18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamista grozi zamachami bombowymi w sylwestra

H88tman • 2013-12-30, 19:04
Do czego ta "tolerancja" prowadzi? Plują i grożą ludziom prosto w twarz, ale oczywiście otwarcie granic to dobry pomysł, w końcu wzbogacą nas kulturowo, jak to mówi zatrważająca część polityków idących w lewą stronę. Źródło WP.PL



Cytat:

Islamski ekstremista mieszkający w Brukseli ogłosił na Facebooku, że po zamachach w rosyjskim Wołgogradzie przyszedł czas na ataki w Belgii i Francji. Iliass Azaouaj apeluje o przeprowadzenie ich już w noc sylwestrową. Jak podaje serwis internetowy RMF FM, policja już rozpoczęła badanie sprawy. Służby nie przesądzają, jak poważne jest zagrożenie.

"To, co wydarzyło się w Wołgogradzie w Rosji jest tylko początkiem serii koszmarów, które nawiedzą niewierzących i odpowiedzą niesprawiedliwym państwom na ich ucisk" - napisał Iliass Azaouaj na swoim prywatnym profilu. Dodał, że rządom Francji i Belgii, podobnie jak władzom Rosji, nie uda się zapobiec atakom.

"Gratulacje dla naszych braci na Kaukazie za te wspaniałe osiągnięcie" - napisał ekstremista, wyrażając nadzieję, że Allah przyjmie do nieba kobietę, która brała udział w zamachu na dworcu w Wołgogradzie.

Azaouaj wezwał muzułmanów, by w noc sylwestrową zebrali się na placach, gdzie będą gromadzili się świętujący ludzie. Zaproponował kilka miast i miejsc, m. in. Brukselę i Antwerpię oraz "Atomium" - słynny, gigantyczny model cząsteczki żelaza, który znajduje się w belgijskiej stolicy.

Iliass Azaouaj urodził się w 1991 roku w Brukseli w rodzinie marokańskich imigrantów. Od kilku lat był lokalnie znanym ekstremistą. W lipcu tego roku zyskał szerszy rozgłos swoimi deklaracjami poparcia dla islamistów walczących w Syrii. Twierdził również, że sam przyłączył się do jednej z brygad mudżahedinów. Na swoim fanpage'u i prywatnym profilu w serwisie Facebook często umieszcza materiały o charakterze ekstremistycznym. Podaje się za kaznodzieję i członka Al-Kaidy.

Policja poważnie traktuje najnowsze deklaracje islamisty. Na razie nie informuje jednak, czy w związku z tym środki bezpieczeństwa zostaną jutro zwiększone.


mataertest

2013-12-30, 21:37
Właźcie na jego profilek sk***iwijek i bluzgajcie na allaha i żeby wypie**alali z europy. Może to sk***iela wku rwi i na serio będą te wybuchy jutro, i debile z zachodu wyplenią to gówno.

Ciesin

2013-12-30, 21:39
Tak się zastanawiam, co by było, gdyby ciapki dokonały takich ataków np. w Moskwie i przyznali się do tego publicznie? Myślicie, że którykolwiek zdążyłby dotrzeć do granicy Rosji?

is...........ay

2013-12-30, 21:45
Policja powinna zrobić taką sylwestrową akcję, wejść potajemnie każdemu podejrzanemu do domu i popodmnieniać im te wszystkie ładunki na ognie rzymskie. Ładnie by taki zamach wyglądał nocą. :>

mataertest napisał/a:

Właźcie na jego profilek sk***iwijek i bluzgajcie na allaha i żeby wypie**alali z europy. Może to sk***iela wku rwi i na serio będą te wybuchy jutro, i debile z zachodu wyplenią to gówno.

Dorzućmy jeszcze coś w stylu: "Pozdrowienia od sadistic.pl", albo "Tu Polska. Przejmujemy ten profil".

kawałchuja88

2013-12-30, 21:49
Najbardziej mnie wk***iają i śmieszą zarazem opinie lewaków na temat islamizacji i multikultu w europie.
Jedni lewacy nie widzą żadnej islamizacji i wszędzie widzą faszyzm nazizm rasizm itp. bo przecież prawica wiecznie zła a islamizacja to ich chory wymysł po to aby usprawiedliwić rasizm itp.
Drudzy lewacy to takie cioty co na wszystko się godzą oprócz rasizmu i nazizmu i nie posiadają żadnej woli walki oprócz rasizmu i nazizmu i powiadają " no trudno jeśli tak ma być to niech i tak będzie nie będę się sprzeciwiał, świat idzie do przodu to i ja muszę przecież wszystko jest lepsze od rasizmu".
Spotkałem w życiu lewaka typ pierwszy i typ drugi, łatwo ich po wyglądzie poznać, zresztą głównie to są ludzie albo z bogatych domów, albo tacy co mieli Ubeka w rodzinie czy jakiegoś innego wysokiego postawionego w przeszłości komunistę czy żyda.Wyglądem przypominają albo nowoczesnych metali czy punków ch*j go jeden wie albo mega rapsów co marzą o murzyńskiej pale na swoim czole.
Takich typów lewactwo unika zawsze walki oni po prostu są p*zdami od urodzenia i o tym wiedzą i to akceptują, jest jeszcze jeden typ lewaka, który jest bardzo groźny i tam też można spotkać koksów tak jak i u nazi skinów czy nacjonalistów chodzi między innymi o sharpów, to są jedyni twardzi lewacy na szczęście jednak sharpów jest zajebiście mało a większość szeregów lewackich wypełniają cioty i p*zdy.
Ja człowiek na zawsze prawy, wszędzie poznam lewaka i nigdy się jeszcze nie pomyliłem.I lewactwu po wsze czasy czarny ch*j w dupę i zaciśnięty sznur na szyję tak samo jak arabom, murzynom, feministkom, islamistom, pedałom i wszelkiej podludzkiej masie.
Slava białej rasie i Slava Polsce!

Zr...........PL

2013-12-30, 21:57

towojtekprzyniosl

2013-12-30, 22:39
Tylko żeby w Belgii i Francji nie wprowadzali dodatkowych środków ostrożności, bo przyjdzie im za to przepraszać...

Bobikufel

2013-12-30, 23:14
pianista napisał/a:

Mam nadzieję że dojdzie do ataków we Francji, Niemczech i Belgii, do tego UK jeszcze. Może się idioci obudzą i w porę wypie**olę tą śmierdzącą zgraje do ich lepianek z gówna na dalekim wschodzie



wszystko spoko tylko że twoja rodzina może tez na tym ucierpieć...

pi...........ta

2013-12-30, 23:19
@up
Musi dojść do punktu zapalnego, a bez ofiar takie coś nie będzie miało miejsca. Państwa zarażone islamizacją w końcu mają pretekst żeby wypie**olić do 4 pokolenia to islamskie ścierwo. W takich sytuacjach na wszystko znajdzie się paragraf. Ja na miejscu władz pozbyłbym się tego całego ciapatego towarzystwa i miał spokój... ( a'la to co zrobił Gomułka z żydami w latach 60', tylko bardziej stanowczo i krwawo, żeby zapamiętali z kim zadzierali )

pulqita

2013-12-30, 23:40
A ja Wam powiem, że politycy np z Anglii czy Francji nic nie mówią, ponieważ arabusy łożą np na piłkę kupę szmalcu i pewnie tym pod krawatami też coś skapnie. Dlatego jest jak jest i premier WB gada na Polaków, a słowa złego na islamistów nie mówi.

pieczaraXd

2013-12-31, 00:23
a mi sie wydaje że to jednak nie są Marokańczycy czy niewiadomo kto, obejrzyjcie do końca to zaczaicie o czym mówie i już będzie nas więcej :D

Polska dla Polaków :D

hogg

2013-12-31, 01:40

ElementalX7

2013-12-31, 03:29
Pierdo*one gówno niech wraca na swoje pustynie...

Rok temu policja to znalazła parę ulic dalej od mojego miejsca zamieszkania.. Żyć ze świadomością, że w każdej chwili coś może zostać wyje*ane w powietrze...

"Islam Religia pokoju" pfi..


0nline

2013-12-31, 08:33
Tak mi się w temacie przypomniało, podaję za stroną alexjones.pl:

Muzułmanie w Europie nie zamierzają się asymilować
Cytat:


Pracownicy Berlińskiego Ośrodka Socjologii postanowili przeprowadzić badania nad postawami światopoglądowymi muzułmańskich imigrantów mieszkających w Unii Europejskiej.

Przepytanych zostało 12 tysięcy wyznawców Allaha zamieszkujących Niemcy, Francję, Holandię, Austrię i Szwecję. Wyniki badań pokazały, że próby asymilacji tej grupy religijnej to tylko mrzonki lewicowych polityków, gdyż aż dwóch na trzech muzułmanów przedkłada swoje zasady religijne ponad prawo krajów, w których zamieszkują. Dość oczywiste, że podobnie odnoszą się do norm kulturowych panujących w tych krajach.

Do tego blisko połowa z nich uważa, że Zachód chce zniszczyć islam, a takie poczucie zagrożenia budzi jedynie chęć oporu i obrony własnego światopoglądu, a nie chęć do wtopienia się w społeczeństwo, na łonie którego zamieszkują.

Badacze porównali również stopień radykalizacji nastrojów muzułmanów w zależności od kraju, który zamieszkują. Wyniki przez nich uzyskane okazały się być bardzo interesujące. Mit rozpowszechniony na zachodzie mówi, iż fundamentalizm religijny jest reakcją na odrzucenie społeczne, jakiego podobno doznają muzułmanie w Europie. W rzeczywistości najradykalniejsze nastroje przejawiają mahometanie mieszkający w najbardziej zliberalizowanym i otwartym na imigrantów kraju, czyli Holandii.

„Ten fakt zaprzecza rozpowszechnionemu poglądowi, że religijny fundamentalizm jest reakcją na odrzucenie przez społeczeństwo. Nie jest tak, ponieważ muzułmanie w Niemczech mają przecież mniej praw niż w np. w Holandii – wyjaśnia socjolog Ruud Koopmans oraz dodaje, że „W żadnym europejskim kraju nie mają tylu praw, co w Holandii”.

Na podstawie: euronews.com


ogotu

2013-12-31, 09:47
skoro w "niesprawiedliwych państwach" czują ucisk to niech spieprzają do siebie na pustynie wielbłądom buły kołysać!

MMike

2013-12-31, 10:56
"Policja poważnie traktuje najnowsze deklaracje islamisty"

Jakby traktowali poważnie, to już dawno by sk***iela zamknęli.