18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intro do filmików z sadistic.pl

SpeeDe • 2013-06-13, 13:00
Witam siedzę na Sadisticu przeglądam filmy nie jestem może zbyt aktywny ale cóż. Od czasu do czasu pojawiają się różne rodzime produkcje i tutaj chciałbym wyjść z inicjatywą. Takich właśnie filmiki powinny się wyróżniać mieć jakiś wstęp który pokazuje, że pochodzą one z tego cudownego serwisu. Niech użytkownicy z innych stron też wiedzą skąd pochodzi dany filmik. To co chcę zaprezentować nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem.

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to :idzwch*j:
Link jeżeli ktoś chce pobrać LINK

po...........cz

2013-06-13, 14:53
Na ch*j taki wstępniak? Myślisz, że ludzie mają czas by tracić dodatkowe 8 sekund na każdy odtwarzany materiał?

lopikos

2013-06-13, 14:57
A kto właściwie powiedział że musi to być na początku? Jak będzie na końcu to git

_P...........K_

2013-06-13, 15:17
@up to masz jeszcze 16 minut na wstawienie swojej wersji według tego co pisałeś przed editem :roll:

czekamy...

Graphoman

2013-06-13, 15:19
Pomysł ogólnie nie jest zły, ale prędzej bym coś takiego dawał na końcu. Bo na początku na prawdę potrafiłoby wk***ić za piątym filmikiem obejrzanym danego dnia...

Rzehooj

2013-06-13, 15:33
BulletRide napisał/a:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia ;) no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.


Rozwiązanie?
Zrobić by to intro pojawiało się tylko dla nie zarejestrowanych osób.

no_idea.

2013-06-13, 15:39
można by go skrócić do 2 sekund po prostu logo czy coś...

Polnischefuhrer

2013-06-13, 15:53
pomysł dobry ,ale to intro powinno się pojawiać tylko w przypadku materiałów własnych

Torghal

2013-06-13, 15:54
Widać, że to amatorszczyzna, jest trochę błędów, w dodatku za długie i przesycone efektami, gwiazdkami itd. jakby to był jakiś pudelek, a nie sadistic. Brawa za chęci, ale jeszcze sporo nauki przed Tobą.

korba-dawid

2013-06-13, 15:56
I teraz ktos napisze : AKCJA OD 54 s. Nie weźmie pod uwagę intro które samo by się dodało przy uploudzie i jeśli przewine i tak zmarnuje 8 s.


Ogólnie inicjatywa dobra coś podobnego z str spryciarze. Tylko właśnie myślę że na koniec było by lepiej i wygodniej.

Nejm

2013-06-13, 16:11
ch*jowy. Wiem, ze material wlasny i obroncy praw zwierzat zaczna cie bronic, ale to ze ruszyles dupe i zrobiles jakies intro nie czyni tego intra dobrym a w efekcie, twojej pracy uzyteczna.

Zatem ch*jnia :)

LubiePlacki84

2013-06-13, 16:18
Nie łatwiej w prawym dolnym rogu dac logo sadola?

slannesh

2013-06-13, 16:39
Szczerze to słabiutkie intro.
Nie wiem czy korzystałeś z Sony Vegasa czy Adobe after effect, ale mimo wszystko...
I nie chodzi mi że za mało "bajerów" (sam nie lubię przesadzonych intr trwających 30 sec lub więcej.
Sam nie jestem jakiś uber pro w te klocki ale robiło się takie rzeczy nie raz:p

wojtekrts4

2013-06-13, 16:47
Trzymajcie Sadole premke do babesnetwork com login:taqui14 hasło:taq123456
miłego fapania :orgazm:

maq2012

2013-06-13, 17:33
BulletRide napisał/a:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia ;) no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.



Rozwiazaniem jest podczepic to na koncu!