18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instynkt macierzyński

phrontch • 2023-05-07, 12:47
w wydaniu brazylijskim





ciekawe dokąd sp***oli sprawczyni, której facjata jest już publikowana na wielu portalach brazylijskich






siewie

2023-05-07, 19:45
Uhhh zwalilem drugi raz ale mnie podniecił ten filmik do tego te obcasy uhhhh

Ekecheirianin31

2023-05-07, 19:59
ratford napisał/a:

nawet śmieszny filmik, a wszystkim pseudo-sadolom zadaje pytanie: Po co to oglądacie?



Jak jestes taki k***a hardy to wez zapie**ol swoja matkę i wrzuc filmik, co?
Ty p*zdo, tobie sie poj***lo we łbie. Nie na tym polega sadistic, ze tu wszyscy sa za kazda przemocą i takim kurestwem skierowanym w bezbronne dzieci.

Geraldinio

2023-05-07, 20:10
Ekecheirianin31 napisał/a:

(...) Nie na tym polega sadistic, ze tu wszyscy sa za kazda przemocą i takim kurestwem skierowanym w bezbronne dzieci.




No i tu cię muszę rozczarować, jak sama nazwa portalu wskazuje, dokładnie na tym to polega. Ale polecam jeden protip: nie wszystko musisz oglądać i komentować.

Suczka_Stefana

2023-05-07, 20:13
Geraldinio napisał/a:

Rozumiem podrzynanie gardła, obcinanie głów, ucinanie kończyn, bijące jeszcze serca na autostradzie, ale tego k***a nie wytrzymałem do końca.
Tak wiem, uprzedzam komentarze, jestem p*zda i mam stąd sp***alać



To nie Ty jesteś p*zda a sp***alać stąd ma ten, kto wrzuca tu takie filmiki. Zastanawiam się jak głęboko zaburzonym człowiekiem trzeba być, żeby w ogóle wyszukiwać je w necie?

motylekwbrzuchu napisał/a:

Zawsze możesz naj***ć własnemu gówniakowi.



Widzę, że jesteś człowiekiem doświadczonym przez życie. Ale mistrzem riposty niestety nie.

Yelu

2023-05-07, 20:17
Zwykła zabawa, a p*zdusie już płaczą

dżonyłojlker

2023-05-07, 20:27
Suczka_Stefana napisał/a:

Widzę, że jesteś człowiekiem doświadczonym przez życie. Ale mistrzem riposty niestety nie.



Przecież tu nie było żadnej riposty. A po co w ogóle tutaj wchodzisz i oglądasz filmiki, skoro cię to nie bawi?

zubek25

2023-05-07, 20:29
Gowniak dostał wpie**ol a mamusia czeka na wyrok i tyle w temacie jej next movie będzie bez główki

Suczka_Stefana

2023-05-07, 21:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Przecież tu nie było żadnej riposty. A po co w ogóle tutaj wchodzisz i oglądasz filmiki, skoro cię to nie bawi?



Skoro Ciebie bawią takie filmiki to nie mam pytań. Wiesz, jest "subtelna" różnica między oglądaniem kilkuletniej ofiary przemocy a smażonym Hindusem.

dżonyłojlker

2023-05-07, 21:53
Suczka_Stefana napisał/a:

Skoro Ciebie bawią takie filmiki to nie mam pytań. Wiesz, jest "subtelna" różnica między oglądaniem kilkuletniej ofiary przemocy a smażonym Hindusem.



Że niby smażony hindus jest gorszy od jakiegoś gnoja? Ten smażony hindus może być jedynym żywicielem rodziny, a taki smród nic nie znaczy i nie czuje, bo nie ma jeszcze działającego mózgu i rozwiniętego układu nerwowego. A jak kto będzie chciał to sobie następne zrobi. A usmażony hindus już nie zarobi na rodzinę, dzieci trafią na ulicę i będą je dymać pedofile. Spróbuj nie kierować się emocjami i instynktami, i odpowiedz sobie na pytanie, czyje życie jest ważniejsze, dorosłego, czy dziecka...

Brutalne_Bydle

2023-05-07, 21:58
i jeszcze te szpile, przecież na bank jakieś zwyrole jej płacą za nagrywanie takich filmów

PabloSkills

2023-05-07, 22:31
Zwykła dupodajka, zaszła w ciążę i teraz wylewa swoje frustracje.

ba...........zu

2023-05-07, 22:38
ratford napisał/a:

nawet śmieszny filmik, a wszystkim pseudo-sadolom zadaje pytanie: Po co to oglądacie?




Jeśli śmieszy cię torturowanie niewinnych i bezbronnych to nie jesteś sadol tylko kawał parszywego, skisłego ch*ja. I psychopata do tego.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Że niby smażony hindus jest gorszy od jakiegoś gnoja? Ten smażony hindus może być jedynym żywicielem rodziny, a taki smród nic nie znaczy i nie czuje, bo nie ma jeszcze działającego mózgu i rozwiniętego układu nerwowego. A jak kto będzie chciał to sobie następne zrobi. A usmażony hindus już nie zarobi na rodzinę, dzieci trafią na ulicę i będą je dymać pedofile. Spróbuj nie kierować się emocjami i instynktami, i odpowiedz sobie na pytanie, czyje życie jest ważniejsze, dorosłego, czy dziecka...



Tobie to się motyle w pustym Łebie zalągły chyba, a nie w brzuchu. Hindus może być jednocześnie żywicielem rodziny, jak i jej oprawcą, jak na filmiku wyżej. Nie wiadomo. A dziecko zawsze jest dziecko, niewinne i bezbronne, darzace zaufaniem. Nie prosiło się na świat, więc jak je nań sprowadzasz, to twoim zastanym obowiązkiem jest powziąć tego stosowne konsekwencje, w postaci zadbania o niego i zrobienia z niego przyzwoitego człowieka (może być sadol, byle nie taki jak ty).
To dziecko nie umrze od tortur tej zdziry, ale być może dzięki nim wyrośnie na kogoś, kto znając przyzwoitego hindusa, jedynego żywiciela rodziny, nie będzie miał oporów sfajczyć go jak zapałkę, ewentualnie na takiego debila jakim jesteś ty.

Suczka_Stefana

2023-05-07, 22:52
motylekwbrzuchu napisał/a:

Że niby smażony hindus jest gorszy od jakiegoś gnoja? Ten smażony hindus może być jedynym żywicielem rodziny, a taki smród nic nie znaczy i nie czuje, bo nie ma jeszcze działającego mózgu i rozwiniętego układu nerwowego. A jak kto będzie chciał to sobie następne zrobi. A usmażony hindus już nie zarobi na rodzinę, dzieci trafią na ulicę i będą je dymać pedofile. Spróbuj nie kierować się emocjami i instynktami, i odpowiedz sobie na pytanie, czyje życie jest ważniejsze, dorosłego, czy dziecka...



Nie odważę się na wartościowanie czyjegoś życia. Zdaję sobie też sprawę, że jakaś część tutejszych bywalców to osobowości dyssocjacyjne. Nie wiem więc czy jest sens, żebym rozmawiała z Tobą jaka jest różnica między śmiercią bezbronnego dziecka, zależnym od niekiedy ch*jowych dorosłych a ch*jowym dorosłym, który wie co to są druty wysokiego napięcia.

mojsze100

2023-05-07, 22:54
motylekwbrzuchu napisał/a:

Materiał ch*jowy, prawda, ale spokojnie, trzeba mieć nadzieję, że w następnym temacie ktoś nie będzie się tak cackać z j***nym smrodem, tylko porządnie gnojowi napie**oli sęków.




Mam nadzieję z to będzie filmik z Twoim potomkiem :* h*j Ci w jape. A nie przepraszam h*j "ci" nie zasługujesz na pisanie do ciebie z dużej literki :*

motylekwbrzuchu napisał/a:

Materiał ch*jowy, prawda, ale spokojnie, trzeba mieć nadzieję, że w następnym temacie ktoś nie będzie się tak cackać z j***nym smrodem, tylko porządnie gnojowi napie**oli sęków.




Mam nadzieję z to będzie filmik z Twoim potomkiem :* h*j Ci w jape. A nie przepraszam h*j "ci" nie zasługujesz na pisanie do ciebie z dużej literki :*

motylekwbrzuchu napisał/a:

Materiał ch*jowy, prawda, ale spokojnie, trzeba mieć nadzieję, że w następnym temacie ktoś nie będzie się tak cackać z j***nym smrodem, tylko porządnie gnojowi napie**oli sęków.




Mam nadzieję z to będzie filmik z Twoim potomkiem :* h*j Ci w jape. A nie przepraszam h*j "ci" nie zasługujesz na pisanie do ciebie z dużej literki :*

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-07, 23:06
babazwozu napisał/a:

Jeśli śmieszy cię torturowanie niewinnych i bezbronnych to nie jesteś sadol tylko kawał parszywego, skisłego ch*ja. I psychopata do tego.
Tobie to się motyle w pustym Łebie zalągły chyba, a nie w brzuchu. Hindus może być jednocześnie żywicielem rodziny, jak i jej oprawcą, jak na filmiku wyżej. Nie wiadomo. A dziecko zawsze jest dziecko, niewinne i bezbronne, darzace zaufaniem. Nie prosiło się na świat, więc jak je nań sprowadzasz, to twoim zastanym obowiązkiem jest powziąć tego stosowne konsekwencje, w postaci zadbania o niego i zrobienia z niego przyzwoitego człowieka (może być sadol, byle nie taki jak ty).
To dziecko nie umrze od tortur tej zdziry, ale być może dzięki nim wyrośnie na kogoś, kto znając przyzwoitego hindusa, jedynego żywiciela rodziny, nie będzie miał oporów sfajczyć go jak zapałkę, ewentualnie na takiego debila jakim jesteś ty.



Co ty pie**olisz że kaszojad nigdy jest nie winny? Za darmo ta fajna dupeczka tego przedstawienia nie nagrała i co jak co była delikatna bo gnój dalej robi hałas.Ja bym napie**alał aż się nie zamknie