18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamista grozi zamachami bombowymi w sylwestra

H88tman • 2013-12-30, 19:04
Do czego ta "tolerancja" prowadzi? Plują i grożą ludziom prosto w twarz, ale oczywiście otwarcie granic to dobry pomysł, w końcu wzbogacą nas kulturowo, jak to mówi zatrważająca część polityków idących w lewą stronę. Źródło WP.PL



Cytat:

Islamski ekstremista mieszkający w Brukseli ogłosił na Facebooku, że po zamachach w rosyjskim Wołgogradzie przyszedł czas na ataki w Belgii i Francji. Iliass Azaouaj apeluje o przeprowadzenie ich już w noc sylwestrową. Jak podaje serwis internetowy RMF FM, policja już rozpoczęła badanie sprawy. Służby nie przesądzają, jak poważne jest zagrożenie.

"To, co wydarzyło się w Wołgogradzie w Rosji jest tylko początkiem serii koszmarów, które nawiedzą niewierzących i odpowiedzą niesprawiedliwym państwom na ich ucisk" - napisał Iliass Azaouaj na swoim prywatnym profilu. Dodał, że rządom Francji i Belgii, podobnie jak władzom Rosji, nie uda się zapobiec atakom.

"Gratulacje dla naszych braci na Kaukazie za te wspaniałe osiągnięcie" - napisał ekstremista, wyrażając nadzieję, że Allah przyjmie do nieba kobietę, która brała udział w zamachu na dworcu w Wołgogradzie.

Azaouaj wezwał muzułmanów, by w noc sylwestrową zebrali się na placach, gdzie będą gromadzili się świętujący ludzie. Zaproponował kilka miast i miejsc, m. in. Brukselę i Antwerpię oraz "Atomium" - słynny, gigantyczny model cząsteczki żelaza, który znajduje się w belgijskiej stolicy.

Iliass Azaouaj urodził się w 1991 roku w Brukseli w rodzinie marokańskich imigrantów. Od kilku lat był lokalnie znanym ekstremistą. W lipcu tego roku zyskał szerszy rozgłos swoimi deklaracjami poparcia dla islamistów walczących w Syrii. Twierdził również, że sam przyłączył się do jednej z brygad mudżahedinów. Na swoim fanpage'u i prywatnym profilu w serwisie Facebook często umieszcza materiały o charakterze ekstremistycznym. Podaje się za kaznodzieję i członka Al-Kaidy.

Policja poważnie traktuje najnowsze deklaracje islamisty. Na razie nie informuje jednak, czy w związku z tym środki bezpieczeństwa zostaną jutro zwiększone.


Pasatin

2013-12-30, 20:58
Autor zapomniał podpisu: "j***ć muslimów!" :D

fireelem

2013-12-30, 21:03
Nie mam nic przeciwko, żey się wysadził w sejmie, najlepiej z kolegami ;)

go...........ek

2013-12-30, 21:06
nie kapuje, dla czego takie gnoja nie zamknął i wszystkich z którymi się kontaktuje też nie zamkną :D zanim zabiją dużo ludzi

Blezzer

2013-12-30, 21:06
To Europejczycy już dawno powinni sięgnąć po ekstremizm względem muzułmanów. Wypie**olić to tałatajstwo z Europy, zostawić tylko tych zasymilowanych, którzy uczciwie pracują. Reszta won! A każdego, kto się temu sprzeciwi powinno się oskarżać o wspieranie ekstremizmu islamskiego (w imię lewackiej zasady wyzywania wszystkich od kseno- i homo- fobów, ciemngrodu, faszystów, mowy nienawiści itd.).

Emixxq

2013-12-30, 21:07
Jebnie to jebnie, przynajmniej fajerwerki za free, a drogie w tym roku :D

bisfhcrew

2013-12-30, 21:15
Wystarczy na każdym placu położyć kawałek świnki, to powinno ich odstraszyć.

kojocik

2013-12-30, 21:19
Mieszkam bardzo blisko Atomium... mam nadzieje ze mi pod domem nie pie**olnie jakaś bomba :P
Jebac tych ciapatych j***ncow. Szkoda ze zachodnia Europa tak bardzo sie pcha w te j***ne arabskie gowno.
Rozdaja ch*jom socjale etc. a teraz policja musi ganiac i szukac bomb. Gdzie ten swiat zmierza

ma...........80

2013-12-30, 21:19
Dobrze im tak, j***nym lewakom, ostatnimi czasy Cameron źle się wyrażał o Polakach. Polakach, którzy pracują i asymilują się z lokalnymi społecznościami. Na pohybel brytolom, żabojadom, belgom i innym popaprańcom.

Niechaj nasi wojacy siedzą w koszarach, piją wódkę i radośnie śpiewają... tak jak żabojady i brytole w 39'.

Oliwa nie rychliwa, zawsze sprawiedliwa.

Lord_Viader

2013-12-30, 21:19
pie**olony dzieciak (1991...) będący "autorytetem" - nieźle sk***ieli przetrzebiło, że takie młode gówna muszą mordą reklamę robić. Osama przynajmniej miał styl (AKS74U na kolanach) a ten wygląda na zwykłą p*zdę.

BorgBorg

2013-12-30, 21:19
Noc sylwestrowa to najlepsza okazja na zamachy bombowe bo wszyscy każdy słyszany wybuch traktują jako fajerwerki, uczczenie nowego roku a nie zamach na życie niewinnych ludzi.

szpaczynakurwiacz

2013-12-30, 21:25
Śmiać mi się chce z tego, za co go mogą oskarżyć? Przeczytajcie to dokładniej bo ja nie widzę w tych cytatach żadnego nawoływania do ataku, a tym bardziej, że ma się wysadzić.

Tassadar

2013-12-30, 21:31
Szabla w dłoń i islamistę goń goń goń!

Robbet

2013-12-30, 21:34
Szykuje się bombowy sylwester :)