18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligetny kawał

Co...........aa • 2016-01-05, 22:09
Wiecie co jest paradoksem naszych czasów? To, że wymyślono już takie cuda jak:

  • inteligentny telefon
  • inteligentny budzik
  • inteligentny ekspres do kawy
  • inteligentną lodówke
  • inteligentną wanne
  • inteligentny kibel
  • inteligentny but
  • inteligentną kurtkę



jednak nikt nie wymyślił jednego
spoiler

spoiler

Bu...........ek

2016-01-06, 17:27
autor rozumiem dupa Ciebie zostawila? smutne :)

agentxxx

2016-01-06, 17:29

Allin23

2016-01-06, 17:30
Cytat:

w sobotę, podpisano za mnie, kontrakt z moją ręką



Przecinków, kolego, to naj***łeś w ch*j, że tak powiem.

Thunbi

2016-01-06, 17:38
@saves
zakochałeś się w niej, że ją tak bronisz, co nie?
Trzepiesz też myśląc o niej, racja?

HalfGod

2016-01-06, 18:16
Ręka cię nie oszuka, ręka rozumie.

Filogyna

2016-01-06, 18:26
sard napisał/a:

Inteligentne kobiety mają to do siebie... że bardzo rzadko występują w środowisku...

A nie wymyślono dwóch rzeczy:
inteligentnego murzyna i inteligentnego ciapaka



Mogę ci dać kilka nazwisk amerykańskich profesorów i asystentów fizyki matematycznej (teoretycznej) :) . Nawet Obama jest profesorem uniwersyteckim.

donkapusta napisał/a:

Kobieta nie musi być inteligentna. Dobór naturalny uznał, że cecha ta jest jej nie potrzebna, a może wręcz szkodliwa.



Dobór naturalny uznał... Podziwiajmy inteligencje w całej swojej okazałości :krejzi: ! Czyżbyś "dobór naturalny" utożsamiał z myślącą zasadą aktywną, jak Boga teiści?


Poczytaj sobie kiedyś Darwina i współczesne rozwinięcia koncepcji ewolucjonizmu (czyli jednej z dwóch teorii, na których opiera się cała konstrukcja nauk biologicznych): im mniej inteligentna twoja matka, tym większa szansa, że będziesz mniej inteligentny i ty. Choć, prawdę mówiąc, raczej obstawiam, że twój ojciec wychodził z podobnej zasady, co i ty :) .

Titelitury

2016-01-06, 19:27
saves napisał/a:

Zasmucę autora. Mam w rodzinie dziewczynę (siostrzenica żony) - tancerka z międzynarodowymi osiągnięciami (przez pewien czas tańczyła również w "Jaka to melodia"), atrakcyjna, pracuje jako doradca inwestycyjny. I to wszystko przed trzydziestką.
PS. Namiarów i fotek nie dam. :)



Nie kwestionuję inteligencji kobiet, wiele jest mądrzejszych od większości mężczyzn, ale co do twojej kuzynki to tutaj już jeden gość ci odpowiedział, a ja dodam od siebie że gdyby doradcy inwestycyjni oraz finansowi byli by znali się na ekonomii to byliby milionerami a nie doradcami milionerów. Na przykład Palikot (nienawidzę tego sk***iela bo to machlojkasz zgrywający dobrego wujka pedałów żeby dostać władzę i zostać imperatorem), ale inteligencji nie można mu odmówić, pierwszą fabrykę założył w wieku dwudziestu paru lat, faktem jest że wcześniej dostał hajs od ojca który nakradł za komuny natomiast Kazimierz Wielki też dostał wszystko pod ryj a jednak ma przydomek Wielki, bo taką gorzelnię trzeba umieć też poprowadzić (Do dzieci bogatych rodziców: To dlatego wasi rodzice wymagają od was więcej i nie pozwalają wam grać w Słoneczko tyko każą wam 12 godzin na dobę się uczyć i iść na prestiżowe studia żebyście nie przepieprzyli tego na co oni pracowali przez całe życie), dlaczego to piszę? otóż ktoś kto jest doradcą inwestycyjnym i nie ma własnej firmy to co to za doradca? gdybym chciał uczyć się biznesu lub zasięgnąć jakiejś rady w sprawie inwestycji firmy albo w sprawie jej finansów to raczej wolałbym zapytać biznesmena albo nawet maklera a nie doradcy inwestycyjnego tudzież finansowego. k***a, i po co ja tyle pisałem dygresji?

Kadan

2016-01-06, 19:46
Musisz wybrać :D Albo to będzie kobieta lub coś inteligentnego. Nie można mieć wszystkiego :crazy:

ja...........03

2016-01-06, 20:13
pie**olenie
Znałem dziewczynę mianowicie : studia prawnicze 4 języki doktorat już w trakcie, jednakże mimo to psu da kawałek czekolady , wleje ropy do benzyniaka, zapomni pinu do bankomatu albo zapomni gdzie zaparkowała.

kueza

2016-01-06, 21:54
wiecie, co jest największym paradoksem?

spoiler