą wypie**alać robić burdel u siebie, a nie na czyimś podwórku. Stąd wg mnie 'fobia' raczej tutaj nie pasuje..

elKuna

2013-05-26, 00:37
Jak inaczej nazwać irracjonalny strach przed Muzułmanami. Przecież większość z was nie widziała Muzułmanina na oczy więc czemu się wypowiadacie