18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ISLAMOFOBIA

galanonim • 2013-05-25, 18:57
W ciągu 48 godzin od zabójstwa Rigby'ego przez dwóch czarnoskórych napastników policja otrzymała na specjalnej gorącej linii telefonicznej doniesienia o ok. 140 incydentach uznanych za przejaw islamofobii - pisze sobotni "Independent"

"ISLAMOFOBIA" ... nowa linia obrony islamu...



zrodlo: interia.pl

Maciek22377

2013-05-26, 00:41
No k***a ja tu czegoś nie rozumiem, jakaś j***na zaraza wpie**ala się z butami do każdego państwa, panoszy się tam jak jakaś k***a szarańcza, gwałci zabija ch*j wie co jeszcze, a chroniona jest lepiej niż strefa 51... no k***a w każdym państwie powinna się zebrać taka konkretna grupa "miłośników" takiego rodzaju gówna i im naj***ć za wszystkie czasy... a po rynkach itp powinni chodzić akwizytorzy rozdający line z pętlą i plan miasta z zaznaczonymi obiektami szubienicopodobymi każdemu ciapatemu

jarzembina

2013-05-26, 00:41
Co jest k***a złego w tym, że boję się, że jakiś ciapaty pojeb utnie mi głowę na ulicy? Za wikipedią:
"Fobie wywoływane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które w praktyce nie są niebezpieczne. " Kto do cholery uznał, że szmatogłowi z maczetami i poj***nym prawem nie są niebezpieczni? Kto jak kto, ale Anglia powinna się cieszyć z takich incydentów i pochwalić się określeniem "na tle patriotycznym", a nie bronić przed "islamofobią".

Carol

2013-05-26, 00:45
Standard. Antysemityzm, homofobia, itd.

kapral

2013-05-26, 01:01
islamofobia - nienawiść do islamu
homofobia - nienawiść do pedałów

przecież to jest jawna manipulacja i blokada krytyki! niech sobie W DUPĘ wsadzą te sufiksy, "fobie".

nie będę tolerował pedalstwa - mniejszości która chce rządzić większością oraz adoptować czyli NISZCZYĆ dzieci - przyszłość narodu
nie będę tolerowął islamu - religii nienawiści która przyzwala na zabijanie w imię srallaha, oblewanie kobiet kwasem bo nie zasłaniają twarzy. to jest Mój kraj do k***y nędzy i sobie po prostu nie-ży-czę a więc niechaj w trybie natychmiastowym go opuszczą. wszyscy, jebie mnie to. albo niech wyrzekną się religii.

le...........k8

2013-05-26, 01:06
Nic tak dzisiaj świetnie nie nadaje się do ograniczenia wolności słowa jak ta obrzydliwa poprawność polityczna muzułmanin zabił żołnierza? powiedzą ci, że sobie zasłużył za wojnę w Afganistanie, jakiś psychopata wzywa do walki na śmierć i życie z niewiernymi? powiedzą, że mają prawo do propagowania swojej religii.
jesteś uczciwym pracującym człowiekiem wierzącym bądź nie, ale nikomu w życiu nie wadzącym, który, po prostu chce żyć w kraju nie bojąc się dekapitacji za własną wiarę, poglądy? Nie dla islamizacji europy? Widzę przestępstwo nienawiści pójdziesz, za to do więzienia bądź zakładu dla psychicznie chorych, gdzie przemyślisz swoje niecne słowa.
To samo jest w sprawie homoseksualistów, czy analizy niezbyt czystej historii żydów.
Dziennikarzyny sterowane i opłacane kukiełki władzy nie damy się zastraszyć waszym metodą mówiąc głośno co myślimy o islamizacji europy.
Dziękuje za uwagę.

koperGT

2013-05-26, 01:19
elKuna napisał/a:

Jak inaczej nazwać irracjonalny strach przed Muzułmanami. Przecież większość z was nie widziała Muzułmanina na oczy więc czemu się wypowiadacie





Zamilcz turbanie na wieki. Wyp***j skąd przyjechałeś. I najlepiej to nie odwiedzaj tego serwisu bo cie dupa piecze widzę. Aha i nie trać czasu na te denne komentarze bo ci koza stygnie.

PS. Bezpośrednie zwroty specjalnie od małej litery.

erythnul

2013-05-26, 01:25
Poprawiłem Twoją wypowiedź.

elKuna napisał/a:

Jak inaczej nazwać irracjonalny strach przed kozojebcami. Przecież większość z was nie widziała kozojebcy na oczy więc czemu się wypowiadacie



Nigdy też nie widziałem radzieckiego żołnierza a jedak mam dziesiątki powodów by k***y nienawidzić.

Hynek307

2013-05-26, 01:28
elKuna, pewnie karmię teraz trolla, ale trudno - parę razy byłem w Londynie i już kilka lat temu (jeszcze przed poprzednimi zlotami chołoty) był tam bajzel. Ale jakoś wszysko działało. Potem najechało tam sporo Somalijskich emigrantów - ani się asymilować nie chcieli, ani nawet uszanować, że nie są u siebie - normą stały się pobicia, napady, kradzieże... Z 2 do 3 stanowisk "nawracania" na Islam w dzielnicy (Southhall np.) zrobiło się nagle takich stanowisk 15 - i to wcale nie próbujących pokojowej dyskusji (TY JESTEŚ NIEWIERNY, Powinieneś się smażyć w piekle, a twoja rodzina powinna nam służyć). Chromolę taką polemikę. Na dodatek mam wątpliwe szczęście mieć za szwagra narwanego Pakistańczyka - co prawda naszego wyznania (Katolik - gimbaza, rozpęd w ścianę, nie dyskutować), ale mentalnie nadal jest w swojej ojczyźnie (mimo, że w Anglii mieszka od późnych lat 80').

Tak więc dołączam się do pytania reszty: ILE JESZCZE TEJ Politycznej poprawności i multi-kulti będziemy mieli wciskane przez idiotów z klapkami z forsy na oczach?? Ratuje nas narazie (podkreślam, narazie) właśnie względna jednolitość narodowa razem z naszymi stereotypami. Gówniany socjal w sumie też.

paner666

2013-05-26, 01:53
Ja pie**ole co za poj***na fobofobia

Ba...........co

2013-05-26, 02:35
Islamiści nie mogą poddawać się apostazji, grozi za to kara śmierci... Ja jestem za tym, aby wszystkich chrześcijan chcących przejść na islam traktowano tak samo. Mamy świetny przykład jak murzyny wychowane w chrześcijańskiej religii przechodząc na islam zaczęły swój jihad w UK. Do k***y nędzy to nie religia a sekta, a z nimi trzeba walczyć zdecydowanie i to w zarodku, na co niestety jest już za późno, ale nie dajmy dorosnąć małym, teraz 6letnim terrorystom bo nie ogarniemy tego burdelu.

Quazzare

2013-05-26, 03:01
Basco napisał/a:

Islamiści nie mogą poddawać się apostazji, grozi za to kara śmierci... Ja jestem za tym, aby wszystkich chrześcijan chcących przejść na islam traktowano tak samo. Mamy świetny przykład jak murzyny wychowane w chrześcijańskiej religii przechodząc na islam zaczęły swój jihad w UK. Do k***y nędzy to nie religia a sekta, a z nimi trzeba walczyć zdecydowanie i to w zarodku, na co niestety jest już za późno, ale nie dajmy dorosnąć małym, teraz 6letnim terrorystom bo nie ogarniemy tego burdelu.



Cóż, moim skromnym zdaniem z fobiami powinniśmy walczyć. Najlepiej poprzez eliminacje z naszego życia czynników powodujących fobię. Zalecane jest kaliber 9mm najlepiej w promieniu kilometra :snajper2: :diabel:

donplicco

2013-05-26, 07:34
elKuna napisał/a:

Jak inaczej nazwać irracjonalny strach przed Muzułmanami. Przecież większość z was nie widziała Muzułmanina na oczy więc czemu się wypowiadacie



Nie będziesz mi imputował niczego. Dwa miesiące mieszkałem w Slough i musiałem stamtąd w podskokach wypie**alać, bo miałem dość EUROFOBII w wykonaniu muzłumanów.

Do...........00

2013-05-26, 11:08
Wolność, równość tolerancja. Cala polska antyfaszystowska. Ratujmy przybyszów z trzeciego świata, bo są biedni, w nagrodę rozk***ią nam kraj. To się nam opłaca.