18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internetowy Bohater

Fedor • 2010-10-18, 17:34
Żadna zbrodnia się nie uchowa :karate:

Xanias

2010-10-21, 21:35
Zobacz sobie nick autora na mistrzach oraz tu. Zaraz gdy dostałem wiadomość że ktoś bez mojej zgody umieścił tu tego skrina, zarejestrowałem się.

Rh...........ox

2010-10-21, 21:39
Xanias napisał/a:

Zobacz sobie nick autora na mistrzach oraz tu. Zaraz gdy dostałem wiadomość że ktoś bez mojej zgody umieścił tu tego skrina, zarejestrowałem się.



Jeżeli Ty to umieściłeś, to zrobiłeś to na stronie do której mają wszyscy dostęp, więc sramy na Twoją zgodę bo teraz po przetłumaczeniu mogą się śmiać nawet w Taiwanie.

Jakuś

2010-10-21, 21:41
Xanias napisał/a:

Zobacz sobie nick autora na mistrzach oraz tu. Zaraz gdy dostałem wiadomość że ktoś bez mojej zgody umieścił tu tego skrina, zarejestrowałem się.


Ja mam bardziej realną wersje spodobał ci się nick i pod nim się zarejestrowałeś :homer:

Xanias

2010-10-22, 08:06
I co miał bym na celu ?Nie dostaje za to pieniędzy, po prostu nawet nie raczył podać autora.

Złowroga Pralka !

2010-10-22, 17:03
Xanias napisał/a:

I co miał bym na celu ?Nie dostaje za to pieniędzy, po prostu nawet nie raczył podać autora.



I co kolega szanowny zamierza ? Idziesz do sądu i płacisz koszty sądowe za rozprawe o naruszenie praw autorskich . + Pomyśl troche udostępniasz bez zgody drugiej osoby ( czyli bohatera ) na SS i wrzucasz to do internetu i jeszcze wymagasz teraz jakichś praw ? Sam kilka łamiesz więc dobrze się zastanów .

.:...........:.

2010-10-22, 17:06
Złowroga Pralka ! napisał/a:

na SS


A co to?

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-10-22, 17:17
No już spokojnie chłopcy i dziewczęta. Dajcie mu się przylansić i tyle. Niech ma +1 do e-penisa.

Xanias

2010-10-22, 18:15
Nie łamie żadnych praw. Chodzi ci o łamania prawa o udostępnianiu tajemnicy korespondencji, lecz tu mamy niespodziankę:

Ta korespondencja nie została uzyskana poprzez hackowanie gg, ani w żaden inny nielegalny sposób.

Jakuś

2010-10-22, 18:57
Xanias napisał/a:

I co miał bym na celu ?Nie dostaje za to pieniędzy, po prostu nawet nie raczył podać autora.


Nie wiem i mnie to nie obchodzi. Może to on jest autorem dla tego nie podał?

Xanias

2010-10-23, 13:52
Zrzut ekranu.