18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Inteligetny kawał

Co...........aa • 2016-01-05, 22:09
Wiecie co jest paradoksem naszych czasów? To, że wymyślono już takie cuda jak:

  • inteligentny telefon
  • inteligentny budzik
  • inteligentny ekspres do kawy
  • inteligentną lodówke
  • inteligentną wanne
  • inteligentny kibel
  • inteligentny but
  • inteligentną kurtkę



jednak nikt nie wymyślił jednego
spoiler

spoiler

KrisCFC

2016-01-05, 22:10
Inteligentne gadżety wymyślono dla nieinteligentnych ludzi. :)

donkapusta

2016-01-05, 22:12
Kobieta nie musi być inteligentna. Dobór naturalny uznał, że cecha ta jest jej nie potrzebna, a może wręcz szkodliwa.

_H...........r_

2016-01-05, 22:17
Powiedz to Marii Skłodowskiej w twarz ciulu ... He he he

sard

2016-01-05, 22:17
Inteligentne kobiety mają to do siebie... że bardzo rzadko występują w środowisku...

A nie wymyślono dwóch rzeczy:
inteligentnego murzyna i inteligentnego ciapaka

Rev81

2016-01-05, 22:18
Im więcej inteligentnych rzeczy, tym mniej inteligentnych ludzi. Pamiętajmy, że to my mamy rozum i powinniśmy go wykorzystywać, a nie wyręczać się przy każdej najprostszej czynności inteligentnym szmelcem, nabijając przy okazji kiesę korporacjom.

olives

2016-01-05, 22:38
Gratuluje zaślubin!!!

saves

2016-01-05, 22:59
Zasmucę autora. Mam w rodzinie dziewczynę (siostrzenica żony) - tancerka z międzynarodowymi osiągnięciami (przez pewien czas tańczyła również w "Jaka to melodia"), atrakcyjna, pracuje jako doradca inwestycyjny. I to wszystko przed trzydziestką.
PS. Namiarów i fotek nie dam. :)

olives

2016-01-05, 23:30
up nie pie**ol dawaj filmik

KrisCFC

2016-01-06, 09:26
saves napisał/a:

Zasmucę autora. Mam w rodzinie dziewczynę (siostrzenica żony) - tancerka z międzynarodowymi osiągnięciami (przez pewien czas tańczyła również w "Jaka to melodia"), atrakcyjna, pracuje jako doradca inwestycyjny. I to wszystko przed trzydziestką.
PS. Namiarów i fotek nie dam. :)



Ok, szacun dla niej, ale jak to się ma do inteligencji? :)

HO...........OR

2016-01-06, 11:41
saves napisał/a:

Zasmucę autora. Mam w rodzinie dziewczynę (siostrzenica żony) - tancerka z międzynarodowymi osiągnięciami (przez pewien czas tańczyła również w "Jaka to melodia"), atrakcyjna, pracuje jako doradca inwestycyjny. I to wszystko przed trzydziestką.
PS. Namiarów i fotek nie dam. :)

Ty w ogóle wiesz na czym polega praca doradcy inwestycyjnego? Doradca inwestycyjny w większości instytucji ma ładnie i kompetentnie wyglądać oraz mieć dobry bajer żeby wciskać innym ludziom gotowe produkty finansowe wymyślone przez kogoś innego. Praca twojej kuzynki może i jest popłatna ale w żadnym wypadku nie wymaga wybitnej inteligencji. Co do tańca w "jaka to melodia" to chyba tylko Ty widzisz związek miedzy machaniem pupą a inteligencją.

saves

2016-01-06, 12:24
up
Chłopie... O rynku kapitałowym to ona mogłaby mnie wiele nauczyć (a troszkę go znam). Po za tym dlaczego wyrywasz z kontekstu? Widzisz tylko kręcenie tyłkiem w "Jaka to melodia", ale o międzynarodowych sukcesach już nie doczytałeś? Zapewniam Cię, że chłopak, z którym jest, trafił w jej osobie dziesiątkę na strzelnicy.
Jak to wszystko ma się do inteligencji? Pokaż mi osobnika z pięcioma klasami podstawówki, który w wieku 27 lat ma takie osiągnięcia.

przrec

2016-01-06, 12:38
nie wymyślono też inteligentnego wyborcy PO i nowoczesnej

HO...........OR

2016-01-06, 13:44
@saves Taniec rozwija przede wszystkim zdolności ruchowe i koordynacje nie inteligencje więc nie widzę żadnego związku z tematem. Wiele osób wybitnie inteligentnych posiadało niepełne wykształcenie np Quentin Tarantino - IQ 160 edukacja szkolna zakończona w wieku 16 lat, John D. Rockefeller edukacja zakończona w wieku 16 lat, Thomas Alva Edison bez wykształcenia IQ około 180 itd... Błędnie założyłeś, że sukces sportowy albo dobra praca oraz ukończone studia z góry przesądzają o wysokiej inteligencji gdyby tak zawsze było to np: prezydentem nie zostałby nigdy George Busha Junior pilot wojskowy, absolwent uczelni Yale i Harvard z IQ na poziomie 91. Wiec powtórzę to, że twoja siostrzenica jest atrakcyjna, umie tańczyć oraz ma dobrą prace nie przesądza o jej wysokiej inteligencji.

PS: jeśli masz na myśli całość rynku wtedy jest lepiej użyć sformułowania "rynek finansowy" ponieważ "rynek kapitałowy" (transakcje średnio i długoterminowe w akcjach lub obligacjach) jest jedynie jego częścią "rynku finansowego" (który składa się z rynku kapitałowego, pieniężnego, walutowego, instrumentów pochodnych oraz depozytowo-kredytowego).

saves

2016-01-06, 14:37
up
Aleś się przypie**olił... Niech będzie po twojemu. Nie będę już dyskutował.