18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instynkt macierzyński

phrontch • 2023-05-07, 12:47
w wydaniu brazylijskim





ciekawe dokąd sp***oli sprawczyni, której facjata jest już publikowana na wielu portalach brazylijskich






siewie

2023-05-07, 23:06
k***a zwalilem trzeci raz tym razem czytając te p*zdowate komentarze Hue Hue

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-07, 23:09
Suczka_Stefana napisał/a:

Nie odważę się na wartościowanie czyjegoś życia. Zdaję sobie też sprawę, że jakaś część tutejszych bywalców to osobowości dyssocjacyjne. Nie wiem więc czy jest sens, żebym rozmawiała z Tobą jaka jest różnica między śmiercią bezbronnego dziecka, zależnym od niekiedy ch*jowych dorosłych a ch*jowym dorosłym, który wie co to są druty wysokiego napięcia.


Kolejna matka teresa. Jak tak to poj***ne dzikuski latają na ulicy, malują błyskawice i drą ryja że chcą zabijać dzieci, a jak tutaj zobaczą prawidłowy sposób wychowania to pie**olą głupoty

Szary_Jeleń

2023-05-07, 23:14

JebacPiSForever

2023-05-07, 23:21
pie**olona wylęgarnia chorób zawszona szmata, k***isko ktoś musi ją killim . I przebić jej pikawę tymi obcasami. Oby żaden już nie chciał jej r*chać.

Hiziaa

2023-05-07, 23:51
Nie mogę na to patrzeć. Zrobić k***ie to samo. Ja pie**ole co za ludzie

Greg_k

2023-05-08, 01:02
to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no... takim z półtora kilowym. No ze łba nie było co zbierać... wyrwałem chwasta...

yoyobart

2023-05-08, 05:03
ch*jowe,nie wbiła szpilki w łeb gówniaka,nie ma piwa

Wojownik12

2023-05-08, 08:35
Greg_k napisał/a:

to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no... takim z półtora kilowym. No ze łba nie było co zbierać... wyrwałem chwasta...


a ojca świętego?

ba...........zu

2023-05-08, 16:30
BarmanInternetu napisał/a:

Co ty pie**olisz że kaszojad nigdy jest nie winny? Za darmo ta fajna dupeczka tego przedstawienia nie nagrała i co jak co była delikatna bo gnój dalej robi hałas.Ja bym napie**alał aż się nie zamknie



Fajna dupeczka? Koński ryj oj***ny tapetą i botoksem a w p*zdzie chyba tylko kulawy pies nie gościł chociaż ciężko stwierdzić. Ty nie sadol, a zwykły obślizgły żbik jesteś

:roll:

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-05-08, 20:37
Zaraz pójdą do macdonalda i madka powie ,,okres miałam i przepraszam cię córeczko" No i sprawa sama się rozwiązała. :)

AronPL97

2023-05-08, 21:53
pie**olone puste ścierwo, takie k***y powinno się j***ć prądem, nie ma nic gorszego niż pastwienie się nad kimś dla własnej chorej satysfakcji i poczucia wyższości nad osobą która nie potrafi się w żadnym stopniu obronić a co dopiero nad dzieckiem i to własnym, oby ją prętem fi40 r*chali 24/7

Trunek

2023-05-09, 01:41
Chyba przedawkowałem właśnie moją tygodniową dawkę pogardy i obrzydzenia ludzkim śmieciem.
Co mnie podpuściło żeby przeczytać komentarze tych p*zd, które sadyzmem się brandzlują, jak swoimi czarnymi gigadildami?

Córka_Spawacza

2023-05-09, 02:43
Geraldinio napisał/a:

Rozumiem podrzynanie gardła, obcinanie głów, ucinanie kończyn, bijące jeszcze serca na autostradzie, ale tego k***a nie wytrzymałem do końca.
Tak wiem, uprzedzam komentarze, jestem p*zda i mam stąd sp***alać



W tym wypadku opona na szyję i ogień.

blachara1992

2023-05-09, 09:22
Za bestwialstwo wobec dziecka ... nabicie szmaty na pal . :mrgreen: tak to widzę 8-)

Masakren

2023-05-09, 20:10
Nie dałem rady tego zobaczyć do końca. Zdecydowanie mnie to bardziej rusza niż wszystko inne na sadolu. Wgl co na tym portalu robią dzieci. Patologia.