18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rexopl

2013-09-16, 16:34
Nikt zdrowy na umyśle nie kupuje internetu z telefonii komórkowej ;) .
Wyjątek jest wtedy, gdy nie ma żadnej innej możliwości.

wdiko

2013-09-16, 16:43
polecam zainstalowac sobie programik kazdemu sadolowi. CfoosSpeed. Lepsze stery i priorytety dla lacza.
Mam wykupione 4mb neta a na speedtest.pl podaje mi, że mam 6 mb. Programik o tyle dobry, że rzeczywiście zniejsza pingi a raczej trzyma je na jak najniższy bazujac na średnim pingu badaneko przez jakis krótki czas. Dodatkowo świetnie się sprawdza gdy któś u was w domu zamula wam łącze torrentami. w sieci domowej wasz komp ma pierwszenstwo.

i mała wzmianka. Program jest darmowy przez 30 dni ale po uplywie tego czasu wchodzimy w
start>uruchom>regedit>i szukamy cfoos po czym klikamy na folder i dajemy usun. a potem reinstall programu :D

Nathaniel_Demerest

2013-09-16, 16:52
Już j***ni specjaliści się znaleźli na sadisticu.


A więc przygłupy, twierdzicie że koleś ma ch*jowy sprzęt więc ma ch*jowy net?


To k***a jakim j***nym cudem, ja mam w robocie skrzyneczkę, na której wiesza się czasami pasjans, a na speedtestach mam jebame 45 Mb/s ?


Jakim cudem, geniusze komputerowi!

cl...........er

2013-09-16, 17:30
Po pierwsze - po ch*j ma tyle kart otwartych? :shock:
Po drugie - test łącza przeprowadza się przy otwartej jednej karcie i wyłączonych aplikacjach, które pobierają jakieś dane :!:

:facepalm:

dumad

2013-09-16, 17:39
i po tym pokazie powinien nagrywając dzwonić dzwonkami do drzwi sąsiadów i się pytać
macie internet LTE?
mamy!
i szybko wam działa?
nie, bardzo wolno
To dlaczego k***a ludzie kochani nic z tym nie robicie. płacicie a nie macie. Ja to nagram i wyślę to TVNu

:amused:

chlop

2013-09-16, 17:49
bo to tylko z Paszportem Polsatu działa chłopcze k***a

bosman1989

2013-09-16, 19:13
No tylko pogratulować, ale pretensje to możesz mieć tylko do siebie. W LTE czasy powinny byc max 10ms, twój modem prawdopodobnie łączy się w technologii cdma;/

@MrTwardy:
Po pierwsze primo:
ilość zakładek pootwieranych w czasie speedtestu nie wpływa na jakość testu.
Po drugie primo:
Rozmowa z konsultantem jest nagrywana, a w Polsce nadal obowiązuje umowa słowna.


Jak chcesz to możesz napisać pismo do UKE ale wątpie że coś zdziałasz


pzdr

TheGucio

2013-09-16, 19:48
mieszkam na takim terenie że miałem zaledwie 2 kreski zasięgu LTE więc zerwałem umowę, a te ch*je z PLUSa doj***li mi karę 600 zł...

Liwinech

2013-09-16, 19:49
ja Mam tą Wolniejszą Neostradę i z filmami HD nie mam problemu jednak co po kablu to po kablu

M_..........._C

2013-09-16, 19:55
Osiem mega tona umowie to na umowie masz

KiecolPB

2013-09-16, 19:56
Temu to chociaż się youtube wczytuje... Nie chcielibyście internetu "mobilnego" dawnej ery... Mój 1 internet i to było takie k***a totalne gówno, 500mb limitu miesięcznie (5lat temu jak miałem 13lat) i jak mi wmówił ten j***ny ku*as w salonie że to starczy na miesiąc ściągania, uploadowania i ch*j wie jeszcze czego to uwierzyłem ponieważ nie miałem o tym pojęcia. Po przekroczeniu limitu zaczynał się totalny k***a dramat. Ściąganie czegokolwiek z prędkością 2/3kb/s rozumiecie? Parodia, czasem włączyłem google, poszedłem do kuchni zrobić sobie kanapki, przyszedłem i było wczytane w połowie. Kto wie ten wie co to za udręka. A jak sami wiecie 500mb w dzisiejszych filmach w jakości HD to jest jakieś 5 filmów 5minutowych.

iwik555

2013-09-16, 20:01
Napięty jesteś jak palendeka na żuku , spójrz na moje osiągi od tego samego " j***nego operatora"

wormarder

2013-09-16, 20:02
skoro koleś spod Krakowa to pewnie żydził na szybszy internet to teraz ma :)