18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internetowi ateiści

Sayagin666 • 2013-12-14, 14:57



Żeby nie było, tyczy się to internetowych ateistów trolli. Jak ktoś jest ateistą - luz, niemam nic przeciwko :) Irytuje mnie sytuacja jak w obrazku. Z drugiej strony "religijni" ludzie wychodząc z kościoła potrafia powiedzieć "ooo patrz, Kowalska, tej k***y nienawidzę i mam nadzieję, że zechnie" Wiec ból dupy mam nadzieję wyczerpany :D

Przedewszystkim to być dobrym człowiekiem, wesołych świąt życzę :)

TęgiNahaj

2013-12-14, 19:52
na ch*j te spory? jak ktoś jest katolikiem to niech to zachowa dla siebie, a jak ktoś ateistą niech to również zachowa dla siebie. na ch*j drążyć temat?

krycha7

2013-12-14, 20:02
Święta BOŻEGO NARODZENIA nie mają nic wspólnego z wiarą, no proszę Cię, ktoś już tu kiedyś słusznie wspomniał, że tradycją jest to, że zostawiasz wolne miejsce przy stole, a święto jest świętem chrześcijańskim i koniec, kropka. Pozdro

Eisenhaim

2013-12-14, 20:45
Otóż kruchu. Jako ja gimbo ateista (tzn liceo) postanowiłem oświecić twoją popie**oloną chrześcijańska zakłamaną baze danych.

Boże narodzenie to święto chrześcijańskie ,ale jest jeden mankament. Polska nie zawsze była chrześcijańska. Była pogańska, miała swoich bogów, boszków, duszków itp np "babajaga" - na pewno słyszałeś

Otóż zostawianie wolnego miejsca przy stole jest tradycją pogańską poczytaj sobie o tym.
Natomiast boże narodzenie jest jak nowa tapeta na pulpicie. Niby inny ekran ale ikony i ustawienie te same.

Kiedyś tego samego dnia co boże narodzenie istniało pewne święto "Narodziny Słońca" i to one jest tą naszą tradycją.
Więc proszę wszystkich katolików o nie plagiatowanie świąt. Ja jako ateista wole poganów niż was ,a to pogaństwo jest domyślną religią polski więc możecie wypier***** do watykanu. Dziękuje dobranoc.

Rakiet

2013-12-14, 21:12
"Przedewszystkim to być dobrym człowiekiem"
Z jednej strony trochę brak tu gramatyki ale z drugiej, to najbardziej wartościowe "zdanie" jakie tu dziś przeczytałem. Piwko.

Peter-Norivotset

2013-12-14, 21:15
Zaramoth łap piwo, głowa na karku
papiesz ch*j, jp2gmd, katole xD

PiotrekMMA

2013-12-14, 21:22
No tak katolicy i te ICH święta :roll:

Hrodgar

2013-12-14, 22:04
Zarammoth napisał/a:


Jak katolicy świętują Boże Narodzenie? Chlając, jedząc? Ilu z was katolików porusza tematy religijne podczas świąt?



"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

Eisenhaim napisał/a:


Boże narodzenie to święto chrześcijańskie ,ale jest jeden mankament. Polska nie zawsze była chrześcijańska. Była pogańska, miała swoich bogów, boszków, duszków itp np "babajaga" - na pewno słyszałeś



"Polska" przyjęła chrzest w 966, mamy rok 2013, teraz policzmy ile lat "Polska" była chrześcijańska a ile pogańska.

Ponadto dzisiejsze znaczenie Polska i Polacy, ma sens tylko w odniesieniu do końcówki wieku XVIII i czasów późniejszych, wcześniej, można tylko rozróżnić "stany" mieszczaństwo, chłopstwo, szlachta, kościelni "dostojnicy".

Jestem apostatą, więc darujcie sobie do wypowiedzi o fanatyzmie.

Iperyt669

2013-12-14, 22:42
Nie mam nic przeciwko religii pod warunkiem że Polska zerwie konkordat a religia w szkołach będzie nieobowiązkowa

pinio09

2013-12-14, 22:46
Od kiedy wigilia, ubieranie choinki, dawanie prezentów ma coś wspólnego z chrześcijaństwem?
Jak chcecie sobie obchodzić boże narodzenie to sprawdźcie dokładnie daty...

da...........55

2013-12-14, 23:03
Hrodgar napisał/a:



Czyli katolik nie może nie lubić innego katolika, ale ateiści już mogą nienawidzić wszystkich. Zabawne jak ateiści mówią katolikom jak mają żyć w zgodzie ze swoją religią...



A ja myślałem, że to biblia wam mówi jak macie żyć. :D

Hrodgar

2013-12-15, 00:32
damian955 napisał/a:



A ja myślałem, że to biblia wam mówi jak macie żyć. :D



Po pierwsze, przeczytaj jeszcze raz WSZYSTKIE moje posty w tym temacie.

Po drugie, kiedy ateista krytykuje osoby religijne że powinny zachowywać się inaczej, zgodnie ze swoją religią, to tak jak by heteroseksualna osoba mówiła gejowi jak ma uprawiać seks ze swoim partnerem.

Nóż

2013-12-16, 13:01
Religia jest religią bo ma konkretne zasady. Możesz wierzyć w co chcesz ale jeśli nie stosujesz się do doktryny religii to wierzysz w coś innego. (ale póki dajesz na tacę to nikt cię z kościoła nie wyrzuci.)

No...........95

2016-03-01, 19:28
BongMan napisał/a:

Ilu jeszcze tępych ch*jów nie rozumie, że obchodzenie świąt jest w Polsce tradycją wynikająca z historii i nie musi mieć nic wspólnego z wiarą?
No nic, miłej gównoburzy, tępaki :D


ty kolego jesteś głupi albo tak mi się wydaję. Tak: tradycja, tradycja świętowania bożego narodzenia chrześcijańska tradycja, świętujemy narodzenie chrystusa zbawiciela.

Eisenhaim napisał/a:

Otóż kruchu. Jako ja gimbo ateista (tzn liceo) postanowiłem oświecić twoją popie**oloną chrześcijańska zakłamaną baze danych.

Boże narodzenie to święto chrześcijańskie ,ale jest jeden mankament. Polska nie zawsze była chrześcijańska. Była pogańska, miała swoich bogów, boszków, duszków itp np "babajaga" - na pewno słyszałeś

Otóż zostawianie wolnego miejsca przy stole jest tradycją pogańską poczytaj sobie o tym.
Natomiast boże narodzenie jest jak nowa tapeta na pulpicie. Niby inny ekran ale ikony i ustawienie te same.

Kiedyś tego samego dnia co boże narodzenie istniało pewne święto "Narodziny Słońca" i to one jest tą naszą tradycją.
Więc proszę wszystkich katolików o nie plagiatowanie świąt. Ja jako ateista wole poganów niż was ,a to pogaństwo jest domyślną religią polski więc możecie wypier***** do watykanu. Dziękuje dobranoc.


chrześcijaństwo jest domyślną religią polski a zamiast opierać się na bzdurach z internetu przepełnionych nienawiścią, ignorancją, pychą i hipokryzją ludzi takich jak ty zapytaj o to osobę kompetentą i pamiętaj Pan cię kocha.

Hrodgar napisał/a:



"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"



"Polska" przyjęła chrzest w 966, mamy rok 2013, teraz policzmy ile lat "Polska" była chrześcijańska a ile pogańska.

Ponadto dzisiejsze znaczenie Polska i Polacy, ma sens tylko w odniesieniu do końcówki wieku XVIII i czasów późniejszych, wcześniej, można tylko rozróżnić "stany" mieszczaństwo, chłopstwo, szlachta, kościelni "dostojnicy".

Jestem apostatą, więc darujcie sobie do wypowiedzi o fanatyzmie.


Wreszcie coś mądrego i z dystansem. Brawo.

pinio09 napisał/a:

Od kiedy wigilia, ubieranie choinki, dawanie prezentów ma coś wspólnego z chrześcijaństwem?
Jak chcecie sobie obchodzić boże narodzenie to sprawdźcie dokładnie daty...


I kolejny co nic wie a się wypowiada.
Św. Mikołaj dawał prezenty bezdomnym i ubogim. A wigilią świętujemy narodzenie Pana. Nauczcie się że najpierw należy poznać temat a potem pisać.

damian955 napisał/a:



A ja myślałem, że to biblia wam mówi jak macie żyć. :D


Nie wam, tylko nam. Pamiętaj że jeszcze masz czas aby się nawrócić.

Siekul

2016-03-01, 20:13
Nomads95, Kolego, odpowiedziałeś na temat sprzed 3 lat. Nie wiem czy wiesz, ale większość tych do których pisałeś już tutaj nie wchodzi, albo nie żyje.

Vendetti

2016-03-02, 08:39
@Siekul - Przecież widzisz, że debil...