18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intro do filmików z sadistic.pl

SpeeDe • 2013-06-13, 13:00
Witam siedzę na Sadisticu przeglądam filmy nie jestem może zbyt aktywny ale cóż. Od czasu do czasu pojawiają się różne rodzime produkcje i tutaj chciałbym wyjść z inicjatywą. Takich właśnie filmiki powinny się wyróżniać mieć jakiś wstęp który pokazuje, że pochodzą one z tego cudownego serwisu. Niech użytkownicy z innych stron też wiedzą skąd pochodzi dany filmik. To co chcę zaprezentować nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem.

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to :idzwch*j:
Link jeżeli ktoś chce pobrać LINK

Marllix

2013-06-13, 13:07
SpeeDe napisał/a:


Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to :idzwch*j:



A wiesz że za materiał własny jest piwo? 8-)

Kropa18

2013-06-13, 13:12
Mi się podoba, zobaczymy czy ktoś tego użyje :)

BulletRide

2013-06-13, 13:17
Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia ;) no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.

Sudecki

2013-06-13, 13:35
Cytat:

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem



O Ty głupi leszczu, ale ch*jowy temat!
Może być?



Teraz na poważnie - inicjatywa fajna, ale tak jak napisał BulletRide - obawiam się przesytu. Poza tym - przy jakich filmikach miałoby się to pojawiać? Materiałów własnych wcale nie ma tak dużo, większość rzeczy jest podj***na z innych portali, więc właściwie nie można tam tego dolepić.

Poza tym brakuje mi trochę jakiegoś charakterystycznego dla Sadistica elementu - jakichś różyczek analnych z harda, czy coś.

Łap piwo za pracę :thisissadistic:

SpeeDe

2013-06-13, 13:47
Sudecki napisał/a:


Teraz na poważnie - inicjatywa fajna, ale tak jak napisał BulletRide - obawiam się przesytu. Poza tym - przy jakich filmikach miałoby się to pojawiać? Materiałów własnych wcale nie ma tak dużo, większość rzeczy jest podj***na z innych portali, więc właściwie nie można tam tego dolepić.


Robiąc to chodziło mi wyłącznie o filmiki własne których jak napisałeś nie ma za dużo czyli nie groziło by to przesytem :-P poza tym jeżeli większość jest podj***na no cóż ale jeżeli ktoś zrobi materiał własny a ktoś inny podjebie go na inny portal to będzie wiadomo że pochodzi on z sadistica a zresztą ch*j jak ktoś będzie chciał to wstawi a jak nie to nie

Jesse.Pinkman

2013-06-13, 14:14
Sudecki napisał/a:

Poza tym brakuje mi trochę jakiegoś charakterystycznego dla Sadistica elementu - jakichś różyczek analnych z harda, czy coś.



Ostatnio elementem charakterystycznym dla sadola jest wrzucanie pierdyliarda gównianych materiałów o muzułmanach (dowc**y, zdjęcia, filmiki) a nie jakieś tam różyczki analne.

kamcio2604

2013-06-13, 14:17
Zaje**ste :mrgreen: ! Mi ten pomysł jak najbardziej się podoba! Duże piwo dla tego młodego Pana :)

_P...........K_

2013-06-13, 14:39
Dobra robota, ale to się raczej nie przyjmie :roll:

thoms0n

2013-06-13, 14:41
Dobre by było gdybyśmy tu małe księżniczki oglądali lub jednorożce. I trochę za długie.

Czarne tło, pie**olnięcie poniszcznego napisu SADISTIC PL, w klimacie a la dark fallout. Dźwięk rozpie**alania czegoś.
Zrobisz?

nie więcej jak 3sec

tomek1491

2013-06-13, 14:41
Wszyscy wyżej pie**olicie. Nie ma sensu, sadol powoli schodzi na psy. Bany za rasizm itp. Proszę was. niedługo każdy z nas będzie się wstydzić tu wchodzić albo mówić "widziałem na sadolu". Jeśli wszystko będzie szło w tym kierunku w którym idzie teraz to będzie konkretna lipa. Także narobiłeś się na darmo.

NomadUG

2013-06-13, 14:42
SpeeDe napisał/a:

" nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem "



To chyba słabo się postarałeś bo ch*jowe -.-

Moja :dead: babcia by lepsze zrobiła

Marian Pudzianowski

2013-06-13, 14:44
Szczerze to ch*jowe. I tak nikt tego nie użyje, bo materiałów nikt swoich prawie nie robi.

po...........cz

2013-06-13, 14:52
Mnoży się tych pierwszaków... Może jakieś sadystyczne otrzęsiny im robić?

swissman

2013-06-13, 14:53
Czy pomysł jest dobry - oczywiście.
Czy się przyjmie - może.
Czy ludzie nie będą się wk***iać - oczywiście, jak zwykle.
Ale...
Wystarczy, aby pomysł zaakceptował zarząd Sadistica. Wtedy ustalając intro podczas uploadu, skrypt dodawałaby je do filmu. Odtwarzacz na stronie odtwarzałby film od sekundy kończącej intro, a gdyby film był oglądany spoza serwisu - użytkownik widziałby je.