18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inna płeć

Leti • 2014-01-19, 22:42
Może już k***a było, nie wiem, nie spędzam tu całego życia. Jak było to wyjebcie...

Zakładałem sobie, rozumiecie, konto na gmailu i w formularzu takie coś.

Nie robię halo w okół gender itp w ch*ju to mam nie moja sprawa co debile robią... ale k***a mać.. co znaczy inna ?? Że nie wiem... co ? Obojniak ? Bez płciowy ? Nie ogarniam tego..

Jestem w internetach już od ch*ja czasu ogólnie i z takim czymś się nie spotkałem...

W gruncie rzeczy cała ta sprawa z 'doborem płci' , orientacją i w ogóle lata mi koło ch*ja bo to jak sobie bajtla wychowam to moja sprawa, ale... jak to bd jak będzie miał taki wybór a ja mu będę od małego wpajał, że Bóg stworzył chopa i babe i poza tym tylko psy, koty, małpy, lwy, nosorożce itp. ma podać swoją płeć k***a i ma mieć do wyboru DWIE rzeczy nie więcej oO tak sie nie da... rozumiem tam anomalie, mutacje itp ale to są sporadyczne przypadki.

Kiedyś widziałem taki obrazek z całą listą do wyboru. Zaśmiałem sie dobre... ale powoli to się zaczyna realizować.




da...........li

2014-01-20, 22:53
o k***a człowieku aleś ty szybki, to jest tam od dawien dawna...

Leti

2014-01-20, 23:07
darkanzali napisał/a:

o k***a człowieku aleś ty szybki, to jest tam od dawien dawna...



dobrze dobrze .. mam aktualnie 6 kont na gmailu zakładając piąte tego nie było :) na pewno :) a zakładałem je 2- 2,5 roku temu...

nie kłócę się z tobą po prostu mówię jak jest.

Sythriel

2014-01-20, 23:26
A propos. Na platformie internetowej musiałem zaliczyć kurs TI. Zadanko na temat Blogów ( Blogspot ) Pic related


Koralek-dupalek

2014-01-20, 23:41
Co jest najlepsze? Gender jest tym, co wszyscy znają od dawna. W innych krajach "to weszło" już dawno. Teraz w Polsce raptem jest wielka afera o gender. To jest zwykłe postrzeganie płci. Czyli jak chłopczyk-dziecko chce się bawić lalkami, to mu się tego po prostu nie zabrania, a wiadomo, że w 99.8% będzie normalnym facetem. Jest najeżdżanie na gender itd. ale znamy to od przeszłych czasów.

Zaznaczam, że jebię pedałów, ciapaków, cyganów. Po prostu afera z gender jest totalnie z dupy.

PA...........SM

2014-01-20, 23:58
Powiem krótko !!!
Po pierwsze: Zalegalizować pedofilię !!!
Po drugie: Zniszczyć j***ne gender !!!
Amen :)

ckln

2014-01-21, 00:09
Leti napisał/a:



złym tropem idziesz... ale widzę, że przybywa nam 'specjalistów' w tym roku... Czyli zakładasz, że od kiedy pamiętam, że do wyboru były tylko 2 opcje, kobieta bądź mężczyzna, to że w tedy było źle.. i była dyskryminacja ludzi z zespołem Klineciultera i innych tego typu, tak ? Krystyno -,- widzisz i nie grzmisz... od dawien dawna uważano że osobniki słabe, zdeformowane i z wadami powinny byc k***a jego j***na mać eliminowane ze społeczeństwa bo tylko razem z genami przenoszą swoje poj***ne problemy... nigdy do ch*ja nie byłem tego samego zdania!!!! ale jak k***a słyszę.. " ooo.. bo on ma zespól Kinefeltera.. ooo.. co ono ma zrobić jak karzą mu wybierać... ooo... powinna byc k***a opcja inne!" inne ? k***a srinne -,- ja jebie ! o ch*j się tu rozchodzi może i mam ból dupy, może i wyolbrzymiam za bardzo, ale żeby wam się dzieci k***a tak samo popie**oliły jak to co teraz jest tredny, jak by wam syn przyprowadził kolegę i powiedział że od dzisiaj jest dziewczynką bo go k***a kolega łata w dupę razem z nauczycielem z wuefu a wy byście mogli gówno zrobić no bo przecież wolna wola i wasze wszelkie reakcje mogły by być ukarane przez sąd k***a najwyższy to byście się dopiero przekonali, że to co ktoś pisał j***ne 10- 20 lat temu na tak zch*janym portalu jak sadistic.pl miało jednak jakiś sens i nie było bezpodstawne... w tedy ja będę odsiadywał wyrok 25 lat za zamordowanie zboczeńca który został uniewinniony za to że uprawiał seks z 11 letnim chłopcem, który tak naprawdę nie był chłopcem bo nim nie chciał być i to że miał 11 lat nic nie znaczy bo dzieci w tym wieku już mogę podejmować samodzielne decyzje no bo przecież ewolucja idzie do przodu i pełnoletność jest stanem psychicznym ocenianym przez ocenianego. DAMN !!


w ogóle ja pie**ole .. idź sobie łatać swoje pie**olone X i Y gdzie k***a indziej.. z biologiczną stroną k***a nauki, ja jebie -,- . Tak tłumaczysz chorych zboczeńców, też? Bo on ma to w genach , taki jego los, takie jego przeznaczenie, tak go k***a matka do ch*ja natura j***na mać stworzyła i tez mu sie należy TOLERANCJA !!! Zamknijmy go w pokoju z dzieckiem a zrobi mu z dupy rozpie**ol jak na Filipinach, ale ona dalej jest tylko choryyyyy... trzeba go leczyćććććć... tak leczyć !! PAVULONEM i OŁOWIEM k***a !


Kiedyś przy mniejszej tolerancji takie elementy siedziały w domu i waliły konia do ściany !! Bo jakby chłopaki ze wsi sie dowiedziały to by ich konnym wozem po wsi ciągli!

I też k***a nie było źle ! Oni nie jęczeli jak to im źłe.. i nikt nie miał powodów to ich eksterminacji. Ale dasz takim palec to wezmą całą rękę !!



Powszechnie sie uwaza ze facet ma byc facetem, a kobieta kobieta bo tacy sie rodza = natura - dlatego podstawa natury, biologia. Jak nie umiesz wychować dziecka, żeby sie nie dawało cwe*ić to twoja ułomność. Trzeba umieć sobie radzić nawet w ch*jowym środowisku. Ci co umieją przetrwają. Ci co nie umieją, pewnie nie. Jak przedszkolanka każe ubierać sukienke chłopcu i Ci to przeszkadza, to zmień przedszkole, złóż na nią skarge. Jak 'chlopaki ze wsi' już nie chcą konnym wozem po wsi ciągać to może im sie też w głowie poj***ło? A może są jak większość wspaniałych lewaków i prawicowców - nie umieją myśleć sami?
:idzwch*j:

Seboolek

2014-01-21, 00:09
Ludzkość będzie wyglądała jak ta z filmu "Igrzyska śmierci", chodzi mi o tych co mieszkali w stolicy. Kolorowe ubrania, pedalskie grzywy i w ogole nie wiadomo było kto ma jaka płeć.