18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internetowy Bohater

Fedor • 2010-10-18, 17:34
Żadna zbrodnia się nie uchowa :karate:

oceniajcie

2010-10-18, 21:32
ej ALE naprawdę nic mi nie jest

vemac

2010-10-18, 21:42
@up W Łodzi też tak mówili jak pogotowie podjeżdżało :P

Alex_1

2010-10-18, 21:55
Hahaha Mistrzostwo świata. ; p

victis

2010-10-18, 21:56
na mistrzów też Ty wrzuciłeś?

jonek00

2010-10-18, 21:57
Cytat:

Denerwuje mnie, jak wchodzę na JM oglądam jakiś dobry filmik czy czytam jakiś kawał, wchodzę na sadistica a tutaj wszystko na głównej zerżnięte z innych stron jak leci.



o wypraszam sobie, ostatnio na hardzie pojawia się coraz więcej zdjęć typu "patrzcie jak sobie rękę rozj***łem".

pakicito

2010-10-18, 22:49
to prawdziwe?
jak tak to dzieciak sra w galoty od rana do wieczora zapewne xd

dback

2010-10-19, 00:00
GęsiorSB napisał/a:

@tip.top a kiedy do Was dotrze, że nie wszyscy siedzą tylko na sadisticu i odwiedzają też inne strony typu mistrzowie JM itp. Denerwuje mnie, jak wchodzę na JM oglądam jakiś dobry filmik czy czytam jakiś kawał, wchodzę na sadistica a tutaj wszystko na głównej zerżnięte z innych stron jak leci. Weźcie to pod uwagę że coraz więcej ludzi o tej porze siedzi przed kompem i się nudzi, więc sprawdza sobie też inne strony niż sadola.


a kiedy dotrze do ciebie że ch*j NAS TO BOLI! Nie chcemy wszędzie oglądać tego samego.

powerlogers

2010-10-19, 13:38
Autor obrazka na pewno jest schizofrenikiem, bo pisze sam do siebie na tym Gadu-Gadu. Nawet nie chciało mu się swojego nicka wpisać.

Hoxie

2010-10-19, 20:02
tomsson napisał/a:

"siedze z mama w kuchni i jem kolacje"

kto normalny ma komputer w kuchni



riodoro1

2010-10-19, 20:31


Succesful troll is successful.

GęsiorSB

2010-10-19, 20:35
slammer napisał/a:



W takim razie poszukaj sobie kolegów albo jakieś zajęcie, może nawet zajrzyj do książki (o ile jeszcze wiesz, co to jest).


mówi to ten, który wcale nie ma 250 godzin na sadolu i 600 wizyt...
średnio wychodzi dwie i pół godziny na każdą wizytę.

PS. może zostaniesz moim przyjacielem? upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu.
poczytamy razem, wytłumaczysz mi co to książka opowiesz mi o swoim świecie internetowego napinacza.. co? będzie fajnie.

EvilSoran

2010-10-19, 21:17
GęsiorSB napisał/a:

@tip.top a kiedy do Was dotrze, że nie wszyscy siedzą tylko na sadisticu i odwiedzają też inne strony typu mistrzowie JM itp. Denerwuje mnie, jak wchodzę na JM oglądam jakiś dobry filmik czy czytam jakiś kawał, wchodzę na sadistica a tutaj wszystko na głównej zerżnięte z innych stron jak leci. Weźcie to pod uwagę że coraz więcej ludzi o tej porze siedzi przed kompem i się nudzi, więc sprawdza sobie też inne strony niż sadola.



Mistrzowie prawie wszystko zrzynają z Zizy lub Fishek .... więc co ty pie**olisz .... popatrz na daty dodania na mistrzach a daty dodania na innych stronach o.O na mistrzów nie wchodzę od prawie roku już (sporadycznie zajrzę czy czasem może coś się poprawiło) bo wszystko to co tam jest dodane jest z innych stron czasem tylko komentami błysną ale częściej wygląda tak jakby było to ustawiane co kto ma napisać :|

Jakuś

2010-10-19, 22:40
tomsson napisał/a:

"siedze z mama w kuchni i jem kolacje"

kto normalny ma komputer w kuchni


A o internecie bezprzewodowym i laptopach na wsi słyszeli ?

Xanias

2010-10-20, 22:24
Tak się składa że to ja jestem autorem tego skrina. Dodałem go tylko na mistrzów i zerżnąłem ze swojego archiwum :)

Jakuś

2010-10-21, 19:50
Xanias napisał/a:

Tak się składa że to ja jestem autorem tego skrina. Dodałem go tylko na mistrzów i zerżnąłem ze swojego archiwum :)


Taaaaaaaaaa a ja wmyśliłem internet.